Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Mr.1 kılıç ustası değil.

Kaku tek atmalık pozisyona girmedi.

Killer'da bayıldı zaten.

Mihawk tek attı.

Ryuma öyle bir pozisyona girmedi.

Mr.1 dışında Zoro'yu komalık eden kimse yok. O da kılıç ustası değil zaten.
Bahaneden başka bir şey göremedim.

Mihawk'ın seviyesindeki bir adamın Zoro'ya tek atması için kılıca ihtiyacı yok. Ayrıca Mihawk rakibi de değildi.

Mr1 kılıç ustası değil de güzel kaçış.

Kaku pozisyona giremedi.:D Vallaha git başkasını trolle.:D

Üye silindi 1004

Bahaneden başka bir şey göremedim.

Mihawk'ın seviyesindeki bir adamın Zoro'ya tek atması için kılıca ihtiyacı yok. Ayrıca Mihawk rakibi de değildi.

Mr1 kılıç ustası değil de güzel kaçış.

Kaku pozisyona giremedi.:D Vallaha git başkasını trolle.:D
Ne trollü kardeş? Rakipleri kılıç ustası dedin. Hangi rakipleri kılıç ustası isim ver? Mr.1 kılıç ustasıysa sana göre bilemem.

Fakat Zoro'ya ciddi anlamda zarar veren hiçbir karakter kılıç ustası değildi. İster kabul et ister etme sabit fikirli Luffy fanlığı yapma.

Ne trollü kardeş? Rakipleri kılıç ustası dedin. Hangi rakipleri kılıç ustası isim ver? Mr.1 kılıç ustasıysa sana göre bilemem.

Fakat Zoro'ya ciddi anlamda zarar veren hiçbir karakter kılıç ustası değildi. İster kabul et ister etme sabit fikirli Luffy fanlığı yapma.
Bir kılıç ustasının işlevi kesmek bu anlamda Mr1 kesme anlamında her şeyi çok da iyi yapıyor. Anlamadigim kılıç ustası adına sahip olmak farklı bir ruhaniyet mi katıyor?

Savunulan şey kesici atakların bitiriciligi değil mi? Neyin ardına saklanmaya calisiyon bilmiyorum.

Hadi Mr1 kılıç ustası değil Kaku'ya bulduğun bahane troll kokuyor.

Üye silindi 1004

Bir kılıç ustasının işlevi kesmek bu anlamda Mr1 kesme anlamında her şeyi çok da iyi yapıyor. Anlamadigim kılıç ustası adına sahip olmak farklı bir ruhaniyet mi katıyor?

Savunulan şey kesici atakların bitiriciligi değil mi? Neyin ardına saklanmaya calisiyon bilmiyorum.

Hadi Mr1 kılıç ustası değil Kaku'ya bulduğun bahane troll kokuyor.
Kaku, Zoro'yu Mihawk'ın kestiği gibi kesti mi? Öyle bir pozisyon olmadı. Zoro'yu benzer bi şekilde kesmiş olsa haklısın derim. Fakat Kaku öyle bi performans sergilemedi zaten.

Dünya'nın en klişe ve aptal geyiğidir bu. Bir siyahiyle beyaz birbirine kan verir. Cennet Mahallesi'nde eşcinsel birisi kan veriyordu falan filan. Hep aynı geyikler yıllardır. Mesaj kaygısını takmak zorunda değilim. İşte Oda ne güzel hem mesaj kaygısı güdüyor hem de Luffy'nin nasıl bir ezik olduğunu gösteriyor. Zoro'yu ortadan iki yardılar kan falan kaybetmedi. Tabi Luffy gibi ezmük olunca kanı tutamıyorsun. Dediğim gibi Allah'a bin şükür Hordy bi kere ısırdı bizim eziği ikincisi öldürürdü.
Yorulmuyor musun reis :D:D:

Üye silindi 1004

Yorulmuyor musun reis :D:D:
Dediğim sapına kadar doğru. Oda sırf mesaj kaygısından Hordy'e, Luffy'i gurme lezzet yaptırmış. Bari böyle bir klişeyi daha farklı ele alsaymış. Çinlilerin dışkıdan geri dönüşüm olarak yaptığı lastik çocuğun kan kaybından şaftı kaymış. Koca yürekli bir lakerda kan veriyor. Irk din millet fark etmez hepimizin damarlarında aynı kan var evet. Fakat bakıyorsun Kara Kral'dan iki yıl eğitim alan adam tek ısırığa gitmiş...

Reisteki enerji bende olsa kâinatı yırtardım. :D
Usanmıyor da şu mesaja bakar mısın. :D:D::D:D:
Dediğim sapına kadar doğru. Oda sırf mesaj kaygısından Hordy'e, Luffy'i gurme lezzet yaptırmış. Bari böyle bir klişeyi daha farklı ele alsaymış. Çinlilerin dışkıdan geri dönüşüm olarak yaptığı lastik çocuğun kan kaybından şaftı kaymış. Koca yürekli bir lakerda kan veriyor. Irk din millet fark etmez hepimizin damarlarında aynı kan var evet. Fakat bakıyorsun Kara Kral'dan iki yıl eğitim alan adam tek ısırığa gitmiş...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık