Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. En Kötü Nesil Korsanları

Zoro, en kötü nesil korsanlarından hangilerini yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    155
  • Anket kapatılmış .
Düzeltilen kısım hakisinden bahsetmediğine dair olan kısımdı. B. hakisinin sert olduğundan bahsediyor ama şimdiye kadar karşılaştığım en sert demiyor.
Wikia özetinde en sert şeklinde alıntılanmış.
Listenin koşulunu sorgulamadım ben zaten. Oda'nın vermek istediği bir mesaj olduğundan bahsettim. Basit.
Kimsenin açıklayamadığını söylemişsiniz. Açıkladım. Ben bir mesaj göremedim maalesef. Ödüller sadece güçleri temsil etmediği için, listenin ve içinde ki 11 kişinin bir değeri olduğunu düşünmüyorum.

Kimsenin açıklayamadığını söylemişsiniz. Açıkladım. Ben bir mesaj göremedim maalesef. Ödüller sadece güçleri temsil etmediği için, listenin ve içinde ki 11 kişinin bir değeri olduğunu düşünmüyorum.
Şu wikiye güvenmeyin yav.

Genel bir yargı olarak savunulamaz pek tabi ki. Ama 11 Supernova kaptanının Sabaody'e vardıklarında denk ve ya yakın güçte oldukları savunulduğu için, Kaptan'ının gücünü geçemeyen bir tayfa üyesinin, diğer kaptanları yenemeyeceği savunulabilir. Her ne kadar en zayıf görülse de Urouge'un Px'e yaptıkları barizdi. Hasır şapka tayfasının birlikte çok zorlanarak aldığı Px'i evire çevire dövebilecek seviyedeydi. Kizaru gelmese idi, döverdi de.
Shabondy'de bile aynı seviyede oldukları kesin değil ki bana göre hala Luffy Shabondy'de en güçlü isimlerden biriydi.Urouge o kadar da ayrı bir seviyede değil.Px kısmını çok hatırlamıyorum ama öyle evire çevire de döveceği bir seviyede değildi sanki.

Zaten vs. konusu şu an için açılmış ki bana göre Luffy bir ihtimal Kid'le beraber diğer supernovalardan ayrılıyor.Hal böyleyken sırf 2. adam diye kaptanları Zoro'dan üstün görmek sığ bir bakış açısı oluyor bana göre.

Süpernova diğerek aynı klasmanda sergilenselerde
Kaptan olarak sınıf farkı var diyelim
Tayfa vs Tayfa yapıldığında
Kaptan vs Kaptan
2. adam vs 2. adam vs. oluyor
Bundan sebep Zoronun diğer elemanlarla yenişemeyeceğini söylemek istedim (yenilmesinide yadırgamam açıkçası)
İyi de bu bakış açısı da çok yanlış.Şu yazdığın bir güç seviyesi belirlemez.BM tayfasıyla atıyorum Kid'in tayfa karşılaşsın.BM Kid'i Kata'da Killer'ı aldı diye Kid>Kata mı demeliyiz ? Bizim tayfayı diğer tayfalardan güçlü görmüyorsan her supernovayı Luffy ayarı görüyorsan zaten tartışmaya gerek yok.

Şu wikiye güvenmeyin yav.
Dün gece benzer bir şüpheye düştüğüm için 9 farklı manga kaynağına bakıp benzer çeviriyi gördüm. Özellikle belirtmek isterim ki VIZ medyanın çevirisine bakmadım. 9 kaynak ve Wikia'nın benzer ele almasından bilginin doğruluğuna güveniyorum. Öte yandan Luffy'nin iddia ettiği bu önergenin yanlış olmasının beklenmesini de doğru bulmuyorum. Luffy'nin karşılaştığı en sert haki olması kuvvetle muhtemel.
Shabondy'de bile aynı seviyede oldukları kesin değil ki bana göre hala Luffy Shabondy'de en güçlü isimlerden biriydi.Urouge o kadar da ayrı bir seviyede değil.Px kısmını çok hatırlamıyorum ama öyle evire çevire de döveceği bir seviyede değildi sanki.

Son düzenleme:

Mevzu sadece ödül değil ki. Zoro'nun ödülünü 92 milyon yaparak bu listenin dışında tutabilirdi, değil mi? Aynı şekilde Killer'i de. Neden tutmadı? Neden iki tane kaptan olmayan istisnamız var? Ve Oda Killer'in Kid ile çocukluktan arkadaş olduklarını söylüyor, Zoro-Luffy ilişkisinin de diğer kaptan-tayfa ilişkilerinden farklı olduğunu biliyoruz zaten.

Ben mesaj görüyorum.

Valla Bege süpernovalar arasında zayıf halkalardan biri gibi duruyordu bu arc öncesinde ama adamın kale modu BM'yi tankladı, 2 saat sonra savaşa devam ediyor, Uroge ödülü en düşüktü komutan yendi. Diğer zayıf gördüğümüz Bonney ve Killer da bunlar gibi olmuşsa hiçbir karşılaşma kolay geçmez.

Valla Bege süpernovalar arasında zayıf halkalardan biri gibi duruyordu bu arc öncesinde ama adamın kale modu BM'yi tankladı, 2 saat sonra savaşa devam ediyor, Uroge ödülü en düşüktü komutan yendi. Diğer zayıf gördüğümüz Bonney ve Killer da bunlar gibi olmuşsa hiçbir karşılaşma kolay geçmez.
Bonney neden zayıf görülüyorki sonuçta 2 yıl önce gura gura'lı teach'e kaybetmiş bu onun güçsüzlüğünü göstermez bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık