Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    467
Daha da güçlenmesi Zoro’dan kaynaklanan bir durum kılıçtan dolayı değil.Alışacağım diyor bak benim stilime daha uygun gibisinden.Kılıcın değeri aynı olmasa Shuusui isterler mi sanıyorsun.Adamlar kara kılıcı istiyorlar senden manevi değer bahanesiyle.Kara kılıç mevzusu işlensin o zaman göreceksiniz.Kara kılıcın da kendine göre avantajları var.Muhtemelen çok daha ilerki seviyelerde olan dövüşlerde.Zoro’nun şu an öyle özelliklere ihtiyacı yok güçleneceğim der tabii.Bu dayanıklılıktan feragat edip hızı seçmek gibi birşey Enma almak yani.İlerde bir vs attığında Enma hasar görürse o zaman anlarsın power up mı değil mi.Rakip enma güçlü bir kılıç ama kararmadığı için bu hale düştü diyebilir mesela.Futbolcu statları gibi kara kılıcın yüksek değerlerini kaybetme pahasına başka yüksek değerleri olan Enma’yı aldı Zoro.
Enma’nın kendi kesme gücü, dayanıklılığı falan bu kılıcı shuusui ligine koyuyor zaten. Şuan king’le dövüşürken elinde o kalitede bi kılıç var.

Ekstra haki yemesini de düşünüp ona göre kılıcı bi siralamaya sokamazsın. O şekilde baksan net bi seviye yok. Hakinin %5’ini de yedirebilirsin %100’ünü de yedirebilirsin kılıca.
Bu ekstra haki yedirme gücü power up oldu deniyor. Şuana kadar king’le dövüşen hali power up’sız.

Her şeyin söylenmesine gerek yok.Kılıca alışmak için 8 gün boyunca silahlanmasının çekildiği bir ortamda çalıştı adam.Enmaya haki basıp elde ettiği saldırı gücü ile Shusuiye basıp elde ettiği saldırı gücü arasında da dağlar kadar fark var.Enma kararmadan o halde.Zoro'nun ihtiyacı olan özelliklerde de Enma'da,Shusui'de değil.Zaten belli olan bir şeyi tartışmayacağım daha fazla.
Herşey saldırı gücü mü Mihawk’ın kılıç karartma hakkında dediklerini de mi okumadın.Neyse bende yazacağımı yazdım artık daha ne yazayım.
Yalnız Alpa’cığım buna Supportluk denmez… Buna en hafif tabirle… “İpten adam almak” denir :D

Bu Kaido harbiden dayaklık ya yesin dayağı hakediyor çok boş konuşmuş.xD Adamın gözünü sökecekmiş kalbini alacakmışta... Peki adama sormazlar mı luffy suya düşerken niye seyrettin o zaman diye ? :D @RedTeroR

Herşey saldırı gücü mü Mihawk’ın kılıç karartma hakkında dediklerini de mi okumadın.Neyse bende yazacağımı yazdım artık daha ne yazayım.

Bu Kaido harbiden dayaklık ya yesin dayağı hakediyor çok boş konuşmuş.xD Adamın gözünü sökecekmiş kalbini alacakmışta... Peki adama sormazlar mı luffy suya düşerken niye seyrettin o zaman diye ? :D @RedTeroR
Boşuna Fairy tail >=Op yazmıyoruz.

Şimdi çoğunluk şu kafada rayleigh wbyi alamaz law veya kid lufynin wbsi olur düşüncesinde ama oda luffyi sadece karakter açısından roger a benzetti.Law ve kid illaki aşırı güçlü olacaklar seri sonu ama şu anki gidişata göre zoro law a göre önde gözüküyor he kid için bir şey diyebilir miyim bilmiyorum yeni yeni görmeye başladık onu da.Sağ kol olması bir başka tayfanın kaptanından güçsüz olacağı anlamına gelmez bana kalırsa franky bile lawun tayfasının hepsine tek atar o tayfada kaptan olmak zor değil zoroyu küçümsemeyin bence.

Yav illa karakterleri eskiden yaşamış karakterlere oturtmaya gerek yok. Konumları, karakterleri ana karaktere karşı olan durumları bambaşka kişiler bunlar. Law, Luffy'nin yancısı ne beyazsakalı kendinize gelin :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık