Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Vista

Kim Kazanır

• Zoro

Kullanılan: 90 46.6%
  • Vista

Kullanılan: 93 48.2%
  • Berabere

Kullanılan: 10 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    193
Yalnız bir yanlışa parmak basayim.Seride sürekli vurgulanan 3 ana güç etmeni var.Haki,Doruko ve şeytan meyvesi.Bir taraflarimizdan güç unsuru uydurmayalım.Komik oluyor.

Trollük yapmaya devam gözlerimiz kanıyor meyvesiz bir çöp olcak luffyi kılıçsız zoroyla kıyaslamak güzelmiş :sapkali:
İşinize gelmeyin her şeyi trollük olarak lanse ediyorsunuz. Meyve ile alakalı hiçbir şey yok. Ne gerilme ne esneme ne g2 ne g3 kullannmış. Sadece iterek iki binayı yıkmış ki ağzını bile oynatamayacak bir durumdayken bunu yapıyor. Yani sana daha neyini anlatayım bunun.

Vista 5. Adam değil. Ace 2 numara olamaz.O sıra boşluk var diye 2. Bölük kaptanı oldı.Adam kknın oğlu diye zaten şişik bir ödüle sahip olması gerekirken 550 mlik bir ödüle sahip. Gösterdiği gücüde bunu kanıtlıyor. Hatta 3 numara bile olabilir Vista. Bekleyip göreceğiz.
Tüm Wb tayfası Akainu karşısında çaresizken Marco ile beraber ayakta tutmuşlardı. Tabi tahminden öte değil beklentim.Bekleyip görelim.
@Alpamis
Gerisi sende.Fakat Yonko ayarı değil Luffy sanada ufak bir ihtar çekiyorum :D

İşinize gelmeyin her şeyi trollük olarak lanse ediyorsunuz. Meyve ile alakalı hiçbir şey yok. Ne gerilme ne esneme ne g2 ne g3 kullannmış. Sadece iterek iki binayı yıkmış ki ağzını bile oynatamayacak bir durumdayken bunu yapıyor. Yani sana daha neyini anlatayım bunun.
Anladım ozaman bende sana şunu söylüyorum ozaman kendinde söylüyorsun çenesini bile kıpırdatamıyor diye o konumda ellerini normal bir insan hareket ettiremez ama luffynin kolu lastik olduğu için hareket ettirebiliyor normal bir insan olan zoro ise doğal olarak hareket ettiremiyor.

Anladım ozaman bende sana şunu söylüyorum ozaman kendinde söylüyorsun çenesini bile kıpırdatamıyor diye o konumda ellerini normal bir insan hareket ettiremez ama luffynin kolu lastik olduğu için hareket ettirebiliyor normal bir insan olan zoro ise doğal olarak hareket ettiremiyor.
Yahu kardeşim şaka mı yapıyorsun? Ağzı bile hareket edecek boşluk yok. Az kendini sıkışık bir yerde düşün yahu. Adam iterek açıyor işte bunun neresini anlayamıyorsun. Zoro'nun işi daha kolay çünkü daha sert. Sert bir şeyle daha iyi basınç uygularsın.:S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık