Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 191 40.1%
  • Katakuri

Kullanılan: 298 62.6%

• Kullanılan toplam oy
    476
Bu arada Wano Arc Başı Luffy de hepten hasarsız bırakmadı Kaido'yu.

Tabiki bu ataklar ile inmezdi. Ama çizik atmadı felan uydurma. Zamanında iyi algı yapıldı. Bu adama Zoro sonda bütün gücüyle vurdu ona rağmen ayağını yerden kesemedi. Luffy kaç kere ayağını yerden kesti. Kötek izlerini de çiziyor. Ama şu açık ki Kaido bu tarz ataklardan bir sürü yiyip ayakta kalacak kadar güçlü. Zoro'nun King için eklediği kral hakili ataklar da yenemezdi bu adamı. Sonda yenildiği atağı gördük. Ada kadar yumruk, adalar arası hatlar çeken kral haki yıldırımları ile iniyor Kaido.

Zoro'da Kaido'yu indirebilecek bir saldırı yoktu. Kaido'nun savuşturduğu saldırıya fazla coşuyor bazıları ama kral haki eklenmemiş o saldırının fazla zarar vereceğini sanmıyorum. Onun daha güçlüsünü Ashura ile yaptı Zoro ve sonucunda yere bile yıkılmadı Kaido. King'e yaptığı son saldırılar canını ciddi yakardı ama yine yenilmezdi.

yabancı fandom'daki yorumlara baktığımda katakuri'yi bu kadar abartmıyorlar. korsan fan nedense katakuri'yi çok seviyor:bilmem: luffy bu kadar sevilmiyordur.
Monkey fanların anlamsız bir Katakuri hayranlığı olduğu doğru, bunu başka hiçbir Luffy rakibine karşı yapmıyorlar, hatta diğer rakiplere yönelik yaptıkları mukayeseler hep hatalı. Misal ben Kaido > All (Roger, WB, Garp vs) deyince Kaido'yu abartma, o Luffy'nin rakibiydi fazla işlendi o yüzden güçlü görünüyor deniyor, ama konu Katakuri ise aynı lafı edemiyor. Bu mantıkla King kaç bölüm işlendi Katakuri kaç bölüm, Katakuri > King deniyorsa rahatlıkla Kaido > All denir yani :)

Monkey fanların anlamsız bir Katakuri hayranlığı olduğu doğru, bunu başka hiçbir Luffy rakibine karşı yapmıyorlar, hatta diğer rakiplere yönelik yaptıkları mukayeseler hep hatalı. Misal ben Kaido > All (Roger, WB, Garp vs) deyince Kaido'yu abartma, o Luffy'nin rakibiydi fazla işlendi o yüzden güçlü görünüyor deniyor, ama konu Katakuri ise aynı lafı edemiyor. Bu mantıkla King kaç bölüm işlendi Katakuri kaç bölüm, Katakuri > King deniyorsa rahatlıkla Kaido > All denir yani :)
Shanks imparator yarısına yakın bir Kid'e tek attı o zaman Shanks > Kaido > Roger,WB,Garp ve kalanlar.

Zoro Enma'ys güvenir basar hakiyi Katakuri'yi bilmediği için kestiğini sanat ama Katakuri geleceği görüp tam zamanında savunma yaptığı için Zoro'nun haki boşa gider.

Huff Huff diye solumaya başlar. Bir iki kere daha bu şekilde atak yapar. Sonra Azraili görür zaten. Katakuri fiske vurmadan yener.

Zoro Pika'yı çözüp yenmemiş. King yaedimci olmasa King'i de cozemeyecekti.

Katakuri'yi hiç çözemez.

Cozse de bir işe yaramaz. Katakuri'nin geleceği gördüğünü bilmeye karşı koyabilecegin bir şey yok.

Katakuri'nin de vurdu mu tek atacak saldırısı var. Mogura ile delik açtı mi Zoro hollow diye gezinir. Luffy gibi çevik değil, esnek değil.

Zoro'nun bir dövüşü daha var Katakuri'yi almak için.
Her şey geleceği görmekte bitseydi, Kaidou, Kata ve diğer geleceği gören elemanlar yenilmez olurdu. Zoro hızıyla Kata’nın geleceği görme olayını bertaraf edecektir. Senin dediğin şey şuna benziyor; Mihawk’ın k. hakisi geleceği görecek kadar iyi, o zaman Zoro ömür billah onu yenemez 👀

Ayrıca son cümleni de kayıt altına aldım, Zoro bir dövüş daha yaptıktan sonra bakıcaz bu mesaja. Bakalım Kata’nın seviyesini ne görüyormuşsun sen 😂

Zoro’nun hangi galibiyeti içine sinmişti ? Yapay zekayla arşivi tarattım herhangi bir sonuca ulaşılamadı cevabı verdi. :)
Savaşı galiba tek solukta bugün okudum. King Zoro'yu perişan ediyormuş. Biraz hakkını yedik adamın bu konuda. Hatta havadan savaşmaya devam etse Zoro'nun yapabileceği bir şey yok. Zoro'nun buna kederlendiğini görünce aşağı kılıç düellosuna iniyor. Onda da perişan ediyor ezici bir şekilde. Sonda Zoro Enma'nın yardımıyla bir şeyler yapmaya başlıyor. Onda da bu sefer King 3 atağa gidiyor. Ama sonda ateşini niye açmıyor soru işareti. Bir de şaşırma efektiyle çizilmiş.

Savaşı galiba tek solukta bugün okudum. King Zoro'yu perişan ediyormuş. Biraz hakkını yedik adamın bu konuda. Hatta havadan savaşmaya devam etse Zoro'nun yapabileceği bir şey yok. Zoro'nun buna kederlendiğini görünce aşağı kılıç düellosuna iniyor. Onda da perişan ediyor ezici bir şekilde. Sonda Zoro Enma'nın yardımıyla bir şeyler yapmaya başlıyor. Onda da 3 bu sefer King 3 atağa gidiyor. Ama sonda ateşini niye açmıyor soru işareti. Bir de şaşırma efektiyle çizilmiş.
Öyle yaptı zaten kayalara kayalara vurdu fiziken ezdi başta zoanla saldırılarında da aman vermedi Zoro kafayı kaldıramadı.Mesela Kata da sürekli gözlem kullanır orada boşa haki harcatır.Enma uyanınca etkili oldu ama yetmedi bu sefer de ırksal özelliklere takıldı.En son asıl potansiyelini ortaya çıkarıp kral haki ekledi.O dediğin yerde magma ejderi aşıp bir anda ona ulaşmasına yani magma kadar sıcak ejderi su gibi aşabilmesine şaşırıyor.Orada kral haki ekleme + final kılıç tekniğiyle ejderi yara yara geldi Zoro.İşte bu tür sahnelerin anlaşılması için anime önemli animeler önemsiz diyemeyiz.

Savaşı galiba tek solukta bugün okudum. King Zoro'yu perişan ediyormuş. Biraz hakkını yedik adamın bu konuda. Hatta havadan savaşmaya devam etse Zoro'nun yapabileceği bir şey yok. Zoro'nun buna kederlendiğini görünce aşağı kılıç düellosuna iniyor. Onda da perişan ediyor ezici bir şekilde. Sonda Zoro Enma'nın yardımıyla bir şeyler yapmaya başlıyor. Onda da bu sefer King 3 atağa gidiyor. Ama sonda ateşini niye açmıyor soru işareti. Bir de şaşırma efektiyle çizilmiş.
two piece nin yeni bölümü ne zaman çıkıyor hocam,

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık