Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    466
Kaido hızsız değil zaten eğer Nika fanı @Alpamis gibi işi uçukluğa vurmayacaksan.

O ağır şekilde sopasını kaldırıyor dediğin yerde Zoro'nun saldırıları karşılağı net.
Yani öyle havada sopa bekletme falan yok Zoro önce karşılıyor sonra saldırıyor.

Not: Nika fanı @Alpamis demişim yanlış olmuş Ağır Nika Fanı diyecektim :ehe:
Sen durduk yere Zoro’nun sahneye laf etmişim diye alındın yine. Ben ağır şekilde balyoz indirdi derken luffy’nin red rock sahnesini kastettim zaten.

İki sahne çok farklı. Bariz ortada bu. Adamın olduğu yerde balyoz sallamasıyla rakibine thunder bagua’yla uçmasını bir tutmak bana mantıklı gelmiyor. Luffy balyoz sallamalara defalarca tepki verdi. Thunder bagua’yla sorun yaşadı.
Kral hakisini öğrendikten sonra gear 4’te bile thunder bagua yedi. Hatta g5/nika formunda da yedi.
_____

Şu attığın sahneye gelirsek bunu ben de biliyorum. “Kesin animede çarpışma çizilince buna canon derler” diyorduk hatta burda. Balıkadam adasındaki ahtapot karşısında da benzer efekt çizilmişti. Ama orda tek hamlede tüm kılıçlara vurmuştu.

İki karakterin arka arkaya kılıç tokuşturması bi panelde çizilecekse çok daha net ve düzgün şekilde yapılabilir. O efektler 9 kılıcın birbiriyle çarpışması diye de yorumlanabilir. Tabi Kaido’yla arka arkaya çarpıştıysa da önemi yok. Konuyla alakasız. Law’a attığı saldırıyla bu çok farklı. Luffy’de gördük.

Sen durduk yere Zoro’nun sahneye laf etmişim diye alındın yine. Ben ağır şekilde balyoz indirdi derken luffy’nin red rock sahnesini kastettim zaten.

İki sahne çok farklı. Bariz ortada bu. Adamın olduğu yerde balyoz sallamasıyla rakibine thunder bagua’yla uçmasını bir tutmak bana mantıklı gelmiyor. Luffy balyoz sallamalara defalarca tepki verdi. Thunder bagua’yla sorun yaşadı.
Kral hakisini öğrendikten sonra gear 4’te bile thunder bagua yedi. Hatta g5/nika formunda da yedi.
_____

Şu attığın sahneye gelirsek bunu ben de biliyorum. “Kesin animede çarpışma çizilince buna canon derler” diyorduk hatta burda. Balıkadam adasındaki ahtapot karşısında da benzer efekt çizilmişti. Ama orda tek hamlede tüm kılıçlara vurmuştu.

İki karakterin arka arkaya kılıç tokuşturması bi panelde çizilecekse çok daha net ve düzgün şekilde yapılabilir. O efektler 9 kılıcın birbiriyle çarpışması diye de yorumlanabilir. Tabi Kaido’yla arka arkaya çarpıştıysa da önemi yok. Konuyla alakasız. Law’a attığı saldırıyla bu çok farklı. Luffy’de gördük.
Çok ağır taraflı yorum, Zoro'nun kılıçlarının kaç kere bu şekilde çarpıştığını gördün ?
Göz önündeki şeye kılıf arıyorsunuz resmen.
Neyse tamam.

_____

Kaldırıp indirdiğini anlatmak istese en azından bir kere çizer bunu. Kaido'nun pozisyon bir kere bile değişmemiş. Adamın vücudu sert. Orada bir sürü sert bir şey çarpmış ama savunmasını asamamış efekt şekli var. Zoro'nun 9 kılıcı var. Bence çok bariz Zoro başta savunmasını aşamıyorken son bir ittirmeyle aşıyor arkasına geçiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık