Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Trafalgar D. Water Law

Zoro VS Law

• Kullanılan toplam oy
    467
2 kişiyle yonko indirmek King'i indirmekten büyük iştir okey
Fakat aynı ortamda ne yaptıkları da belli bunların
Çatıda Zoro Law'dan daha efektifti.Kid yerine Zoro olsaydı yanında orda da daha efektif olurdu.Olay bu :at:

2 kişiyle yonko indirmek King'i indirmekten büyük iştir okey
İkisi bir olup onu da yapamıyorlar. Linlin kaybedecek gibi durmuyor. Anca dışarıdan destek gelirse indirirler, Zoro King'i indirdikten sonra bunlara katılıp Linlin'i keser tahmince. Lufi'nin yonkou indirdiği ortamda Zoro da indirmeli.

Enma yarım power up globalde sor istersen tam olarak kabul etmiyorlar haklı olarak.Gümüş verip altın almadığın aynı değeri aldığın için.Zoro’ya daha uygun diye güçlenmesini sağlıyor doğru ama bu beleş bir güç sayılmaz tam anlamıyla.
Enma p.up kabul etmeyen adam bu seriden bir cacık anlamamış adamdır.Bana wg ya da fanverse örneğiyle gelme Jinbei yc5 eder diyen tipler onlar.
Kfdeki en bilgisiz kişi 10 gömlek üstünde o sitelerin.

Yener zaten şu haliyle. Big Mom yenilecek yanında Doffy ne ki :D

Tüm bunların başlangıcı sen miydin niye hortladı nereden çıktı diyordum ben de :hhh:
Yener doğru. Ama gitsin önce başkalarının arkasına sığınmadan yensin işte önce.
Big Mom da inmeyecek, söyleyeyim de sonra hayal kırıklığına uğrama. :d

Doflamingo’yu değil Çöpmemeyi yenecekler alt tarafı bir gag karakteri. :)

İstersen kontrol et gıdamızı petrolümüzü aldıktan sonra önemli değil. :D
Senin alt tarafı gag karakteri dediğin kadın seninkini civciv gibi yer yav.

İkisi bir olup onu da yapamıyorlar. Linlin kaybedecek gibi durmuyor. Anca dışarıdan destek gelirse indirirler, Zoro King'i indirdikten sonra bunlara katılıp Linlin'i keser tahmince. Lufi'nin yonkou indirdiği ortamda Zoro da indirmeli.
Bana göre onun için Zoro’nun bir arcı daha var.Bu arcta Kaido’ya girdi,Nova tekledi,şimdi de 2x acı hissiyle King alıcak.üzerine Linlin davasına avukat olmaz bence.Ama olursa zevkli geçer :D

Enma p.up kabul etmeyen adam bu seriden bir cacık anlamamış adamdır.Bana wg ya da fanverse örneğiyle gelme Jinbei yc5 eder diyen tipler onlar.
Kfdeki en bilgisiz kişi 10 gömlek üstünde o sitelerin.
O olay şöyle.Birisi 10 iken üzerine koyar 15 olursa güçlenmiş olur fakat aslında normalde çok daha güçlü olması gerekirken gerçek gücünü çeşitli nedenlerden ötürü ortaya çıkaramıyorsa çıkardığı zaman bu power up olmaz.Aslında kendi gücünü baskılıyormuş veyahut ortaya çıkaracak özelliklerden yoksunmuş demektir bir kıvılcım gerekli yani.Bunun örnekleri diğer shonenlerde var.Zoro bu tanıma tam olarak uymasa da haki potansiyelini Enma dışındaki kılıçların dışa vuramamış olması gayet mümkün.Mihawk yoru ile niye geziyor sanıyorsunuz.Basit bir kılıç alsa eline tam potansiyelini sahaya yansıtamayacak.Ama diyelim ki bu adam yonko seviyesinde sınırındayken bir gün Yoru’ya sahip oldu power up almamış olur.Yoru tüm kapasitesini kullanmaya olanak sağlıyordur kılıç onu güçlendirmedi yani biz yansımasını göremiyorduk sadece.Zoro için bu anlattığıma benzer bir durum var.

Aynen hacı abi
şunu ıskalayan law'ı tek de alacak. Onun yer değiştirme hızına ayak uyduracak, enjeksiyon ya da şok gibi saldırılara dayanacak, dağı kesen saldırıyı durduracak.. Zoro yu senden kaliteli savunanlarla ben tartıştım da adamlar sayfa sayfa manga fırlatıyordu :D Kaido gibi gelin bana vurun diyeceğini sanıyorsunuz law'ın, adam sadece ''dövüşçü'' temalı değil. Arka planda durması önemsiz olmasından değil o çarpışmayı mangaka law'ın üzerine kurdu luffy de değil. Kid-killer-zoro yancılardı zaten. Luffy law'ın açtığı pozisyonlara yürüdü hatta kendi yeni teknikle vurdu geçti falan. Kısaca zoro law a eşit değil. Law a eşit aslında hatta fazlası, meyveye değil hala bunu es geçiyorsunuz...
Muhakkak sana manga sayfası atan insanlar olmuştur tabi ama görünen o ki pek faydası olmamış. Çok şükür bizde de o kadar gözlem hakisi var ki ben o toplara hiç girmedim :)

Bu attığın sahneyi Zoro'nun Law'ı alamayışına kanıt olarak göstermen çok saçma. Yani bu örnekten yola çıkarak ne anlamamız gerekiyor ? Koskoca ejderhayı ıskalayan Zoro'nun daha küçük hedefleri tutturamayacağını mı yoksa Zoro'nun yapacağı saldırının yonkounun bile sıyrılmasını gerektirecek kadar büyük olduğunu mu ? Burdan ne anlaşılması gerektiği açık. Bunun yerine bu olayı Zoro'nun Law'ı yenemeyeceğine delil olarak sunmak için zor olanı başarmak gerekir.

Law dövüşü öyle uzun uzun anlatmayı, incelemeyi gerektirecek bir dövüş değil. Karakterlerin sikletleri/ligleri farklı çünkü. En kötü kk level olacak adamla amiral olacak adam karsilastirilmaz. Law'ın Zoro'yu almaya nefesi yetmez.
Hacı sırf senin dediğinle çelişiyor diye direk beni "işime geleni" söylemekle itham edemezsin. Ben bu oylamaya oy bile vermedim tarafsız yorumlayabileceğimden emin olmadığım için o işler o kadar kolay değil.
Kılıcı burnunun ucundan iki kere çalınacak kadar gözlem fakiri adamın gözlemde iyi olmadığını bu bölümdeki komik bir detayla dile getiriyorum diye işime geldiği gibi konuşuyor olmuyorum ben. Bunlar gerçekler. Önce fanlığı bir bırakıp biraz daha objektif olsan da ona göre konuşsak.
Daha yeni manga bazlı bilgi yalanlandı bu konuda sırf Law'u güçsüz göstermek için ben demedim kimseye işine geldiği gibi konuşuyorsun diye.
Dostum önce fanlığı falan bırakmak yerine bilgi eksikliklerini gidermek gerek. Hani ben en bilgiliyim, süperim havasında değilim. Yazdıklarımdan öyle anlaşılıyor gibi duruyor ama cidden yalan yanlış, eksik gedik bilgilerle yorum yapıyorsunuz. Zoro'ya gözlemi zayıf demek için Zoro dövüşlerinin sadece resimlerine bakıp geçmek lazım. Yahu konu açıyoruz gözlem hakisiyle ilgili 1000 sayfaya bakmayın diye yine okuyan yok. Okuyan olmadığı gibi bir de böyle yalan yanlış yorumlarla geliyorsunuz bitiyorum :oleyo:

Yener doğru. Ama gitsin önce başkalarının arkasına sığınmadan yensin işte önce.
Big Mom da inmeyecek, söyleyeyim de sonra hayal kırıklığına uğrama. :d
Valla şuan Big Mom'da ki en büyük pay Law'a ait. Kid'i bile altında kalmasın diye kendi gücünden koruyor. Hem düşmanla savaşıyor hem destek veriyor. Hey yavrum benim be. Bana kalırsa bu dövüşteki kritik isim olacak. Ve yenilirse sen hayal kırıklığına uğrama asıl. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık