Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Ben anlamam bu işten. Nasıl yapacağım. :D
Fikrim belli. E.Oda, bariz bir şekilde Luffy-Law-Kid'i ayırıyor. İlk üçlü belli yani.

1- Tabi ki Luffy.
Law ve Kid ikinci ve üçüncülüğü paslaşabilir. Kid'in tam gücünü görüp karar vermek lazım. :D
4- Zoro

Gerisi olmasa da olur. :D
Tek tek alıp yerleştiriyorsun. Sana yazdığım zaman herkes paylaşıyordu. :D Drake'den fazla bir beklentin yok sanırım.

Tek tek alıp yerleştiriyorsun. Sana yazdığım zaman herkes paylaşıyordu. :D Drake'den fazla bir beklentin yok sanırım.

Daha fazla önde yer alacak isimler üstünde durdum. Bence Drake arc sonu Bege gibi çekilir. Karargaha döner. Yani nova olan Luffy-Zoro-Law-Kid kadar arctan sonra önde oynayabilir mi bilmiyorum. Göreceğiz. Gerçi Kid deyince yanında yer alan Killer'da var. Ama yine de Killer'da öyle ön çıkar mı emin değilim.

Jack öyle bir darbeyle yıkılmayı bırak, sorunsuz dövüşe devam edebilir saatlerce. Hayvan gibi dayanıklı adam. Bence Ashura'dan da güçlüdür. Ancak Zoro'nun gücünü vurgulamak için neden çok daha güçlü birini koymadı karşısına? 4. komutan veya ayarı biriyle dövüştüğünü gösterse tamam diyeceğim. Şimdi Zoro'nun güç gösterilerini saymaya gerek yok, tabi ki çok güçlü olduğu vurgulandı. Ancak Sağ Kol seviyesi dönmedi ya bu adam. En azından bir komutan almalıydı, Luffy 3 büyük isim indirirken. E almayınca da şimdi King'e yürümesini yadırgıyor insan. Bu konuda açıklamanı daha önceden okumuştum, power up ihtimallerini vs yazmışsın. Onlara itirazım yok. Ancak sorun hikaye anlatıcılığı açısından bu kadar büyük sıçrama olmaması gerektiği. Yedirmen lazım yani seriye. Mangada hep Zoro'nun antremanını görürüz. Arka planda bir olaydır ama bize göstermeden geçmez. Bak bu adam antreman yapıyor hayvan gibi der Oda. Aynı şekilde dövüşlerden de güçlenerek çıktığını gözümüze sokar. Bunu yapması gerekirdi Zoro için. Yapmadı.
2Y sonrasında yıllardır bunu söylüyoruz ama nafile aga mangaka Zoro'yu saklıyor muhabbeti bitmedi bi türlü... Güzel yorumlamışsın bu arada tebrikler.

Bu haki dövüşe dövüşe güçlenen bir şeymiş ya. Şimdi bu Mihawk bir süre sonra Zoro ile savaşarak, sınırına zorlayarak, kese biçe eğitim vermiştir illa ki. Zoro kimle savaştı da hakisi gelişti diyecek olursak cevap Mihowk işte ;)

Zoro wanodan wanodaki en güçlü kılıç ustası olarak ayrılacak. Jackı sonuçta bir kılıç ustası indirecek. Zoro en kötü Jack veya smothi+ olarak wanodan ayrılacak.

MuzluYulafEzmesi

Ulan şu manyak adamın tayfayı savaşlara sokup güçlendirmemesi yüzünden çektiklerimize bak Sldfkgjdkflgd
'' KAPTAN '' Roronoa Zoro

2Y sonrasında yıllardır bunu söylüyoruz ama nafile aga mangaka Zoro'yu saklıyor muhabbeti bitmedi bi türlü... Güzel yorumlamışsın bu arada tebrikler.
Teşekkürler.

Bu konuda iki tarafın da temeli var şimdi. Diğer taraftan bakacak olursak, Zoro'yu komutan seviyesi biriyle kapıştırmadıysa, kimseye de ezdirmedi. Enma olmadan da komutan (YK4) alsa itiraz etmezdim şahsen. Ashura'yı görünce ağzım açık kalabilir, bu ihtimali hiç gözardı edemem :D Bir de King'in sağ kol oluşunu bir anlığına unutursan, karşısına koyacağın ilk adam Zoro'dur. Bu klişeden çıkmayabilir Oda.

Bana göre olması gereken YK2-3 civarı bir rakip. Neyse görürüz zaten birkaç haftaya.

Jack öyle bir darbeyle yıkılmayı bırak, sorunsuz dövüşe devam edebilir saatlerce. Hayvan gibi dayanıklı adam. Bence Ashura'dan da güçlüdür. Ancak Zoro'nun gücünü vurgulamak için neden çok daha güçlü birini koymadı karşısına? 4. komutan veya ayarı biriyle dövüştüğünü gösterse tamam diyeceğim. Şimdi Zoro'nun güç gösterilerini saymaya gerek yok, tabi ki çok güçlü olduğu vurgulandı. Ancak Sağ Kol seviyesi dönmedi ya bu adam. En azından bir komutan almalıydı, Luffy 3 büyük isim indirirken. E almayınca da şimdi King'e yürümesini yadırgıyor insan. Bu konuda açıklamanı daha önceden okumuştum, power up ihtimallerini vs yazmışsın. Onlara itirazım yok. Ancak sorun, hikaye anlatıcılığı açısından bu kadar büyük sıçrama olmaması gerektiği. Yedirmen lazım yani seriye. Mangada hep Zoro'nun antremanını görürüz. Arka planda bir olaydır ama bize göstermeden geçmez. Bak bu adam antreman yapıyor hayvan gibi der Oda. Aynı şekilde dövüşlerden de güçlenerek çıktığını gözümüze sokar. Bunu yapması gerekirdi Zoro için. Yapmadı.
Bir çok yönden katılıyorum. Ama Zoro'nun seviyesini hikaye anlatıcılığı ile çok rahat bir şekilde komutan aralığına çıkartabilir oda.

Mihawk'a çeşitli düello tekliflerinin geldiğini biliyoruz. Bu adam Zoro'ya 1 yıl haki ve kılıç kullanımını öğretse bir yıl sonra da Perona ile birlikte kendisi tarafından Zoro'ya eğitim de katkı vereceğini düşündüğü 3-5 tane kılıç ustasına gönderse al sana komutan ayarında dönüş bileti. Hem böylece yön özürlü Zoro'nun nasıl sabaody'e ilk geldiği de daha bir mantık kazanır.

Diyeceksin o zaman bounty'si artardı. Devrimciler ile birlikte gezen, antik dili okumayı bilen tek insan Robin'in bile bilgisi hükümette yokken saçma sapan bir kılık değiştirmeye halleder Oda onu.

Bir çok yönden katılıyorum. Ama Zoro'nun seviyesini hikaye anlatıcılığı ile çok rahat bir şekilde komutan aralığına çıkartabilir oda.

Mihawk'a çeşitli düello tekliflerinin geldiğini biliyoruz. Bu adam Zoro'ya 1 yıl haki ve kılıç kullanımını öğretse bir yıl sonra da Perona ile birlikte kendisi tarafından Zoro'ya eğitim de katkı vereceğini düşündüğü 3-5 tane kılıç ustasına gönderse al sana komutan ayarında dönüş bileti. Hem böylece yön özürlü Zoro'nun nasıl sabaody'e ilk geldiği de daha bir mantık kazanır.

Diyeceksin o zaman bounty'si artardı. Devrimciler ile birlikte gezen, antik dili okumayı bilen tek insan Robin'in bile bilgisi hükümette yokken saçma sapan bir kılık değiştirmeye halleder Oda onu.
Zoro bence de komutan seviyesindedir. Yani zorlanarak, dövüş içinde gelişerek bir yk3 veya yk 2 indirebilir. Şu an böyle düşünenlerin sayısı arttı, Wano öncesi bu kadar değildi. Zoro'nun ne kadar güçlendiği muammaydı ama Luffy'nin komutan almakta ne kadar zorlandığı belliyken, Zoro'yu ister istemez oraya koymak zordu. Ben yine de Cracker'ı alır diyordum. Sonradan Wano için çizilen tablo belirginleşti. Beklentiler de arttı haliyle.

Son tahlilde düşüncem şu: Bu arc Kaido düşecekse, tayfası da onla beraber düşecek. Haliyle Zoro gidip Uçan 6'lı indirmez şu saatten sonra. Eğer arcın gidişatı böyle olmasaydı Sağ kol alamaz derdim. Ancak Kaido düşecekse, Zoro da King'i alır mı? Evet. Ancak böyle olursa arc içindeki tüm dövüşler biraz zorlama gelir bana açıkçası.
Zoro Wano öncesi Yk4 indirse, Sanji Oven falan alsaydı yine bir temeli olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık