Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. En Kötü Nesil Korsanları

Zoro, en kötü nesil korsanlarından hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    155
  • Anket kapatılmış .
Wikia özetinde en sert şeklinde alıntılanmış.

Kimsenin açıklayamadığını söylemişsiniz. Açıkladım. Ben bir mesaj göremedim maalesef. Ödüller sadece güçleri temsil etmediği için, listenin ve içinde ki 11 kişinin bir değeri olduğunu düşünmüyorum.
Japoncası var elimizde, bunu yazan adamlar büyük ihtimalle Mangastream'in çevirisini baz aldı. Öyle bir şey demiş olsa Viz de cnet128 de belirtirdi zaten.

Japoncası var elimizde, bunu yazan adamlar büyük ihtimalle Mangastream'in çevirisini baz aldı. Öyle bir şey demiş olsa Viz de cnet128 de belirtirdi zaten.
Anladım. Daha önce yaşadığım tartışmalardan ötürü VIZ çevirilerinin %100 doğruluğundan şüphe duyuyorum. Tabi ki aksini de iddia edemiyorum. O yüzden araştırma yapan sizlerin dediği daha doğrudur.

Picayı burnu kanamadan full kokalı halini ekmek keser gibi kesen adam bu listedekilere salata yapar luffy e yedirir.Luffy nin gear 4 hali zorlayabilir ama zorro nun tüm kartlarını görmedik daha onu zorlayan rakip çıkmadı ve o kapalı gözün ardından neler çıkacak bilinmiyor.Drake e falan şans tanıyanlar olmuş yanlış mangayımı okuyorum yoksa bu arkadaşlar picayı zorlanmadan çizik dahi almadan kestiği bölümden bihabermi.Herkesin yorumuna saygım var ama çok şaşırtıcı şeyler yazılmış :D (Kid in yeteneği kılıçlarından dolayı zoro nun antisi gibi duruyor ama dediğim gibi zoro nun şuan bize göstermediği çok şey var picayı o kadar rahat yenmesinden yola çıkarak luffy hariç hiç birine şans vermiyorum.)
Edit:Yukarıdaki yorumu yorumların yarısını okuyunca yaptım diğerlerini okumamıştım asıl bomba diğer yorumlarmış :D Arkadaşlar herkes troll mu yapıyor ciddimisiniz lütfen pica ile bu listedekilerin vs sini hayal edermisiniz bu bile belirleyici olacaktır.Neyse wano arc ından sonra burada buluşalım yıllar sürer belki ama buluşalım :D
Not:Zoro fanı değilim.Saygı duyduğum 3 karakter var şu mangada :
Edward NEWGATE,Shanks,Mihawk gerisi amatör eğlendirir bu üçü için takip ediyorum birisi öldü zaten.

Son düzenleme:
Picayı burnu kanamadan full kokalı halini ekmek keser gibi kesen adam bu listedekilere salata yapar luffy e yedirir.Luffy nin gear 4 hali zorlayabilir ama zorro nun tüm kartlarını görmedik daha onu zorlayan rakip çıkmadı ve o kapalı gözün ardından neler çıkacak bilinmiyor.Drake e falan şans tanıyanlar olmuş yanlış mangayımı okuyorum yoksa bu arkadaşlar picayı zorlanmadan çizik dahi almadan kestiği bölümden bihabermi.Herkesin yorumuna saygım var ama çok şaşırtıcı şeyler yazılmış :D (Kid in yeteneği kılıçlarından dolayı zoro nun antisi gibi duruyor ama dediğim gibi zoro nun şuan bize göstermediği çok şey var picayı o kadar rahat yenmesinden yola çıkarak luffy hariç hiç birine şans vermiyorum.)
Zaten Zoro ekmek dilimlerken Santoryuu Ougi İchidai Sanzen Daisen Sekai kullanıyor.:D

Ayrıca Zoro ekmek dilimlerken de böyle nefes nefee kalıyor zaten. Tipi de böyle kayıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık