Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Magellan

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    200
Abooo hala Enma muhabbeti dönüyor mu ya valla şaka gibisiniz meyve gücü olunca sorun yok suit olunca sorun yok kılıç olunca EnMAğ. O kadar kolaysaydı Enmayı kullanmak verselerdi yoldan geçen adamada gidip Kaidoyu kesip ülkesini kurtarsaydı ozaman.
Enma muhabbetini yapan ben değil, Kaido-Big Mom. Ben onların yalancısıyım. Sor bakalım seri olmuş 1000 küsur bölüm, neden Zoroo'yu değil de Enma'yı adam yerine koyuyorsunuz diye sor bakalım. Belki bir cevap alırsın.

Kılıçla vurmak sorun olmasa hadi neyse diyeceğim. Kılıçla vursan kılıca yayılacak zehir.
etraf kapalı olmasa bile ayağınızı bastığınız zeminden bile yayılıyor. Zoro sadece uzaktan slash’larla impel down müdürünü indirecek kadar güçlü değil daha. 720 pound’u denjiro’nun ne kadar rahat durdurduğuna bakın:

Enma’lı saldırılarını anlarım da onları çok belli ediyor zoro. Ayrıca yoruyor. 1 slash’tan sonra bile derin derin nefes alıyordu.

Rakip ne kadar hantal olursa olsun 300 metrelik ejderha bile kaçmış ondan. Başkası zoro’ya açık yaratmadan zoro kolay kolay öyle hayvani tekniklerle vuramaz. Ve 1 vs 1’de kendini öyle yorma riskine de giremez vurma garantisi olmadan.
Enmalı saldırıyla vurabilmek için açık bulması lazım. Açık bulması için de enma’sız saldırılarıyla karşısındaki adamla dövüşebilmesi lazım. Magellan’a enma’sız uzaktan bişey yapamaz.

İki taraf da gelebilecek tek saldırının kendi sonu olabileceğini bilir, ilk saniyeden ciddi dövüşürler diye varsayıyorum.
Zoro, manevra alanı olduğu bir ortamda kaybetmez. Mümkünatı yok.
Kaido'ya attığı slashi Magellan yese, orada can verir. Aksini iddia eden var mı?

İki taraf da gelebilecek tek saldırının kendi sonu olabileceğini bilir, ilk saniyeden ciddi dövüşürler diye varsayıyorum.
Zoro, manevra alanı olduğu bir ortamda kaybetmez. Mümkünatı yok.
Kaido'ya attığı slashi Magellan yese, orada can verir. Aksini iddia eden var mı?
Bütün Impel Down, Teach ve tayfası ile beraber dövmüşler Magellan'ı. Ona rağmen can vermemiş. Evet kesin can verir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık