Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Magellan

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    200
Sengoku'yla dalga geçiyorduk eşşeğe tek atamadı diye ama bu eşşek Venom Demon denen öldürücü saldırıdan da sağ çıkmış. Helal olsun eşşeğe.

Edit: Yanlış anlaşılma olmasın Luffy'yi kast etmiyorum. Doc Q'nun eşşeğini kast ediyorum.
Öldürmeyen gOda öldürmüyor.

Kankam vasıflı diye attığın 5 şeyden 2 si zaten Oda Oda no mi ile alınmış dövüşler + hadi plot armor ile almadı diyelim dövüş gücü= vasıf mı oldu artık :d?
Luffy nin yedigi meyveye bak birde düşmnalarının Luffy vasıfsızmış luffy bu hırs azim çogu korsanda yok gerektiginde savaşlarda tayfasını korumak için elinden geleni yapıyor LUffy vasıfsızsa çogu kişi zaten vasıfsız fark ettiysek Gold D Roger gibi luffy

Yıldırılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Enma sayesinde mi neydi galiba? Hani şu Zoro'yu kimsenin biplemediği ve Zoro'dan daha fazla adam yerine konan kılıç. Bu şekilde olacaksa Luffy sittin sene yerde kalsa üzülmem. Siz ise başkasının gücüyle adam olan Zoro'ya alkış tutabilirsiniz. O da benim umrumda değil zaten.
Luffy Zoronun seride hayatını kurtaran adam ve Tayfanın hayatını kurtaran adam
Örnek veriyim vasıfsızya Namiyi Arlongdan kurtaran ,Nico ROBİNİ Crocodillandan kurratan , Chopper Adasını Wopal mı neydi ondan kurtaran
Sanjileri don kried neyse ondan kurtaran :) Zoroyu vurulmaktan kurtaran Brook ruhunu almasını saglıyan ama gel gör vasıfsız adam oluyor :)

Luffy Zoronun seride hayatını kurtaran adam ve Tayfanın hayatını kurtaran adam
Örnek veriyim vasıfsızya Namiyi Arlongdan kurtaran ,Nico ROBİNİ Crocodillandan kurratan , Chopper Adasını Wopal mı neydi ondan kurtaran
Sanjileri don kried neyse ondan kurtaran :) Zoroyu vurulmaktan kurtaran Brook ruhunu almasını saglıyan ama gel gör vasıfsız adam oluyor :)
Luffy nin yedigi meyveye bak birde düşmnalarının Luffy vasıfsızmış luffy bu hırs azim çogu korsanda yok gerektiginde savaşlarda tayfasını korumak için elinden geleni yapıyor LUffy vasıfsızsa çogu kişi zaten vasıfsız fark ettiysek Gold D Roger gibi luffy
Vasıfsız muhabbetini daha önceki mesajlarda açıkladım birdaha yazmaya gerek yok gidip okuyabilirsin reis + tayfadaki istisnasız herkes birbirini kurtarıyor zaman zaman sanki tek taraflı luffy gidip kurtarıyor herkesi. Luffy diğerlerini ne kadar kurtardıysa en az onlarda luffyi o kadar kurtardı.

Genellikle Zoro'nun nihai rakibi olarak görülen Shiryu'nun dengi olan adamı şimdiki seviyesiyle bir zahmet yenemesin.
Shiryu'nun daha fazla geliştiğini kabul etmeyen bu mantığa göre zamanında denk olan adamlar eşit oranda güçleniyorsa Mihawk ve Shanks'ın denkliklerinin de kabul edilmesi gerekir. Ama yooooook. Sorsan Shanks Mihawk'tan baya güçlü. He he, evet.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık