Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    466
Zoro tek başına King ile dövüşüyor ve büyük ihtimallede tek başına galibiyete ulaşacak.

Kid ve Law vs Koca ana oluyor diğer yandan.Şimdi Zoro'nun tek başına King'i alması mı daha büyük olay yoksa bu ikisinin Koca anayı mı ?

Bu birinci tartışma konusu.

İkinciside Law dövüşün sonuna kadar dayanabilecek mi ?

Belkide koca ana tarafından yenilir Kid tek devam etmek durumunda kalır.

Buda ikinci tartışma konusu.

Yani o yüzden kesin konuşmak zor.

Ama Zoro'ya güvenim her zaman tamdır.
Eğer Law ve Kid bu haldeyken Koca Ana'yı bir şekilde indirip canlı kalırlarsa bence Zoro'dan daha güçlü olurlar. Bana 2 tane yk1'in yonkou indirdiği bir senaryo pek olası gelmiyor. O yüzden Law ve Kid'in yk1 üstü yonkou altı bir yerlerde olacağını, Zoro'nun ise tek başına King indirdiği için yk1 ayarı olacak diye düşünüyorum. Tabi savaşın nasıl ilerleyeceği hala meçhul. Ben hala en son Doflamingo'dan dayak yemiş adamla en son Koca ana korsanlarından birini yaralayıp topuklayan elemanın nasıl yonkou indireceğini aşamadım. Yapacak bir şey yok o kısma sanırım.

Eğer Law ve Kid bu haldeyken Koca Ana'yı bir şekilde indirip canlı kalırlarsa bence Zoro'dan daha güçlü olurlar. Bana 2 tane yk1'in yonkou indirdiği bir senaryo pek olası gelmiyor. O yüzden Law ve Kid'in yk1 üstü yonkou altı bir yerlerde olacağını, Zoro'nun ise tek başına King indirdiği için yk1 ayarı olacak diye düşünüyorum. Tabi savaşın nasıl ilerleyeceği hala meçhul. Ben hala en son Doflamingo'dan dayak yemiş adamla en son Koca ana korsanlarından birini yaralayıp topuklayan elemanın nasıl yonkou indireceğini aşamadım. Yapacak bir şey yok o kısma sanırım.
Law ve kidin bigmomı almasına imkan yok. Kaidoya kaç kişi daldı alamadı. Bigmom 2 tane nova ile inmez. Kaldı ki, 2 novanın da ağzı yüzü kan içinde. Bigmom wanoya geleli ilk kez hasar yedi.

O kısmı anlayan yok çaktırma ne diyelim.

Law ile Kid bir komutan yenediyler bari öncesinde.

Ama en azından Kid bir komutan yaralamış,Law'da Dof ile dövüşebildi.Fena şeyler değiller en azından hiç yoktan iyidir.

Son düzenleme:
Law daha hawkinsle dövüşünce kan revan içinde kalıyor. Killer bile hawkinsi daha kolay yendi. Ayrıca lawın kesme saldırıları yüksek haki karşısında birşeye yaramıyor. Smokanın hakisini aşamayan law, enmadan akan zoro hakisini sittin sene aşamaz. Zoronun kalbini almak için yaklaşsa kolunu kaybeder. Zorodan ışınlana ışınlana nereye kadar kaçar. Dofu dibine ışınlayıp kesmeye çalışıyordu kesemiyordu. Zoroyu da kesemez. Law'ın süpernovalar içinde dövüşmek istemeyeceği en son kişi zorodur bence. Hepsine karşı bir şans bulabilir bir ihtimal ama Zoro ona çok ters. Enması, ateş teknikleri, yüksek hakisi, hızı hayvani dayanıklılığı çok zor. Dofa yaptığı saldırıyı yapsa zoro gene ayağa kalkar. Lawın enerjisi hemen biter.

Law daha hawkinsle dövüşünce kan revan içinde kalıyor. Killer bile hawkinsi daha kolay yendi. Ayrıca lawın kesme saldırıları yüksek haki karşısında birşeye yaramıyor. Smokanın hakisini aşamayan law, enmadan akan zoro hakisini sittin sene aşamaz. Zoronun kalbini almak için yaklaşsa kolunu kaybeder. Zorodan ışınlana ışınlana nereye kadar kaçar. Dofu dibine ışınlayıp kesmeye çalışıyordu kesemiyordu. Zoroyu da kesemez. Law'ın süpernovalar içinde dövüşmek istemeyeceği en son kişi zorodur bence. Hepsine karşı bir şans bulabilir bir ihtimal ama Zoro ona çok ters. Enması, ateş teknikleri, yüksek hakisi, hızı hayvani dayanıklılığı çok zor. Dofa yaptığı saldırıyı yapsa zoro gene ayağa kalkar. Lawın enerjisi hemen biter.
Söylediğin Law artık yok işte şuan Koca ana ile dövüşüyor,dediğin seviyeler geride kaldı.

Bir anda seviye atladılar ama sonuç bu.

Yani Smoker olaylarına falan girme hiç.

Son düzenleme:
Law ve kidin bigmomı almasına imkan yok. Kaidoya kaç kişi daldı alamadı. Bigmom 2 tane nova ile inmez. Kaldı ki, 2 novanın da ağzı yüzü kan içinde. Bigmom wanoya geleli ilk kez hasar yedi.
Wano'ya geleli beri değil tanıtıldığı ilk günden beri. Chiffon'un dediydi. Mama seride bilinen ilk kanamalı yarasını aldı.

Law, Zoro'yu her türlü alır. Verilen eşleşmeler bile şu anda kimin ne olduğunu gösteriyor ama Zoro'cular inatla mücadele ediyorlar.

Söylediğin Law artık yok işte şuan Koca ana ile dövüşüyor,dediğin seviyeler geride kaldı yani.

Bir anda seviye atladılar ama sonuç bu.

Yani Smoker olayların falan girme yani hiç.
Öyle bir Law hiç olmadı ki.
Hawkins'in üç kuklası Law'un tayfasındayken bile adam çizik bile almadan altına yaptırdı Hawkins'i. Adam korkudan dövmek için kelepçe takacağı zamanı beklemiş. Law'un gücünü Hawkins ile kıyaslamak da artık ne biliyim. Adam alenen korktuğunu itiraf etti yahu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık