Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    467
Ne alaka? :/ Eşit değiller tabii. Ama sebep kesinlikle bu değil. Alakasız şeyler bulmayı nasıl başarıyorsun?
Şöyle alakası var. Ceaser'in işini bitirince Dof ayağına giderdi ve Law'da teke tek intikamını alırdı. Luffy falan beklemesine gerek yoktu. Law eğer Dof'a karşı şansı olduğunu bilse her türlü bir yerde teke tek çıkardı ama beklemiş.

Zoro ve Law için hala kararsızım. Law'ın teknik çok ters. Zoro'un hakiyi aşarsa alır.

Yahu ne değişik insanlarsınız. Anket yarı yarıya şuan. Yok ciddi ciddi zoro diyenler mi var, yok şaka gibi demeler falan. İlginçsiniz valla hi.

karolla

Ne alaka? :/ Eşit değiller tabii. Ama sebep kesinlikle bu değil. Alakasız şeyler bulmayı nasıl başarıyorsun?
Nasıl alakasız? Adam law ve dof denk diyor. Dof oraya geliyor. Tüm hasışapkalar + dofa eşit denen law vs dof. Direkt katlet bitir işi. Gayet de mantıklı. Demek ki law ve dof eşit değilmiş ki kaçtı law.

Nasıl alakasız? Adam law ve dof denk diyor. Dof oraya geliyor. Tüm hasışapkalar + dofa eşit denen law vs dof. Direkt katlet bitir işi. Gayet de mantıklı. Demek ki law ve dof eşit değilmiş ki kaçtı law.
Dof'u dayak manyağı yapmaları için Law'ın o seviyede olmasına gerek yok. Kendin diyorsun tüm hasır şapkalar diye. Ha güvenemiyorda olabilir bizimkilere.
@Daredewill

Dof'u dayak manyağı yapmaları için Law'ın o seviyede olmasına gerek yok. Kendin diyorsun tüm hasır şapkalar diye. Ha güvenemiyorda olabilir bizimkilere.
@Daredewill
Yok ben Luffy'leri katmadım. Law 6 aydır o Ph'da yaşamıyor mu? Oraya Dof'u bir şekilde çekip teke tek vs atmadığına göre gücünün yetmeyeceğini biliyordur. Yoksa tüm tayfa Ph'dan gitmeleri senaryo gibi bir şey ya da denizciler gelir diye gitmişlerdir.

Law'ın her zaman Dof'u tek yakalama şansı vardı ama hiç yanaşmamış. İşlerini baltalayıp, kaido'ya yem edecekti ama duygusal davrandı. Tabi Luffy'ler de adayı bırakıp kaçacak tarzda değiller.

su an için law, zorodan güclü bence. ama su an için ;) zoronun neyini gördük diyenlere , hem dof hemde isshoyla vs atamıyacagını biliyorum desem yeterli olur. ayrıca e.oda dofun sag kolunu, lawa harcattı. hemde adamı arc bossu gibi işledi. o yüzden sanji ve zoronun su an lawdan geride oldugunu düşünüyorum. zoro en güclü 5 supernovadan biri hala degildir benim için, hele su wano bir gecsin ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık