Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Oda zoroyu şu 2 yılın ardından öyle bir çizdi ki adamın sınırı bilinmiyor. İyi kötü luffy vs vslerde yine zorlandı , düştü , kalktı , güçlendi . Ama Zoro gelene gidene tek attı . Kritik adamlarla vs de atmadı vergo , doffy , kata , cracker gibi .
Bu arc çok önemli zoronun seviyesini net belirlemede bana göre

Zoro bence de komutan seviyesindedir. Yani zorlanarak, dövüş içinde gelişerek bir yk3 veya yk 2 indirebilir. Şu an böyle düşünenlerin sayısı arttı, Wano öncesi bu kadar değildi. Zoro'nun ne kadar güçlendiği muammaydı ama Luffy'nin komutan almakta ne kadar zorlandığı belliyken, Zoro'yu ister istemez oraya koymak zordu. Ben yine de Cracker'ı alır diyordum. Sonradan Wano için çizilen tablo belirginleşti. Beklentiler de arttı haliyle.

Son tahlilde düşüncem şu: Bu arc Kaido düşecekse, tayfası da onla beraber düşecek. Haliyle Zoro gidip Uçan 6'lı indirmez şu saatten sonra. Eğer arcın gidişatı böyle olmasaydı Sağ kol alamaz derdim. Ancak Kaido düşecekse, Zoro da King'i alır mı? Evet. Ancak böyle olursa arc içindeki tüm dövüşler biraz zorlama gelir bana açıkçası.
Zoro Wano öncesi Yk4 indirse, Sanji Oven falan alsaydı yine bir temeli olurdu.
Oda tutarlı bir adam değil. Adamın bu zerre umrumda olduğunu düşünmüyorum.

Ben Zoro'nun bir komutan yerine kendi hikaye örgüsünde ilerleyeceğini düşünüyorum. Bu adam muhtemelen yine kaybolup kendini geçmiş içinde momo-hyori ikilisi ile yanyana vs shogun karşısında bulacak. O sırada Shogun'u kim koruyorsa o adamlar rakibi olacaktır. King veya Kaido Jr(güçlü ise) seviyesini görürüz böylece seviye tartışmaları son bulur diğer türlü Kaido karşısında göstereceği performansa bağlı seviye tartışmaları bir sonra ki arca kadar devam eder.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık