Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Magellan

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    200
Ana karakterin dövüşlerinde plot olması gayet normal değil mi ? Arkadaşlar tayfanın hepsinde aşırı bir plot var bu arada.Siz sadece Luffy lehine görmek istiyorsunuz.Meyve kullanmadan Luffy'yi kafasıyla uçuran Ulti,sonrasında hibrit açıp Usopp'a 2 kere vurmasına rağmen Usopp'ta tık yok.Chopper Queen gibi birinden rahat kan alıyor.Geçelim artık Luffy plotlu işlerini.
En çok ekran süresi Luffy'de olduğu için otomatikman plot mevzusunda da o öne çıkıyor, yoksa bana kalırsa tayfadaki hepsi plot konusunda birbirinden beter ki maalesef Oda'nın hikayeyi işleme şekli bu.

Ana karakterin dövüşlerinde plot olması gayet normal değil mi ? Arkadaşlar tayfanın hepsinde aşırı bir plot var bu arada.Siz sadece Luffy lehine görmek istiyorsunuz.Meyve kullanmadan Luffy'yi kafasıyla uçuran Ulti,sonrasında hibrit açıp Usopp'a 2 kere vurmasına rağmen Usopp'ta tık yok.Chopper Queen gibi birinden rahat kan alıyor.Geçelim artık Luffy plotlu işlerini.
Onlar da kazanırlar o zaman, çocuğun başka bir olayı yok zaten :ehe:

Düşünsene az kalsın kelleni Buggye kaptırıcak bir adamsın bak tekrar söylüyorum Buggye birde üstüne dünyanın en çok aranan adamının yardımı olmadan hayatta kalamıyorsun ama hala sana vasıflı diyorlar :oleyo2:

Evet kanka,
Kanka vs yi ben mi hatırlamıyorum burada Zoro ölücektide bi anda yıldırım düştü ya da herhangi bir şey mi oldu ? Normal kapıştılar Zoro aldı gereksiz ölmemizlik pardon irade deniliyorda ona KF da ya da bi anda malum yerinden yeni vites uydurma falan mı oldu ? Başka örneklerle gel istiyorsan bunlar olmamış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık