Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Koca Ana Korsanları

Zoro hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    332
Zoro mihawk la vs atarak eğtim yaptıysa luffy den güclü dönme ihtimalı var millet sanıyor ki sırf ray luffy'ye haki nin sadece temelini öğretti diye mihawk ve ivankow da aynı şekilde zoro ve sanji ye temel haki öğretti.
Bu üclü arasın da eğtim den yara alıp döne bir tek zoro var o ada da mihawk dışında bana bir canlı söyleyin zoro nun gözünü alabilecek.? :artiz:

Zoro hem haki hem kılıç eğitimi aldı hem de alanında zirve olan kişiden. Ray sadece haki öğretti. İşi bitti gitti. Oda çıkmış Zoro çok ağır eğitim aldığı için gözünü kaybetti diyor. Zoro gibi manyak biri nasıl dönmüştür siz düşünün. Adamın karşısına kim çıksa tek yiyor 2 yıl sonrası. Herkes luffy gibi ezik değil.

Bazıları kafasında öyle bir güç algısı oluşturmuş ki Zoro şunu yaparsa Oda sıvar, bunu yaparsa sıvaları döker binaları yıkar falan :) Len biz Mihawk için de yıllardır yonkou seviyesi diyorduk. Neye göre diyorduk bunu ? Aynı hesap. Oda sıvamış demek yerine biz bazı şeyleri yanlış yorumlamışız demek zor geliyor tabi. Zoro'nun seri için ne ifade ettiğinden tutun güç olarak hedefinin ne ettiğine kadar baştan aşağı yanılacaksınız.

Zoro'nun maks. alacağı adam Jack olabilirmiş :) Ashura'nın saniyesinde yarıp geçtiği adamı Ashura'nın kullanamadığı kılıca tövbe ettiren adam ıkınarak, dövüş içinde p-up falan alarak geçecekmiş :hhh:

Zoro mihawk la vs atarak eğtim yaptıysa luffy den güclü dönme ihtimalı var millet sanıyor ki sırf ray luffy'ye haki nin sadece temelini öğretti diye mihawk ve ivankow da aynı şekilde zoro ve sanji ye temel haki öğretti.
Bu üclü arasın da eğtim den yara alıp döne bir tek zoro var o ada da mihawk dışında bana bir canlı söyleyin zoro nun gözünü alabilecek.? :artiz:
Sadece Gözünü değil kellesini alabilecek de biliyorum ben :artiz:

Bu arada Zoro Kata hariç hepsini alır Cracker konusunda emin değilim sadece

Zoroya bak beee kral adam he kaptanına ayıb olmasın diye saldırı, savunma, b.haki falan tüm güçlerini kısarak savaşıyor. :a::a:

Zoro hem haki hem kılıç eğitimi aldı hem de alanında zirve olan kişiden. Ray sadece haki öğretti. İşi bitti gitti. Oda çıkmış Zoro çok ağır eğitim aldığı için gözünü kaybetti diyor. Zoro gibi manyak biri nasıl dönmüştür siz düşünün. Adamın karşısına kim çıksa tek yiyor 2 yıl sonrası. Herkes luffy gibi ezik değil.
Canısı Luffy 6 ay eğitim alıyor ve bundan sonra ki süreçte geliştirmeye yönelik 3 haki ve meyve üzerine antreman yaparken. Zoro 2 sene boyunca eğitim alıyor haki ve kılıç üzerine. 1 yıl 6 ay boyunca öğrendiği şeylerin antremanını yapan Luffy ile 2 yıl boyunca Haki ve kılıç üzerine öğrenim gören Zoro nasıl daha güçlü dönüyor anlam veremiyore. Zoronun tek attığı kişiler de çöp balık adam ve Pica bide muhtemelen güçten düşmüş Killer. Gerçekten mantığı katleden düşünceler bunlar dostum yapma etme. :d Hadi tüm bunları geçtim Luffy sağ kol alabilmek için Power up alıyor Zoro belki de komutan yenebilmek için Enma'yı aldı. :d Hadi yavrum hadi koktu buralar fazla kaçırmışsın sen altına xd

Bazıları kafasında öyle bir güç algısı oluşturmuş ki Zoro şunu yaparsa Oda sıvar, bunu yaparsa sıvaları döker binaları yıkar falan :) Len biz Mihawk için de yıllardır yonkou seviyesi diyorduk. Neye göre diyorduk bunu ? Aynı hesap. Oda sıvamış demek yerine biz bazı şeyleri yanlış yorumlamışız demek zor geliyor tabi. Zoro'nun seri için ne ifade ettiğinden tutun güç olarak hedefinin ne ettiğine kadar baştan aşağı yanılacaksınız.

Zoro'nun maks. alacağı adam Jack olabilirmiş :) Ashura'nın saniyesinde yarıp geçtiği adamı Ashura'nın kullanamadığı kılıca tövbe ettiren adam ıkınarak, dövüş içinde p-up falan alarak geçecekmiş :hhh:
Jack öyle bir darbeyle yıkılmayı bırak, sorunsuz dövüşe devam edebilir saatlerce. Hayvan gibi dayanıklı adam. Bence Ashura'dan da güçlüdür. Ancak Zoro'nun gücünü vurgulamak için neden çok daha güçlü birini koymadı karşısına? 4. komutan veya ayarı biriyle dövüştüğünü gösterse tamam diyeceğim. Şimdi Zoro'nun güç gösterilerini saymaya gerek yok, tabi ki çok güçlü olduğu vurgulandı. Ancak Sağ Kol seviyesi dönmedi ya bu adam. En azından bir komutan almalıydı, Luffy 3 büyük isim indirirken. E almayınca da şimdi King'e yürümesini yadırgıyor insan. Bu konuda açıklamanı daha önceden okumuştum, power up ihtimallerini vs yazmışsın. Onlara itirazım yok. Ancak sorun, hikaye anlatıcılığı açısından bu kadar büyük sıçrama olmaması gerektiği. Yedirmen lazım yani seriye. Mangada hep Zoro'nun antremanını görürüz. Arka planda bir olaydır ama bize göstermeden geçmez. Bak bu adam antreman yapıyor hayvan gibi der Oda. Aynı şekilde dövüşlerden de güçlenerek çıktığını gözümüze sokar. Bunu yapması gerekirdi Zoro için. Yapmadı.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık