Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    467
Law'ın ve Kid'in, Luffy'nin dengi olmasa da arkasından gelen en güçlü üyeler olduklarını düşünüyorum. Kid her ne kadar hurdacı olsada bize gösterilen asıl Monster Trio olduklarını düşünüyorum.

Law vs Zoro yüksek çekişmeli bir mücadele olsa da Law'ın kazanacağından hiç şüphem yoktur. Law, Zoro'ya bir beden büyük gelir. Bunu ben en başından beri söylüyorum. Bugünkü spoilerden sonra daha da emin olduk hepimiz.

Luffy vs Kaido
Law-Kid vs Big Mom
Zoro vs King
Sanji vs Queen

Arkadaşlar Zoro dediğiniz adam İleri seviye kral haki ve silahlanma kullanıyor… Ve King’in karşısına bir ton handikap ile çıktı ve yendi… Yenerken Ashura bile kullanmadı… Herifin dayanıklılığı ve iradesi de malum hayvan gibi… Law, bm ile karşılaştı diye üstün görüyorsanız… Tekrar söylüyorum Zoro orada Kid’in ya da Law’ın yerinde olsa hiç sırıtmazdı… hatta daha bile etkili olurdu… Yani kimse kusura bakmasın ama Zoro alır bu vs’yi… :d

Arkadaşlar Zoro dediğiniz adam İleri seviye kral haki ve silahlanma kullanıyor… Ve King’in karşısına bir ton handikap ile çıktı ve yendi… Yenerken Ashura bile kullanmadı… Herifin dayanıklılığı ve iradesi de malum hayvan gibi… Law, bm ile karşılaştı diye üstün görüyorsanız… Tekrar söylüyorum Zoro orada Kid’in ya da Law’ın yerinde olsa hiç sırıtmazdı… hatta daha bile etkili olurdu… Yani kimse kusura bakmasın ama Zoro alır bu vs’yi… :d
Bak birşey diyim mi bu yazdıklarına lawa kadarki kısıma sonuna kadar katılıyorum. Bu yüzden Zoro ve sanji arası bence makas o kadar kısa değil. Zoro lawa daha yakın.
Ama bir tık olsada Law öndedir. Zoroda dayanıklılık ve h. Haki varsa lawda meyve ve zeka var

Bak birşey diyim mi bu yazdıklarına lawa kadarki kısıma sonuna kadar katılıyorum. Bu yüzden Zoro ve sanji arası bence makas o kadar kısa değil. Zoro lawa daha yakın.
Ama bir tık olsada Law öndedir. Zoroda dayanıklılık ve h. Haki varsa lawda meyve ve zeka var
O zaman o meyve ve zeka ile Luffy’ de yenilir Law’a böyle bakarsak olaya eğer… Law, Zoro’yu yıkamaz… Ama Zoro denk getirirse yıkar geçer. Adam iki yonko saldırısı yedikten sonra bile bütün kemikleri kırık halde devam etti dövüşmeye… Nasıl Law önde oluyor anlayamadım… :d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık