Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Vista

Kim Kazanır

• Zoro

Kullanılan: 90 46.6%
  • Vista

Kullanılan: 93 48.2%
  • Berabere

Kullanılan: 10 5.2%

• Kullanılan toplam oy
    193
Zoro Vista ayarında bir rakibi Wano'da yenerek level atlayacaktır bence. Şimdilik yenebileceğini sanmıyorum tek başına tutar ama uzun süre. Wb korsanlarının pek bir numarasını görmedik savaşta ama o zıkkım arcı pek kale almamak lazım
Görmedik ama gördüklerimizde fena değildi hani. Sadece adam gibi kapıştırmadı, göster elletme olayı sürekli:D
Marcoya; 2 amirali yere öptürdü ve 3 amiralle karşılaştırdı
Jozuya;amirallin karşısına dikti, Mihawk'ın saldırısını engellettirdi, Crocoyu uçurtturdu
Vistaya; Mihawkın ağzından övdü, iki çarpıştırdı

Sonra bakın beyler, adamın gittim; Ace'ini Karasakalını Thatch'ını elinden aldım. dedi.
Yani şu üç adam hadi marcoyu geçem ama bi Jozu ve Thatch etmez mi? Düşünün orda bi Jozu ve Thatch daha olduğunu?:D

e en önemlisi adamın Beyazsakalı hasta ederek, kan kusturarak sadece Beyazsakala zarar vermedi bakın;
Marco ve Jzou bi an dikkatsizlik yaptılar gereksiz davranışlarda bulundular. Birisi hop kelepçe diğeri daha da ağır kol kaybetti.
ikisinin ağır yaralanmasına neden oldu Beyazsakal, bunu Aokiji'nin şu sözü açıklıyor zaten;

yani mangaka yonko indirebilmek elinden geleni yaptı:D

Ve bizim salak bi Wb indirmek peşin hadi bakam:ehe:

Üye silindi 1004

Luffy'nin Kizaru'yu alamayacağını kör olan bir insan bile görür ben onu demek istemedim. @YYubashiri'nin attığı mesaja cevap olarak attım. Mihawk ve Vista çarpışıp ayrıldıkları ve Mihawk'ın eğittiği Zoro'nun Vista'yı yenmesi gerekiyorsa aynı durumdaki Reyleigh'in eğittiği Luffy'nin de Kizaru'yu yenmesi gerekiyor dedim. :D

Edit: Burada ki kör lafını Op okuyan insanların % 90 ından fazlasının böyle düşündüğünü belirtmek için yazdım. Luffy'nin kazanacağını düşünen veya gerçekten görme engelli insanları aşağılama yoktur.
Çarpışmaya göre olmuyor o canım benim. Bu adamlar kılıçustası, kılıçustalarıyla diğer karakterlerin durumunu kıyaslayamazsın. Ayrıca Vista kim ki? Dünya'nın en güçlü adamının başarısız ve onursuz kılıçustası. Zoro şu an Dünya'nın en iyi kılıçustası tarafından eğitilmiş bi adam. Yani teknik olarak Vista'dan fazlasına sahip, pratikte sıkıntısı var.

Yenmesi şartsa kesin olarak kazanması gerekiyorsa,işin ucunda tayfa falan varsa Kizaruda yenilir Kuzanda eninde sonunda.Seriyi bunca zamandır takip ediyorsanız bunu anlamanız lazım.

2 sene önce hadi haki bilmiyordu yeni dünya standartında değildi ama artık öyle değil.Ortamı ayarlar yine indirtir mangaka.Amiral alması için yonko indirmesi şartı da çok komik.Yonkoyu tek başına indiriyorsa zaten dövüş içinde onlardan güçlü hale gelebiliyor demektir.Amiral falan yanında hikaye kalır.

Şu an bir amirali kafaya koyarsa kılpayı yenebilir.Dövüşte irade patlaması yaparsa alabastadan farklı olmaz merak etmeyin.Amirali kılpayı yener,belki dofu da böyle yenecek zaten.
Lufy Croco'yu yenmeli (yendi)
Lucci'yi yenmeli (yendi)
Zoro %70-80lerinde, kalan % 20-30 ile acılara dayanma şansı yok. Kuma da ölüm döşeğindesin, acıları da alınca öleceksin diyor. (Dayanır, bayılmıyor bile)
Luffy, Magellan'ın zehrine üst üste maruz kalmasına rağmen ölmemeli ve Ace'in idamına yetişebilmek için en kısa zamanda uyanmalı (20 saatte uyanır ve MF'ye gider.)
Sugar bayılmalıdır ve bunu Usopp yapmalıdır.(Ve Sugar surat ifadesinden bayılır)
Dof'u yenmeli (yenecek)

O an için ne olması gerekiyorsa o oluyor. Biz de sağlıklı vs kıyası yapacağız diye kendimizi yırtıyoruz maalesef...

Lucci'yi yenmeli (yendi)
Zoro %70-80lerinde, kalan % 20-30 ile acılara dayanma şansı yok. Kuma da ölüm döşeğindesin, acıları da alınca öleceksin diyor. (Dayanır, bayılmıyor bile)
Luffy, Magellan'ın zehrine üst üste maruz kalmasına rağmen ölmemeli ve Ace'in idamına yetişebilmek için en kısa zamanda uyanmalı (20 saatte uyanır ve MF'ye gider.)
Sugar bayılmalıdır ve bunu Usopp yapmalıdır.(Ve Sugar surat ifadesinden bayılır)
Dof'u yenmeli (yenecek)

O an için ne olması gerekiyorsa o oluyor. Biz de sağlıklı vs kıyası yapacağız diye kendimizi yırtıyoruz maalesef...
Peki neden bunu yapıyorsun?

Luffy Magellanı yenecem dedi ama yenemedi niye bunu yazmadın. Bak ne güzel Lucci de yazmışsın. Ha doğru bardağın boş tarafı bu oluyor.
Dof'u Luffy mi alacak sadece? Yoran veya mıhlayan adamı bu kadar çabuk mu unuttuk? tabii bu da boş bardak muhabbeti.
Zoro ne alaka o başka bir şey?
Lucci zaten ağzına layıktı.
Crocoyu hiç yenmedi? 2 net mağlubiyet 1 beraberlik oldu. Üstüne gitti adamın açığını verdi eline manga(biz buna kurgı diyoruz her okuduğun mangalarda vardır bu)
Evet Sugar leylalık.

Daha önemlisi bu Van pisle alakalı bir durum değil bu okuduğun izlediğin her filmle alakalıdır. Kurgu hikaye diye bir şey vardır.
Yani ne olsun istiyorsun Cro karşısında ölse miydi? ee o zaman bu seri olmaz be kardeşim.
Gidip Luffy Dofu yenecek(yenmeli) diye komik yazı da bulunmak ne?
Okuduğunuz şeyin farkında değilsiniz heralde.
Ha şuna laf edilemez. dersinki Luffy Dofu alamaz ben onu mangada göremedim veya Luffy'nin Crocoyu alması saçmalaıktır tamamen. Bende elimden geldiği kadar açıklarım neden aldığını veya sana katılırım ama gidipte şuna yapma lütfen.

Luffy kral olacak seride Zoro en iyi kılıç ustası biz zaten bunları biliyoruz ama biz bunların nasıl gerçekleşeceğini öğrenmek için okuruz.

Lucci'yi yenmeli (yendi)
Dof'u yenmeli (yenecek)

OP'u çok güzel özetlemişsin, eline koluna klavyene sağlık. :good:

Her zaman demişimdir, her şey başkarakterlerin gönlüne göre oluyor bu seride, o yüzden OP için pembe dizi yakıştırmasını yapmak yanlış bir tabir olmaz. Yine güç dengesi kavramı da güce göre olması gerekirken hikayeye göre şekilleniyor maalesef. Oda'nın kendisi bile bir vsde kimin kazanıp kimin kaybedeceğini ben belirlerim diyorken vs anketlerinin açılması epey fuzuli oluyor harbiden.

Konuya dönecek olursak, Vista'yı işaretlemişim zamanında, son bölümle birlikte Zoro alır diyorum. Mihawk vs Vista'dan gördüğüm kadarıyla Vista Pica'yı alamaz bence.

Luffy'nin karşısına hep onu sınırlarına kadar zorlayacak rakipler çıkıyor. Bu olmazsa Luffy bu kadar kısa sürede güçlenemez zaten mangaka zaman atlaması yapmak yerine bol ekşınlı bu yola başvurmuş adamın tarzı o. Luffy sürekli sınırlarını zorlayarak güçleniyor ki olması gereken de bu adamın potansiyeli ve hali hazırdaki kuvveti normal değil zaten güçleneceği kadar güçlenmiş daha gelişme şansları olmayan rakiplerle karşılaştımı vsnin devamında onları aşması saçmalık değil. Daha detaylı ve güzel bir şekilde açıkladık zaten bu durumları bir çok sefer ama arc bossu fanı olup hem op a hem luffy e sallamak her fırsatta Zoro ile ilgili trollemek Zoro fanlarından bıktık yea tribine girmek gibi belli kalıplar forumda iyi bir yorumcu izlenimi veriyor diye bu yollara başvuran genç çok. Bize yav he he demek düşüyor sadece

Konu Dışı olacak ama açıldığı için yazayım dedim. Hxh'da işler öyle kolay olmuyor, o güç karşılığında canını koyuyordun ortaya men+yemin ile, antlaşma harici bir şeye yapınca anında geberiyorsun, gon ve kurapika'nın hayatı kaydı bu yüzden:rolleyes:

Çarpışmaya göre olmuyor o canım benim. Bu adamlar kılıçustası, kılıçustalarıyla diğer karakterlerin durumunu kıyaslayamazsın. Ayrıca Vista kim ki? Dünya'nın en güçlü adamının başarısız ve onursuz kılıçustası. Zoro şu an Dünya'nın en iyi kılıçustası tarafından eğitilmiş bi adam. Yani teknik olarak Vista'dan fazlasına sahip, pratikte sıkıntısı var.
Ben Zoro yener Vista yener de felan değilim. Benim deemek istediğim Mihawk eğittiyse Zoro Vista'yı yener lafına. Yoksa pek tabi ki Zoro Vista'yı yenebilir de.
Ayrıca Vista'yı sadece MF'ye göre yorumlayacaksak o zaman Mihawk'a çöp dememiz gerekiyor. ( Bana göre amiral seviyesi veya üstü çıkacak)

Sildiğim son 7 sayfada konu dışı tartışma dönmüş, ilgilenen yok. Birşey dememek için de sildim mesajları. Tartışan arkadaşlara da helal olsun, tartışırken araya Zoro veya vista isimlerini serpiştirseydiniz bari. 7 sayfa boyunca hiç mi isimleri geçmez.

Bundan sonra daha dikkatli olacağımızı umuyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık