Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Kyros vs. Hakuba vs. Trébol

Kim kazanır?

• Roronoa Zoro

Kullanılan: 33 75.0%
  • Kyros

Kullanılan: 1 2.3%
  • Hakuba

Kullanılan: 7 15.9%
  • Trébol

Kullanılan: 3 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    44

Roronoa Zoro

Cavendish = Brook / Kinemon ayarı bir adam , Hakuba formu dahi Zoro ile karşılaştırılamaz

Trebol u geç , ondan çok daha hayvanımsı Pica yı yenmiş Zoro

Bir Kyros var zorlanacağı onuda yener Zoro

Yaw kardesim bu anket zoroya hakarettir gercekci olun abicim adam opnin sonunda dünyanin bir numarali kilic ustasi olucak böyle bi adami gidip daha haki bile kullanip kullanilmadi bilinmeyen hakuba haliyle bile rebecca gibi birine saldirisi islemeyen adamla kiyasliyosunuz kyros birakin abicim trebol lawin ölüsü yetiyo bu ücü bi araya gelse zoronun agzindaki kilic kadar olurlar.

yani bi insan ancak böyle kücümsenir. Ayrica simdi zoro fanisin laf gecirmiyosun gibi yorumlar baslar evet zoroya bi fanligm var

ama 100%40 civari filan op dünyasinda tam alamiyla fani oldugm 2 kisz var. ama zoro bunlardan biri degil.

Ben bazilarniz gibi taraf tutarak yorum yapamiyorum. Ben gercekci bi adamim

Oda'nın bu potansiyel göstermeme huyuna acayip kıl oluyorum. Sonra insanlar gelip burada karakterleri yerin dibine sokuyor. :/

Cavendish daha hiç bir halt yapmadı ki böyle gömüyorsunuz. Yok Zoro'ya rakip bile olamaz falan, bu ne abartıdır. Herif daha Chinjao'nun kafasını tek elle durdurmak ve tüm grubu tek saniyede teklemekten başka bir şey yapmadı ki. Gladius'la da her yeri patlatıyor diye uğraşamadı eleman. Dellinger'ı zaten iplemedi bile ezip geçti ve direkt Barto'ya yöneldi.

Gel gelelim, Cave sürekli Luffy ve Law ile aynı seviyede gösterildi, aynı klasmanda çizildi. Şimdi bile Law ile oturmuş Dof'un yenilmeme ihtimaline karşı bekliyor, Dof'u adı gibi bilmesine rağmen bırakın ben tek halledeceğim diyor. diğer herkes biz öldüreceğiz derken o ben tek alırım diyor. Ha alamaz ama demek ki eleman güveniyor bir şeylerine. Zoro'nun karşısına geldi mi gömün arkadaş, hiç acımayın. Zoro Hakuba'nın hızına yetişebilir mi önce onu bi deyin siz.

Roronoa Zoro

Beyler hayırdır ne fanlığı bence anket sonucu çok doğru bir sonuç. Burada bu 3 lü arasında zoroyla aşık atabilecek bir karakter yok.

Ve benim görüşüm bu forumda daki asıl sorun zoro fanları değil zoro düşmanları olduğu kanaatine vardım. İşiniz gücünüz yok zoroyu itin ...... çalışıyorsunuz.

Zorodan nefret ederim,Fakat son dövüşlerden sonra fikrim değişti,Maalesef Zoro alır bu vs yi

Beyler hayırdır ne fanlığı bence anket sonucu çok doğru bir sonuç. Burada bu 3 lü arasında zoroyla aşık atabilecek bir karakter yok.

Ve benim görüşüm bu forumda daki asıl sorun zoro fanları değil zoro düşmanları olduğu kanaatine vardım. İşiniz gücünüz yok zoroyu itin ...... çalışıyorsunuz.
Bu ankete yorum atmaya bile gerek yok tamamen sacmalik. kötü bi anlamda söylemiyorum
benim kendi görüsüm zoroyu böyle kücmseme ugraslari bi anlam veremiyorum.

Yiğidi öldürün ama hakkını yemeyin.
Bir gerçek var Zoro güçlü.

Beyazsakal hükümetin binasını yıkıyor,Garp dağ parçalıyor diye övenler Zoroya gelince heykeltıraş moduna giriyor.
Marco amiral'a vurdumu kaç metre uçuruyor Jozu vurdu bak ne kadar gitti diyenler Zoro amirali sürükleyince hiçbirşey olmamış gibi yollarına devam ediyor.
Dofiye,Zoro çizik dahi atamaz diyenler Zoro'nun Kuma'ya çizik atmasına rağmen Luffy'nin niye Kuma'yı yenemediğini sormak lazım.

Neyse Zoro ve Luffy tartışmasında değilim 5 tane Zoro 1 tane Luffy'i yenemesin çokda şeyimde ama bu adamın hakkını verin.
Robin tarafından tek yiyecek,Hareket edemeyen Law'dan tek yemiş adamlarla karşılaştırmak tamamiyle saçma geliyor bana.

Alpamis

Yiğidi öldürün ama hakkını verin.
Bir gerçek var Zoro güçlü.

Beyazsakal hükümetin binasını yıkıyor,Garp dağ parçalıyor diye övenler Zoroya gelince heykeltıraş moduna giriyor.
Marco amiral'a vurdumu kaç metre uçuruyor Jozu vurdu bak ne kadar gitti diyenler Zoro amirali sürükleyince hiçbirşey olmamış gibi yollarına devam ediyor.
Dofiye,Zoro çizik dahi atamaz diyenler Zoro'nun Kuma'ya çizik atmasına rağmen Luffy'nin niye Kuma'yı yenemediğini sormak lazım.

Neyse Zoro ve Luffy tartışmasında değilim 5 tane Zoro 1 tane Luffy'i yenemesin çokda şeyimde ama bu adamın hakkını verin.
Robin tarafından tek yiyecek,Hareket edemeyen Law'dan tek yemiş adamlarla karşılaştırmak tamamiyle saçma geliyor bana.
Başta ki yorumum da Trebol ya da Zoro demişim. Ama o zamanlar ki izlenim şimdi ki arasında baya fark var. Bir beklenti vardı ama çıkmadı. Yani Trebol rakini değil Zoro'nun burada katılıyorum.

Ama Zoro'nun Amiralin savunmasını aşamaması ve sadece şiddetinden dolayı onu sürüklemesi ( Ki fazla bir şey de değil.) ile Marco'nun yaptığı arasında baya fark var.

Ayrıca Zoro Kuma ve Luffy olayını çıkaramadım ?

Bu konu saçmalıktır felan gibi yorumlar yanlış bence. Konunun sahibine saygısızlıktır. Konu açıldığı zaman ben de Hakuba dedim ama şimdi Zoro diyorum. Ama şu da bir gerçek ki Hakuba, Zoro'dan daha hızlı gibi görünüyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık