Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. En Kötü Nesil Korsanları

Zoro, en kötü nesil korsanlarından hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    155
  • Anket kapatılmış .
Biz en iyisi one piece okumayı bırakalım artık hiç bir süprizi kalmadı arkadaşlar herşeyi biliyor sanırım kesin olarak luffy zoroyu ezer mi diyenler dersin yoksa yardımcılar kaptana kesinlikle denk olamaz diyenlermi gerçekten komik olmaya başldı tartışmalar

Zoro'dan beklentinin yüksek olması normal değil mi?
Adamlar Luffy'nin adını bilmeden Zoro'nun namı yayılmıştı bir süreye kadar Zoro daha güçlüydü hatta.
Sonra power uplarla Luffy bir tık öne geçti.Şu an belli olmayan bir potansiyeli var Zoro'nun.Herkese şansı var.İhtimal içeren bir soru sorulduğu için bu cevap verilebilir.Bege sorulsa aynı kalıp içinde; ona da ihtimal dahilinde pek çok kişi alacağı yorumları gelir.

Zaten Zoro ekmek dilimlerken Santoryuu Ougi İchidai Sanzen Daisen Sekai kullanıyor.:D

Ayrıca Zoro ekmek dilimlerken de böyle nefes nefee kalıyor zaten. Tipi de böyle kayıyor.
Dostum keşke Orlambus'un Zoro'yu fırlatmadan önceki sözlerinden de bahsetseydin. Uçarken suratının büründüğü ifadeyi falan da koysaydın.

Evet, Zoro çok zorlandı Pica'yı keserken. O damlalar ter bile değil, kan. :D

Dostum keşke Orlambus'un Zoro'yu fırlatmadan önceki sözlerinden de bahsetseydin. Uçarken suratının büründüğü ifadeyi falan da koysaydın.

Evet, Zoro çok zorlandı Pica'yı keserken. O damlalar ter bile değil, kan. :D
He yani fırlatılmaktan dolayı öyle oluyor.:D Aslında aldığı hızdan dolayı atağına etki yapmış mıdır onu tartışalım. Bakın söylediğim Zoro Pica seviyesindedir değil. Ama kullandığı atak belki de en güçlü ataklarından biri. Bu atağı Mihawk'a karşı kullanıyordu. Buna belki de denk denebilecek bir tek Shisi sonson var. Bundan üstte olabilecek bir Ashura var. Çok daha büyük şeyler beklemiyorum. Bu dövüşte gelişme olayını gördükten sonra beklentim düştü.

He yani fırlatılmaktan dolayı öyle oluyor.:D Aslında aldığı hızdan dolayı atağına etki yapmış mıdır onu tartışalım. Bakın söylediğim Zoro Pica seviyesindedir değil. Ama kullandığı atak belki de en güçlü ataklarından biri. Bu atağı Mihawk'a karşı kullanıyordu. Buna belki de denk denebilecek bir tek Shisi sonson var. Bundan üstte olabilecek bir Ashura var. Çok daha büyük şeyler beklemiyorum. Bu dövüşte gelişme olayını gördükten sonra beklentim düştü.
Luffy 2 yıl önceki en güçlü atağını kaç kere kullandı? Kimlere karşı kullandı? Zoro 2 yıl önceki en güçlü atağını kaç kere kullandı? Kullanmadı. Bu 1.

2.si, Mihawk'a karşı kullandı ama ne zaman kullandı? Kaçıncı bölümde kullandı? Ondan sonra Zoro kaç kere güçlendi? Kaç tane yeni ve güçlü atak sergiledi? Mihawk'tan sonra bir daha ne zaman kullandı?

Son zamanlarda üzüyorsun beni. Yakıştıramıyorum sana. :D

Bu Oruç'un yonkou komutanını nasıl yendiği açıklanır umarım ya. :D
Yendiği adam bi de Vista'nın da üstü. Vista 5.adamı ya Yonkou'nun. :D

Oruç Reyiz ya. Şu Oruç'u karizmatik çizse ve ödülü en düşük değil de en yüksek açıklasa sonra da 4.komutanı aldığını duyursa var ya forumdaki %90 adamın deli fanı olurdu. Yonkou falan aldırırlardı.

Yendiği adam bi de Vista'nın da üstü. Vista 5.adamı ya Yonkou'nun. :D

Oruç Reyiz ya. Şu Oruç'u karizmatik çizse ve ödülü en düşük değil de en yüksek açıklasa sonra da 4.komutanı aldığını duyursa var ya forumdaki %90 adamın deli fanı olurdu. Yonkou falan aldırırlardı.
Sırf Oruç Reis'ten esinlenildiği için bile seviyorum.

Adam tek attı yahu pica korkak gibi kaçtıda ondan terletti zoroyu bide adam kaya kaçması çok kolay ona bakarsan luffyde vslerini ilk iki kere dayağı yiyip sonra gelip alıyodu ve sonrada iki kişi dalmaya başladı rakiplerine onu napıcaz

Luffy 2 yıl önceki en güçlü atağını kaç kere kullandı? Kimlere karşı kullandı? Zoro 2 yıl önceki en güçlü atağını kaç kere kullandı? Kullanmadı. Bu 1.

2.si, Mihawk'a karşı kullandı ama ne zaman kullandı? Kaçıncı bölümde kullandı? Ondan sonra Zoro kaç kere güçlendi? Kaç tane yeni ve güçlü atak sergiledi? Mihawk'tan sonra bir daha ne zaman kullandı?

Son zamanlarda üzüyorsun beni. Yakıştıramıyorum sana. :D
Luffy'nin en güçlü atağı g3 saldırısıdır iki yıl önceki büyük ihtimal. Onunla da zaten Chinjao'yu yenebiliyor. Zoro'nun en güçlü tekniği Ashura bildiğim kadarıyla. Ondan sonra da benim bildiğim bu tekniğiyle Shishi sonson geliyor.

@XDrake

Onların tartışmasına girmiyorum zaten. Şu an Kata karşısındaki durumuna bakıyorum. Aşması gerekiyor. Aynısını Zoro 2 ve ya 3. komutanlar karşısında yaşayacak diye düşünüyorum. O yüzden Zoro'dan sizde ki gibi aşırı bir güç beklemiyorum. Savaşlarda aşarak gelişecek bence. Ha yeni teknikleri felan çıkar ama yeterli olmayacak büyük ihtimal. Böyle düşünmemin sebebi bu arc'ta olanlar. Diğer taraftan Oruç gibi sürpriz yapan karakterler var. Adam 4.Komutanı almış.. Ben nasıl diyim Zoro Oruc'u alır diye. Bekleyip görmek lazım.

Şimdi şöyle bir şey var luffy büyük rakipleri alıp dayak yiyip dönüp alıyo adamları sonrada rakipler daha güçlendikçe iki kişi almaya başladı zoro ise bir kerede ve sonraları tek atarak almaya başladı zoronun aldıklrıyla luffynin aldıkları arasında güç farkı olduğu için bence oda luffy rakiplerini iki üç kerede alt ederken zoroya tek attırıyoki arada fark olmasın eğer luffy rakiplerini böyle yenerken zoroda rakiplerini öyle yenseydi bende zoro güçsüz olabilir derdim ama bildiğim kadarıyla adam tekçi tek atıp geçiyo

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık