Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    467
Reyiz şimdi öyle mi oldu? Düşman ve ittifak olunca değişiyor mu işler. :D
Şimdi öyle oldu derken… olay o zaten. Sen tehdir olarak görmediğin kişiye önlem alır mısın…? Law hakileri güçlü diye onları ışınlayamıyordu… Zoro’nun hakisi, Law dan güçsüz mü…? Ben sadece mantığo açıklamaya çalıştım… :D

Ha bir de ek olarak karakterleri önceki jenerasyona yormak da mantıksız. Mesela Luffy Roger mı? Hayır değil. Zoro da Ray değil biri Joy Boy biri yeni nesil Ryuma. Basit bir mantıkla Roger bir sonrakiler bizi geçicek dedi. Roger kk seviyesi Ray yonko geçiceklerine göre biri kk+ diğeri kk seviyesi olucak. Burdan da Joy Boy ve Ryuma çıkıyor. Ama Law'ın bir karşılığı yok şu an Wb hele hiç değil :D
Bence de böyle… Law hayatta Wb olamaz reyiz… yazdıkların mantıklı… :D

Şimdi öyle oldu derken… olay o zaten. Sen tehdir olarak görmediğin kişiye önlem alır mısın…? Law hakileri güçlü diye onları ışınlayamıyordu… Zoro’nun hakisi, Law dan güçsüz mü…? Ben sadece mantığo açıklamaya çalıştım… :D
Güçsüz değil güçlü ama güçlü olduğu kişileri de ışınladığını çok gördük. :D

Bm ve Kaido aşmıştı haki konusunda. Orada o yüzden ışınlayamadı ki biraz mangaka bahanesi oldu bence. Meyvenin gücünü kısıtlamak için. İşine geldiğinde Luffy ışınladığı sahne çizecektir.

Güçsüz değil güçlü ama güçlü olduğu kişileri de ışınladığını çok gördük. :D

Bm ve Kaido aşmıştı haki konusunda. Orada o yüzden ışınlayamadı ki biraz mangaka bahanesi oldu bence. Meyvenin gücünü kısıtlamak için. İşine geldiğinde Luffy ışınladığı sahne çizecektir.
İşte o mantığa bakarak ben… biraz fikir yürüttüm. Sonuçta böyle bir sahne var… muhtemelen kral hakiyle alakalıdır bu… eee öyleyse de yine benim dediğime çıkar… :d

E bu adam Luffy’i de ışınlıyor diyorsun ama traom… Luffy’i nasıl ışınlıyor o zaman…? :D
2 imparator karşısında hikayeyi basitleştirmemek ve ya imparator sonuçta bunlar gümletmemek adına Oda'nın boş sıkması olarak yorumluyorum. Durum şart ve hikayeye göre meyveyi nerfliyor. Luffy ve Zoro içinde görmek lazım her halükarda arkaları dönük olsun olmasın ışınlayacak bence. Meyvenin başka konularda da açıklanamayan yanları var. Dile düğüm vuruyor. Ama daha taze taze arkaları dönükkende ışınladı bunları. Ayrıca bak Mom'ı ve Kaido'yu ışınlayamayan türlü türlü saldırı işletti onlara. Biri meyveye söylenmeye başladı diğeri tehdit olarak görmeye başladı. Şimdi bu nasıl açıklanacak :dd

2 imparator karşısında hikayeyi basitleştirmemek ve ya imparator sonuçta bunlar gümletmemek adına Oda'nın boş sıkması olarak yorumluyorum. Durum şart ve hikayeye göre meyveyi nerfliyor. Luffy ve Zoro içinde görmek lazım her halükarda arkaları dönük olsun olmasın ışınlayacak bence. Meyvenin başka konularda da açıklanamayan yanları var. Dile düğüm vuruyor. Ama daha taze taze arkaları dönükkende ışınladı bunları. Ayrıca bak Mom'ı ve Kaido'yu ışınlayamayan türlü türlü saldırı işletti onlara. Biri meyveye söylenmeye başladı diğeri tehdit olarak görmeye başladı. Şimdi bu nasıl açıklanacak :dd
Bence olay yukarıda dediğim gibi traom… sürekli bir Kral hakisi savunması varsa bu adamların ondan ışınlayamadı… Luffy ve Zoro ile dövüşe girerse Law… aynı şekilde ışınlayamaz bence. Law’ın meyveye lafım yok bu arada benim… ama iş sadece meyve ile bitmiyor işte. Zirveye oynaman için kral haki şart… :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık