Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    466
Sen git Hasır Şapkaları, Yonko indireceğiz ayağına kişisel meselelerini halletmek için kandır, stratejik öneme sahip bir sürü bilgiyi hüzünlü geçmiş ayağına sakla, milleti tehlikeye sok, kolunu bacağını eline verdiklerinde de yere uzan ümitlerini SH'ye bağla. Nerede la bahsettiğin bu onur, gurur? Luffy'e güvenmek kurbanlık koyun olunca mı aklına geldi? Bu iradesiz, iki tarafı aynı oynayan ezik nere, Zoro nere?

''Kaptan>başka bir kaptanın sağ kolu'' mantığının aksini gösterecek 2 ton örnek varken Law(kaptan)>Zoro(sağ kol) mantığı yanlış geliyor bana.Halbuki Oda Dressrosa'da Luffy>Law denklemini gayet iyi göstermişti.Luffy'nin şu an da en güçlü nova olma ihtimali epey kuvvetliyken neden Osmanlı vezirinin Avusturya kralına denk olması gibi bir durum söz konusu olamasın ?

Zoro'nun güç düşkünlüğünü biliyoruz.Ayrıca Zoro'nun sınırının yonko olduğunu düşünüyorum ki novalar arasında Luffy ve bir ihtimal Kid hariç herkese karşı şansı vardır.Law'ın da Zoro'ya tek üstünlüğünün meyve olduğunu düşünüyorum.Fiziksel kuvvet,haki,kılıç ustalığında Zoro öndedir.Ha tabii Law'ın meyvesi rakibe denk getirdi mi sıkıntılı bir meyve olduğundan bu dezavantajlarını kapatıyor.Bence aynı seviyedeler ve iki tarafta alabilir bu dövüşü.Ama oyumu Zoro'ya attım tabii.

Zoro'nun alabileceği novalar Bonney, Bege, Urouge, Hawkins, Killer, Apoo

Bunların dışında Law, Drake, Teach ve Kidd fazla gelir Zoro'ya

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık