Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    466
Adam meyve sebebiyle ışınlanması hızlı demek olmuyormuş o da güzel :D
Ahahaha :)
Adam hızlı işte hala diyon Room'un içinde ışınlanıyor diye sen hızına baksana bu adam Ada kadar Room yapıyor zaten. İstediği yere ışınlanır. Bunu meyve ile yapıyor diye bunun hızla alakası yok demek hangi mantığa sığar?

Genel olarak da bu tartışma sürüyor. Sadece bu konuda değil.

Onunla beraber tüm adayı da kesiyor adam ne olursa olsun.
He birde Law meyve ile ışınlandığı için bu hız olarak kabul edilmiyormuş haberin olsun. Forumun görüşleri iyice serinin önüne geçmeye başladı :D
Hız degil tabiki lawın room güç tüketiyo dof savşında gördük en fazla 4-5
kez kullanbiliyo sinirsızça kullanabilse haklısın derim. durmadan ordan oraya ışinlanır zoro takip. edemez ama yapamıyo bir sınırı var g4 gibi.
zoro iki yıl önçe kaku nun hizına yetişiyodu şimdi lawa mı yetişemiçek
ben law yavaşdır demiyorum ama zoro da hızlıdır en az law kadar.

Ülen Mingo'ya ancak çizik atabilmiş adamı aldınız, dallandırdınız, budaklandırdınız, ağaç ettiniz, orman ettiniz bea. Pehhh anasını ! :)

Uzun yazacam işim var şindik yazameyom :)
uzun yazma, sadece tek bir soruya cevap ver :)

zoro doflamingo karsısında, sanjiden ne kadar daha fazla iş yapardı ? yok mingoya çizik atabilmek önemsiz ya, sanırım zoroda mingodan kol alcak güc gördün :D tek buna cevap ver, uzun yazmana gerek yok. ona göre sonra yine tartısırız uygun oldugunda ;)

@Dragon
Oda tekrardan Law'ın karizmayı toparlayacaktır. Dof'a fena şekilde yenilmesi yüzünden oldu bunlar hep. Ya da şöyle diyeyim; sırf ana karakter kurbanı oldu Law. Fazla zarar verseydi Luffy'ye bir şey kalmayacaktı, ki bu da shounen bir seride olmayacak bir şey. Starımız Luffy'den başka kim kurtaracaktı günü? :S

@Densetsu no Samurai
Bak birkaç mesaj yukarıda senin gibi düşünenler için şunu yazmışım. :D
"Law acayip eziklenmeye başladı. Dof'a karşı bir şey yapamamışmış. Yahu Zoro olsa bir şey yapabileceğini kim söyledi size? "

Zoro'nun bir şeyler başarabileceğine dair hiçbir şey göremedim ben. O köprüde Zoro olsa Zoro'yu da biçerdi Dof. Zoro'dan daha güçlü olan Luffy'yi de biçerdi. Dof çok güçlü ama kıymeti bilinmiyor.

Berke

@Dragon
Oda tekrardan Law'ın karizmayı toparlayacaktır. Dof'a fena şekilde yenilmesi yüzünden oldu bunlar hep. Ya da şöyle diyeyim; sırf ana karakter kurbanı oldu Law. Fazla zarar verseydi Luffy'ye bir şey kalmayacaktı, ki bu da shounen bir seride olmayacak bir şey. Starımız Luffy'den başka kim kurtaracaktı günü? :S

@Densetsu no Samurai
Bak birkaç mesaj yukarıda senin gibi düşünenler için şunu yazmışım. :D
"Law acayip eziklenmeye başladı. Dof'a karşı bir şey yapamamışmış. Yahu Zoro olsa bir şey yapabileceğini kim söyledi size? "

Zoro'nun bir şeyler başarabileceğine dair hiçbir şey göremedim ben. O köprüde Zoro olsa Zoro'yu da biçerdi Dof. Zoro'dan daha güçlü olan Luffy'yi de biçerdi.
Kesinlikle son darbeyi law vursa %90 law derdi wanoda işler değişse şahsen sevinirim ama law şovunu yaptı zoro diyenlerin ki sadece beklenti fazlası değil.

Zoro k.haki sıkıntısı yaşayıp iplere yakalanmazsa Dof'a karşı daha iyi iş yapar.

Law'un kılıcını kokali eliyle tuttugunda eli kanıyor Dof'un. Zoro hakili Dof'a bile hasar verebilecek güçte yani.

Zoro daha iyi kilic ustası. Law pek açık bulup kesemedi. Zoro bu konuda daha iyi.

Zoro kilici savunma anlaminda daha iyi kullanacağı için de daha avantajlı.

@Sir Crocodile

Luffy orada yumruk salladigi için adam rahat. Ben karşılarım bunu diye bakiyor. Ama Law o rahatlığı iyi değerlendiriyor. Taş ile değiştirmek başka bir sey. Baska bir şey olduğu teke tekte yapamamasından belli zaten.

Sanji ne duruma düştüyse Zoro'da o duruma düşerdi Dof karşısında belki 10 sn. daha çok dayanırdı.

Zoro k.haki sıkıntısı yaşayıp iplere yakalanmazsa Dof'a karşı daha iyi iş yapar.

Law'un kılıcını kokali eliyle tuttugunda eli kanıyor Dof'un. Zoro hakili Dof'a bile hasar verebilecek güçte yani.

Zoro daha iyi kilic ustası. Law pek açık bulup kesemedi. Zoro bu konuda daha iyi.

Zoro kilici savunma anlaminda daha iyi kullanacağı için de daha avantajlı.

@Sir Crocodile

Luffy orada yumruk salladigi için adam rahat. Ben karşılarım bunu diye bakiyor. Ama Law o rahatlığı iyi değerlendiriyor. Taş ile değiştirmek başka bir sey. Baska bir şey olduğu teke tekte yapamamasından belli zaten.
Yav Dof'a karşı bu böyle Dof'un hızı ile Zoro'nun hızı bir mi?
Zoro bir kere Law'ın meyve tekniklerini bile bilmiyor tam anlamıyla.
Ne yapacağını kestirmesi bile zor.
Siz gördüğünüz üzere'den yorum yapıp herkesin gücünü söylüyorsunuz.
Zoro ne tür güçleri olduğunu biliyor mu Law'ın?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık