Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Kyros vs. Hakuba vs. Trébol

Kim kazanır?

• Roronoa Zoro

Kullanılan: 33 75.0%
  • Kyros

Kullanılan: 1 2.3%
  • Hakuba

Kullanılan: 7 15.9%
  • Trébol

Kullanılan: 3 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    44

MDL_Roronoa

Zoro kyros'u 2 sene önceki haliyle bile alırdı bence. Hakuba bir tek zorlar Zoro'yu, belki biraz hafife almış ve abartmış olacağım ama trebolu orta halli haki bilen adam çok rahat yener :(

Zoro çok güçlendi şu anda seviyesini tahmin etmek zor çünkü %100'ünü verebileceği dövüş yaşamadı henüz. İlerde rahatlıkla amiral alacak seviyeye gelecek işte hesaplayın adam şimdiden kafa kafaya çarpışabiliyor kısa zaman da olsa

4 ALL

Bu konu saçmalıktır felan gibi yorumlar yanlış bence. Konunun sahibine saygısızlıktır. Konu açıldığı zaman ben de Hakuba dedim ama şimdi Zoro diyorum. Ama şu da bir gerçek ki Hakuba, Zoro'dan daha hızlı gibi görünüyor.
Kesinlikle haklısın ben de anketin ilk zamanlarında foruma üye olsam Trebol ile Zoro arasında kalabilirdim.Adam Law'ın rakibi görünüyordu.

Hani Toriko'da 'Yakalama Seviyesi Bilinmiyor' gibi ifade kullanılıyor, onun hesap Zoro'da muamma şuan. Mihawk güçle birlikte; gizemli olmayı, tavşan avlamayı, böcek ezmeyi falanda öğretmiş. Hakuba gizemini korusada Zoro'nun kaybedeceği düşünmüyorum. Heleki o göz açılırsa..:s Yazamayacam daha fazla içim parçalandı(sırf karizma için deildir umarım, öyle olsa göz bandı takar ve daha bi karizma olurdu ama o gözde her hangi bir güç varsa, Zaraki özentisi olmasın diye bu tarz bişey seçmiş olabilir Oda.).

Cedric

Bu arcta Zoro; Fuji, Doff, Law ve Luffy den sonra gelen adam olduğunu düşünüyorum. Yani Zoro alır bu 3 ünü teke tek vs lerde.

Odanın Allah belasını versin ya .Shikibukailerden nefret eden uysal bir amiral yerine kizaruyu gönderseydi şunların agzına vursaydı zoro amiralle kapıstı muhabeti hiç olmasaydı keşke.

Cedric

Bazen zoroyu sırf kaptan değil diye lawın gerisine atıyosunuz.Law tüm gücünü gösterdi ama zoro daha sınırına gelmedi.Yani lawwdan güçlü bile olabilir.
Öyle bir şey yaptığımız yok, en basitinden şunu belirteyim Fuji ve Zoro ilk karşılaştığında, Zoro yerin 7 kat dibini boyladı ve Luffy Fuji ile karşılaştığında ise olayı farketti, aynı şekilde Law, Doff ve Fuji den sıyrılabildi. Law ile kıyaslamıyorum çünki adamın meyvesi çok ters yoksa Zoro Law dan daha iyi bir kılıç ustası ona sözüm yok. Ha bu arada Zoro'yu övmemi istiyorsan şunu da belirtebilirim Zoro Doffy'nin adamlarını teke tek vs de hepsini tekler. :)

Cedric

Estafurullah, övmeni beklemem.Ama bazı karakterler denktir ve kapışmadan ne olacağını bilemeyiz.Aokiji, akainu gibi.
Şunu belirtmeyi unuttum, 2 yıl öncesi süpernova konumundaki ödülleri bile konuya açıklık getirebilir artı olarak adam shi olmuş. Amiral ve onun gibi bir shi ile savaşmış hırpalanmış, o haliyle Doff'u perişan edecek adamdan bahsediyoruz. Doff'a karşı Luffy ve Zoro'yu yan yana düşün ve de Luffy g4 felan açmamış haliyle, Doff Zoro'yu bir şekilde kukla da edebilir. Bu ihtimali ben düşünüyorum. Diyorum ya Law'ın meyve Zoro'dan bir adım önde tutuyor kendisini. ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık