Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Bunlara gerek kalmadı çünkü Mr 1 isterse sünnet etsin yine de Zoro'yu öldürmenin yanindan geçmeyecekti. Zamanı geldi mi Zoro felsefe kasar bir iki vahiyle Mr1'e tek atardı.

İşte bu tam tamına plot armordur. Luffy gel gitler yaşar karşıdaki düşmanın varlığı hissedilir. Hatta çoğu dövüşü sonrası taraflar ikiye ayrılır yendi yenemedi muhabbetleri döner. Luffy'nin olayını güzel yapan bu. Basit değildir.

Zoro'nun dövüşleri 10 sayfa sürüyorsa op basina koy. Düşman keser keser Zoro dayanır. Zoro keser düşman dayanamaz. Zoro'nun özeti budur. Aynı zamanda bu plot armorunun da özetidir. O yüzden Zoro'nun adam akıllı bir rakibi olduğu bile şüphelidir. Kestiği en büyük düşman aklı gidik Killer'dır.
Onu da abartıp durursunuz.
Yalnız bak ben orada neler neler yazmışım ? Sen ne yazıyorsun peki karşılığı olarak düşman vurur dikiş atarlar Zoro vurur toprak atarlar, yani bu öyle mi ?

Biz Luffy dayanıyor diye elemana poh atmıyoruz. Adamın iki yıldan sonraki tüm dövüşleri tamamen saçmalık. Dof, Kıraker, Kata sadece dayanma yok, sadece başkalarının dövüşe girmesi yok anlatılmayacak kadar çok saçmalık var. Haliyle bir kıymeti harbiyeleri yok.

Mr.1 ise Zoro'nun teke tek krallar gibi kapıştığı ve kestiği biri o kadar.

Abi Zoro en azından felsefe kasıyor o da bir meziyet. Anam anam anamı yenecek mi anamı? Anamı yenmeye gelecen mi? Gelecen değil mi?
Evet.
Tamam hadi git.
Bundan iyidir yahu :D

Yalnız bak ben orada neler neler yazmışım ? Sen ne yazıyorsun peki karşılığı olarak düşman vurur dikiş atarlar Zoro vurur toprak atarlar, yani bu öyle mi ?

Biz Luffy dayanıyor diye elemana poh atmıyoruz. Adamın iki yıldan sonraki tüm dövüşleri tamamen saçmalık. Dof, Kıraker, Kata sadece dayanma yok, sadece başkalarının dövüşe girmesi yok anlatılmayacak kadar çok saçmalık var. Haliyle bir kıymeti harbiyeleri yok.

Mr.1 ise Zoro'nun tek tek krallar gibi kapıştığı ve kestiği biri o kadar.
Olayın tam olarak teke tek olması önemli olan kısım değil,savaşın inandırıcılığı önemli. Luffy'nin savaşlarında hissi buluyorsun ikilemlerini sen de yaşıyorsun, güçlü bir düşman karşına çıktığında ne gibi durumlara düşebilirsin görüyorsun,sadece gücün yetmeyeceği şansın da gerektiği durumlar olacağını anlıyorsun. Aynı zamanda karşıdaki düşmanın da robot olmadığını farkediyorsun, onun da hikayesini ayrı görüyorsun, onun da değişimi farkediyorsun. Luffy ve Kata dövüşü basit bir dövüş değil , Katakuri dövüşü Luffy'e kattığı kadar Katakuri'ye de katmıştır.

Mr1 , Zoro'yu keser keser akla gelebilecek her şekilde keser, yaslandığı kayalıklar salatalık gibi kesilir ama Zoro beye bir şey olmaz. Fanları Zoro sama kya diye çığlıklar atar. Dayanıklılığına methiyeler düzer. Ama rakibine sıra geldi mi dayanıklılık kelimesi unutulur rakibinin bir dayanıklılığı yoktur çünkü Zoro kesmiştir , sonucta Zoro çok bitiricidir olur.

O yüzden bugün hala Dof ,Lucci, Crocodile'dan bahsediliyorken ,Mr1 Kaku'dan bahsedilmez.

Arada ciddi bir vizyon farkı var.

Öyle düz dövüşler izlemek istiyorum diyen gitsin One Punch Man okusun, Saitama fanı olsun. Orada da Saitama yer yer bir şey olmaz sonra tek vuruşa işi bitirir.

Olayın tam olarak teke tek olması önemli olan kısım değil savaşın inandırıcılığı önemli. Luffy'nin savaşlarında hissi buluyorsun ikilemlerini sen de yaşıyorsun güçlü bir düşman karşına çıktığımda ne gibi durumlara dusebilirsin görüyorsun sadece gücün yetmeyeceği sansın da gerektiği durumlar olacağını anlıyorsun. Aynı zamanda karşıdaki düşmanın da robot olmadığını farkediyorsun onun da hikayesini ayrı görüyorsun onun da değişimi farkediyorsun Luffy ve Kata dövüşü basit bir dövüş değil , Katakuri dövüşü Luffy'e kattığı kadar Katakuri'ye de katmıştır.

Mr1 , Zoro'yu keser keser akla gelebilecek her şekilde keser yaslandığı kayalıklar salatalık gibi kesilir ama Zoro beye bir şey olmaz. Fanları Zoro sama kya diye çığlıklar atar. Dayanıklılığına methiyeler düzer. Ama rakibine sıra geldi mi dayanıklılık kelimesi unutulur rakibinin bir dayanikliligi yoktur çünkü Zoro kesmiştir , sonucta Zoro çok bitiricidir olur.

O yüzden bugün hala Dof ,Lucci, Crocodile'dan bahsediliyorken ,Mr1 Kaku'dan bahsedilmez.

Arada ciddi bir vizyon farkı var.

Öyle düz dövüşler izlemek istiyorum gitsin One Punch Man okusun Saitama fanı olsun. Orada da Saitama yer yer bir şey olmaz sonra tek vuruşa işi bitirir.
Onlardan bahsediliyor çünkü adamlar boss, Mr.1 ise Croc'un ikinci adamıydı. Luffy'nin dövdüğü adamlardan bahsedilir çünkü adamların inmeleri rezillik herkesin aklına geliyor gökyüzünden düşen balgamlar adam nasıl unutacak onu.

Mr.1 dövüşü iki tane savaşçının bir birine adam gibi girdiği bu seride pek eşine rastlanmayan sağlam kapışmaların başında geliyor. Mr.1 düşmanının yerden kalkmasına bile fırsat tanımayan son derece tehditkar ve inandırıcı bir düşmandı. Luffy'nin dövüştükleri ise hep bir küçümseme ile karışık ne yapalım bunu şuraya atım ölsün bırakıp ölsün, hadi kalk artık gibi saçma ve inandırıcı olmayan işler yaptılar.

Neyse sana bunları uzun uzun anlatmayayım, işin açığı iki yıl önce neyse de iki yıl sonra. Dof, Kıraker ve Kata dövüşleri Luffy'nin içini boşalttı sen doludur ben hoşlanıyorum diyorsan ne güzel senin için :good:

Üye silindi 1004

Adam kılıçla tek atıyor diye suçlu oldu. Luffy'nin aptal meyvesi gibi saatler sürecek değil dövüşler. Kılıç dediğin böyledir. Hiç samuray serisi okumamış belli.

Onlardan bahsediliyor çünkü adamlar boss, Mr.1 ise Croc'un ikinci adamıydı. Luffy'nin dövdüğü adamlardan bahsedilir çünkü adamların inmeleri rezillik herkesin aklına geliyor gökyüzünden düşen balgamlar adam nasıl unutacak onu.

Mr.1 dövüşü iki tane savaşçının bir birine adam gibi girdiği bu seride pek eşine rastlanmayan sağlam kapışmaların başında geliyor. Mr.1 düşmanının yerden kalkmasına bile fırsat tanımayan son derece tehditkar ve inandırıcı bir düşmandı. Luffy'nin dövüştükleri ise hep bir küçümseme ile karışık ne yapalım bunu şuraya atım ölsün bırakıp ölsün, hadi kalk artık gibi saçma ve inandırıcı olmayan işler yaptılar.

Neyse sana bunları uzun uzun anlatmayayım, işin açığı iki yıl önce neyse de iki yıl sonra. Dof, Kıraker ve Kata dövüşleri Luffy'nin içini boşalttı sen doludur ben hoşlanıyorum diyorsan ne güzel senin için :good:
Ben daha çok ne yapsa boşuna olan bir Mr1 goeuyorum o savaşta. Zoro her türlü kalkacak vahyini alacak ve tekini atacak. Zoro'nun dövüşünün formatları bellidir. Bu da inandırıcı değildir. O yüzden Zoro'nun savaşlarının da bahsi geçmez indirdiği rakiplerin de. Çünkü rakip asla rakip olamamıştır. Arc'ın savaş açısından alt yapısını Luffy'nin savaşları doldurur. Zoro'nun dövüşleri Oda için bir görev duygusu ile çizilir. Çizilmesi gerekiyor şöyle bir şey cizivereyim de bunu da atlatalim tarzında. Umarım King dövüşü doyurucu olur. Artık bir el atması lazım bu islere Oda'nın.

Adam kılıçla tek atıyor diye suçlu oldu. Luffy'nin aptal meyvesi gibi saatler sürecek değil dövüşler. Kılıç dediğin böyledir. Hiç samuray serisi okumamış belli.
Rakipleri de kılıç ustası onlar niye tek atamıyor da tek yiyorlar? Bunun cevabını kendine bir sor iyi bir düşün dediğimi anlarsın.

Ben daha çok ne yapsa boşuna olan bir Mr1 goeuyorum o savaşta. Zoro her türlü kalkacak vahyini alacak ve tekini atacak. Zoro'nun dövüşünün formatları bellidir. Bu da inandırıcı değildir. O yüzden Zoro'nun savaşlarının da bahsi geçmez indirdiği rakiplerin de. Çünkü rakip asla rakip olamamıştır. Arc'ın savaş açısından alt yapısını Luffy'nin savaşları doldurur. Zoro'nun dövüşleri Oda için bir görev duygusu ile çizilir. Çizilmesi gerekiyor şöyle bir şey cizivereyim de bunu da atlatalim tarzında. Umarım King dövüşü doyurucu olur. Artık bir el atması lazım bu islere Oda'nın.
Aman luffy gibi doyurmasın biz halimizden memnunuz :gamyon:

Üye silindi 1004

Rakipleri de kılıç ustası onlar niye tek atamıyor da tek yiyorlar? Bunun cevabını kendine bir sor iyi bir düşün dediğimi anlarsın.
Mr.1 kılıç ustası değil.

Kaku tek atmalık pozisyona girmedi.

Killer'da bayıldı zaten.

Mihawk tek attı.

Ryuma öyle bir pozisyona girmedi.

Mr.1 dışında Zoro'yu komalık eden kimse yok. O da kılıç ustası değil zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık