Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    467
Bu mantıkla Law'ın herkesin yerini değiştirebilmesi,bölebilmesi falan lazım.Gerçekte ise böyle bir şey yok.
meyvelerin çalışma prensibi farklı ama. ha bariyer meyvesinin zayıflığı var mı var ama oden bunu o an için düşünüp bulabilecek kadar aklıselim bir halde değil. zaten çok yanlış bir karar alıp dansözlük yapıyor sonrasında, halkımı kurtaracağım diye.

Ben Zoro'nun Law'ı öyle aman aman zorlanmadan yeneceğini düşünüyordum ama son bir kaç bölümden sonra artık hangisi kazanırsa kazansın sınırına gelir.

Zoro'nun Law'ı iradesi ile bastırıp son vuruşu atacağını düşünüyorum böyle kapışmalarda genelde iradesi üstün olan kazanır bence Zoro irade konusunda daha üstün.
Objektif ve güzel bir yorum olmuş :respect:

Kidd'in metal saldırısı baya kötüydü. Berbat bir uyanış. Law ile birlikte olsa Zoro da en az bu kadar iş yapar. Law ve Kidd BM'yi hakkıyla indiremediği sürece eşleşmelere bakmak anlamsız. Hala Zoro.

Kidd'in metal saldırısı baya kötüydü. Berbat bir uyanış. Law ile birlikte olsa Zoro da en az bu kadar iş yapar. Law ve Kidd BM'yi hakkıyla indiremediği sürece eşleşmelere bakmak anlamsız. Hala Zoro.
Kid'in uyanışı çok iyi, daha iyi bir uyanış aklıma gelmiyor açıkçası

sen neden beğenmedin ?

genel olarak zoro'nun law'dan daha güçlü olma potansiyeli var. şu anda bile daha güçlü olabilir.
fakat daha güçlü olması zoro'nun law'ı yenebileceğini göstermez. law zoro'yu teke tekte her türlü yener. bugün yada seri sonu farketmez.
zoro'nun kılıç ustaları yada silahşörlere karşı avantajlı, meyvelilere karşı dezavantajlı olduğunu görmek gerekir.
zoronun saldırı ve savunmalarında fazla çeşitlilik yok.
kata, kid, law, dof, croco, enel, luffy vb. meyvesini iyi kullananlar, zoro'ya karşı avantajlılar. bana göre daha zayıf olsalar bile zoroyu yenebilirler.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık