Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    466
Zoroyu uyanışsız alamaz. Uyanışı kullandığı anda da law, kılıcını kaybeder. Bigmomdan yıldırım yiyip devam eden zoro. 2 yonkou saldırısını yiyip dövüşmeye devam edebilen zoro. Ha siz diyorsanız ki, lawın uyanış saldırısı 2 yonkounun birlikte yaptığı saldırıdan güçlü o zaman tartışacak bir şey yok.

Zoroyu uyanışsız alamaz. Uyanışı kullandığı anda da law, kılıcını kaybeder. Bigmomdan yıldırım yiyip devam eden zoro. 2 yonkou saldırısını yiyip dövüşmeye devam edebilen zoro. Ha siz diyorsanız ki, lawın uyanış saldırısı 2 yonkounun birlikte yaptığı saldırıdan güçlü o zaman tartışacak bir şey yok.
2 yonko diye tutturmuşsunuz görende 1v2 atmış ve kazanmış sanacak.

BM'nin karşısında Sanji ve Zoro da olsa Law ve Kidd'in yaptığını yapardı. BM sahneleri artık güç analizi yapılmayı gerektirmeyecek kadar çöp sahneler haline geldi. Zoro ise daha net saldırılar gerçekleştirdi. Ama her şeye rağmen, ben Law'ın kol bacak bırakarak Zoro'yu yeneceğini düşünüyorum. Law'ın meyvesinin sınırı varmış gibi lanse edilse de yaptıklarının bir sınırı yok gibi duruyor. Meyve avantajı ile alır, Zoro'yu. Zoro bu meyve avantajını ileride göstereceği bir power up filan olursa o zaman kapatabilir ama şuan için Law alır diyorum.

Zoro tek başına King ile dövüşüyor ve büyük ihtimallede tek başına galibiyete ulaşacak.

Kid ve Law vs Koca ana oluyor diğer yandan.Şimdi Zoro'nun tek başına King'i alması mı daha büyük olay yoksa bu ikisinin Koca anayı mı ?

Bu birinci tartışma konusu.

İkinciside Law dövüşün sonuna kadar dayanabilecek mi ?

Belkide koca ana tarafından yenilir Kid tek devam etmek durumunda kalır.

Buda ikinci tartışma konusu.

Yani o yüzden kesin konuşmak zor.

Ama Zoro'ya güvenim her zaman tamdır.

Şu an Bm’nin karşısında Law’ın yanında Zoro olsa ya da Kid’in yanında zerre sırıtmaz. Hatta daha etkili bile olur. Law çok güçlü ama Zoro şu saatten sonra Law’ı tokatlar.

Luffy-Zoro ve Kid (çok önceden de demiştim bunu) Kral hakiye sahip olarak… yeni nesilin zirvesine oturdular.

Zoro tek başına King ile dövüşüyor ve büyük ihtimallede tek başına galibiyete ulaşacak.

Kid ve Law vs Koca ana oluyor diğer yandan.Şimdi Zoro'nun tek başına King'i alması mı daha büyük olay yoksa bu ikisinin Koca anayı mı ?

Bu birinci tartışma konusu.

İkinciside Law dövüşün sonuna kadar dayanabilecek mi ?

Belkide koca ana tarafından yenilir Kid tek devam etmek durumunda kalır.

Buda ikinci tartışma konusu.

Yani o yüzden kesin konuşmak zor.

Ama Zoro'ya güvenim her zaman tamdır.
Law son bölümle rüştünü ispatladı :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık