Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    467
O zaman o meyve ve zeka ile Luffy’ de yenilir Law’a böyle bakarsak olaya eğer… Law, Zoro’yu yıkamaz… Ama Zoro denk getirirse yıkar geçer. Adam iki yonko saldırısı yedikten sonra bile bütün kemikleri kırık halde devam etti dövüşmeye… Nasıl Law önde oluyor anlayamadım… :d
Ya birşey soyliyim mi bence Luffynin en zorlanacağı süpernova yine Law olur. Çok ters adam çünkü. Ama yinede Luffyde ileri seviye h haki var birde son kozunu hala göstermedi. O yüzden Luffy ile zoroyu şimdilik aynı kefeye koyamiyorum.
Law saldırı gücüde muazzam bir karakter hani o iki yonko birleşmiş saldırı belki lawin bıraktigi kadar etki etmeyebilirdi moma

Bak birşey diyim mi bu yazdıklarına lawa kadarki kısıma sonuna kadar katılıyorum. Bu yüzden Zoro ve sanji arası bence makas o kadar kısa değil. Zoro lawa daha yakın.
Ama bir tık olsada Law öndedir. Zoroda dayanıklılık ve h. Haki varsa lawda meyve ve zeka var
Seri Naruto olsaydı zekanın önemi var derdim. Serinin ana karakteri gerizekalının önde gideni. Hani ona da savaş zekası var diyelim. BM gibi bir kadın bu kafayla serinin zirve güçlerinden biri olmuş. Başka bir şey söylemeye gerek var mı ? :)

Ya birşey soyliyim mi bence Luffynin en zorlanacağı süpernova yine Law olur. Çok ters adam çünkü. Ama yinede Luffyde ileri seviye h haki var birde son kozunu hala göstermedi. O yüzden Luffy ile zoroyu şimdilik aynı kefeye koyamiyorum.
Law saldırı gücüde muazzam bir karakter hani o iki yonko birleşmiş saldırı belki lawin bıraktigi kadar etki etmeyebilirdi moma
İki yonko saldırısından bahsediyoruz reyiz… Neyse senin düşüncen bir şey diyemem ama Zoro, Law’a kıyasla çok daha önde bence… :d
Zoro denk getirdiğinde Law'in içinden geçer eyvallah aksi zaten mümkün değil ama Law denk getirdiginde de Zoro'yu tarihten silerler siz ne diyorsunuz la? 5 dakika swordjob'a maruz kaldı diye azrail goren adam BM'nin yediği saldırıları yese nanimo makatta diye dolanır ortalıkta.
Zoro kılıç yüzünden mi o hale geldi sadece…? :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık