Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Kyros vs. Hakuba vs. Trébol

Kim kazanır?

• Roronoa Zoro

Kullanılan: 33 75.0%
  • Kyros

Kullanılan: 1 2.3%
  • Hakuba

Kullanılan: 7 15.9%
  • Trébol

Kullanılan: 3 6.8%

• Kullanılan toplam oy
    44

Roronoa Zoro

Her yerde bu Hakuba yı görmekten gına geldi artık, ne Hakuba y mış eziğin önde gideni adamı Zoro nun tırnağı ile bile kıyaslamam, en baba marifeti Dellinger i yenmek o da kendisi değil diğer kişiliği Hakuba sayesinde oluyor, Rebecca nın kaskına isabet getiren adam Rebecca yı yıkamayan, arenadaki bir sürü eziği yendi diye güçlü görülen adam, 2 y önceki Zoro yu koy oraya o da gelir hepsini yener gider

Uzun lafın kısası Zoro ya gerek yok Pica gelir bu 3 ünü aynı anda döver

Her yerde bu Hakuba yı görmekten gına geldi artık, ne Hakuba y mış eziğin önde gideni adamı Zoro nun tırnağı ile bile kıyaslamam, en baba marifeti Dellinger i yenmek o da kendisi değil diğer kişiliği Hakuba sayesinde oluyor, Rebecca nın kaskına isabet getiren adam Rebecca yı yıkamayan, arenadaki bir sürü eziği yendi diye güçlü görülen adam, 2 y önceki Zoro yu koy oraya o da gelir hepsini yener gider

Uzun lafın kısası Zoro ya gerek yok Pica gelir bu 3 ünü aynı anda döver
Sorun hepsini yenmesi değil.O hepsini saniyeler içerisinde yenmesi asıl büyük olay zaten.Evet bence de Zoro bir şekilde yer Hakuba'yı ama bu durum onu küçümsememizi gerektirmez. Luffy,Zoro,Sabo falan fark etmez. Hiçbirisi o kadar kısa sürede rakiplerini saf dışı bırakamaz.

Üye silindi 1004

50 tane Trebol
50 tane Hakuba
50 tane Kyros hepsi birlikte gelsin Roronoa Zoro onları kılıç çıkarmadan, çıplak elleriyle döve döve öldürür. Dağ gibi adamı teklemiş ve hiç hasar almamış Roronoa Zoro'dan bahsediyoruz ve bunların hiçbirini limitini zorlamadan yaptı. Adam limitini biraz bile zorlamadı. Hatta resmen dalga geçti, adamı kestikten sonra söyleyeceği lafları belirledi önceden. Ya bu adam Roronoa Zoro gerçek bir fenomen. One Piece izlemeyen adamlar bile görünce "Roronoa Zoro" diyor, tanıyor biliyor. Luffy'den daha çok tanınıyor. Kendi gözlerimle gördüm "One Piece izlemem okumam ama, canım sıkılınca Youtube'a girip Roronoa Zoro'nun dövüşlerini izliyorum abiii" diyen. Adam koskoca Roronoa Zoro, bu Arc konu dolsun diye seriye katılmış bir kaç itin çok ötesinde bir adam. Roronoa Zoro tek hepsi bir olsun yine parçalar hepsini bu adam.

50 tane Trebol
50 tane Hakuba
50 tane Kyros hepsi birlikte gelsin Roronoa Zoro onları kılıç çıkarmadan, çıplak elleriyle döve döve öldürür. Dağ gibi adamı teklemiş ve hiç hasar almamış Roronoa Zoro'dan bahsediyoruz ve bunların hiçbirini limitini zorlamadan yaptı. Adam limitini biraz bile zorlamadı. Hatta resmen dalga geçti, adamı kestikten sonra söyleyeceği lafları belirledi önceden. Ya bu adam Roronoa Zoro gerçek bir fenomen. One Piece izlemeyen adamlar bile görünce "Roronoa Zoro" diyor, tanıyor biliyor. Luffy'den daha çok tanınıyor. Kendi gözlerimle gördüm "One Piece izlemem okumam ama, canım sıkılınca Youtube'a girip Roronoa Zoro'nun dövüşlerini izliyorum abiii" diyen. Adam koskoca Roronoa Zoro, bu Arc konu dolsun diye seriye katılmış bir kaç itin çok ötesinde bir adam. Roronoa Zoro tek hepsi bir olsun yine parçalar hepsini bu adam.
Bu forumda düşüncelerimi tam olarak yansıtan yorumlar tek seninkiler. Beğenme olsaydı bütün yorumlarını beğenirdim herhalde.

Kyros artık yaşlı sayılır onun günleri geçti.
Hakuba çok şişirildi ama baya fos çıktı rebecca olayı misal. Hem kontrolsüz güç, güç değildir.
Bu karşılaşmanın 2 has adamı varsa Trebol ve Zoro'dur. Yapışkan amcamıza karşı neler yapardı bilemem ama Zoro önde her türlü.
Buraya Sanji koysan çok rahat Sanji denir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık