Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Vista

Kim Kazanır

• Zoro

Kullanılan: 90 46.6%
  • Vista

Kullanılan: 93 48.2%
  • Berabere

Kullanılan: 10 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    193
Kılıcı olmadan bacadan çıkamayan adamla iki binayı iterek kökünden yıkan adamı fiziksel güç olarak karşılaştırmayın.:D

Kardeşim bana göre Apoo veya Hawkins Zorodan güçlü olabilir.Aksini iddaa edebilirsin anca.Sırf kaptan oldukları için bana öyle gelmiyorlar.Bu jenerasyon özel ve bence o jenerasyonda daha fazla rolü olan adamlar.Sen şizofren gibi bir şey uydurup hakkımda onu açıklamamı istiyorsun.
Sorularına cevap vereyim:Seride kaptanından güçlü tek karakter var.Oda Don Kriegin adamıydı.Başkada rastlamadım.Diğer kaptanlar açık ara(Hemde öyle böyle değil.MR1-Croro,Vergo-Dofly,Marco-WB)üyelerinden güçlü. Aynı tayfadan sağ kolun kaptandan güçlü olacağını düşünüyorsan sen hiç zorlama kardeşim.Ha farklı bir tayfadaysa zaten bunu iddaa edecek kadar gerizekalı değilim.Buggy>Marco denilebilir bu mantıkla.Yani sen soruları neden sordun onu bile anlamadım,yaş küçük demekki neyse.
Kısacası 11 süpernova içinde ki rolleri bana göre daha büyük olduğu için bu ikisi Zorodan güçlüdür.Ha olmayabilir,zaten aralarında aşırı uçurum gibi bir fark yoktur.
Sen önce git kk sağ kolu kimdir, necidir, ne önem ifade eder, Garp Ray için ne demiştir vs. bunları bir öğren. Sonraki aşama güç dengeleri olacak. Haydi bakalım :byee:

Zoro p-up alana kadar Vista. "Gerekirse Dövüş içinde p-up alır." kafasıyla vs yorumlanmaz.
Bu düşünceyle vsler yorumlanamaz ki. :D Mevcut gösterdikleriyle alamaz tabikide.
Adam daha kendini kasmamış 2 yıl sonrasında. Teknik bile göstermedi nerdeyse, e 2y önceki gücü de malum. Bence yorumlanabilir.

Kılıcı olmadan bacadan çıkamayan adamla iki binayı iterek kökünden yıkan adamı fiziksel güç olarak karşılaştırmayın.:D
Gözlerim kanadı bu yorumu okurken vallaha bak senin yaptığın yorum şuna benziyor eline kelepçe takılmış meyvesini kullanamayan marcoyla kizaruyu kıyaslamak gibi.Luffynin yeteneği düz yumruk üzerine,Zoronunki ise kılıç üzerine nasıl bir kıyaslamadır bu ya :alkis::alkis::alkis: Ozaman bende şunu şuraya ekleyeyim meyvesiz hiçbi saldırı yapamayan luffyle zoroyu kıyaslamayın lütfen:respect::sapkali:

Gözlerim kanadı bu yorumu okurken vallaha bak senin yaptığın yorum şuna benziyor eline kelepçe takılmış meyvesini kullanamayan marcoyla kizaruyu kıyaslamak gibi.Luffynin yeteneği düz yumruk üzerine,Zoronunki ise kılıç üzerine nasıl bir kıyaslamadır bu ya :alkis::alkis::alkis: Ozaman bende şunu şuraya ekleyeyim meyvesiz hiçbi saldırı yapamayan luffyle zoroyu kıyaslamayın lütfen:respect::sapkali:
Cevap verdiğin kısımdan bağımsız bir ek yapayım sana. Yanlız Zoro gemide güçlenmek için hep fizikel antrenman yapıyordu. Ayrıca ichi gorilla ni gorilla diyor kaslarını şişiriyor saldırı atıyor falan. Fiziksel güç önemli Zoro için.

Bir meyve kullanıcısından meyvesiz nasıl atak bekliyorsun merak ediyorum.

Yalnız fiziksel gücü Luffy'nin direk meyvesiyle alakalı değil. Hatta hiç alakası yok. Hatta lastikten bir adam için bir şeyi itmek daha da zordur. Zoro için de fiziksel güç önemli. Luffy'nin şu an ki meyvesiz saldırılarını baz alırsam Zoro'yu kılıçsız bile değil tek kılıç ile düşünmek bile Zoro'nun ne kadar güç kaybedeceğini gösterir bize.:D Zoro vasıfsızlığı yüzünden üç kılıç kullanıyor.:D Kılıçsız zaten düşünemeyiz. Adamı tek kılıçlı bile düşünemiyoruz ki.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık