Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 191 40.1%
  • Katakuri

Kullanılan: 298 62.6%

• Kullanılan toplam oy
    476
king'in yediği her atak kral hakili kılıç darbesi. luffy'nin wci'de kral hakisi ve gelişmiş armamenti yok. zoro'nun bu 3 saldırısı wci luffy'nin 100 saldırısından daha güçlüdür.
Zoro'nun son atağı hariç Luffy'nin G4 ataklarından güçlü bir atağı yok. Son atağı da King Kong'dan daha güçlüdür mü bilmiyorum. Büyük ihtimal güçlüdür ama Dof'a vurulan KKG başkaydı mesela.

Her kral hakili atak>kral hakisiz ataklar diye bir şey yok. Zoro güç almadan kolunu sallayarak kral hakili atak yapıyor. Bu atağın G4'te ciddi bir şekilde yapılmış saldırılardan güçlü olma şansı yok.

Şurada boş beleş adamların tuttuğu istatistiği kanıt gibi sunmaya çalışmak da ne bileyim.

Sırf adamın Snakeman'den aldığı darbe sayısı 12,Mogurası var,Boundman'den 3 darbe var,dövüşün uzunluğunu demeye gerek yok.

Oden 20 yıl önceki Kaido'nun darbesine gitmişken,Kinemon daha güçlü bir darbeye gitmedi.

King kaç darbeye gitti bilmiyoruz sanki.

Güncel Zoro net daha güçlü Kata'dan, çatı Zoro ise değil,aksine zayıf.

Zoro'nun son atağı hariç Luffy'nin G4 ataklarından güçlü bir atağı yok. Son atağı da King Kong'dan daha güçlüdür mü bilmiyorum. Büyük ihtimal güçlüdür ama Dof'a vurulan KKG başkaydı mesela.

Her kral hakili atak>kral hakisiz ataklar diye bir şey yok. Zoro güç almadan kolunu sallayarak kral hakili atak yapıyor. Bu atağın G4'te ciddi bir şekilde yapılmış saldırılardan güçlü olma şansı yok.
luffy'nin kral hakisiz atakları kaido'ya çizik bile atamıyor. ben burada bırakıyorum. sen fiziksel gücün serinin en önemli gücünden güçlü olduğunu düşünüyorsun

luffy'nin kral hakisiz atakları kaido'ya çizik bile atamıyor. ben burada bırakıyorum. sen fiziksel gücün serinin en önemli gücünden güçlü olduğunu düşünüyorsun
Zoro'nun sahnelerini iyi hazmet gel. Zoro Enma olmadan zaten hasar bırakamıyor Kaido'ya. Enma'da ise bir sürü kez farklı efekt gördük. Bu efektleri King karşısında görmedik. Kral haki kullanıldıktan sonra bile. Bir sürü kez Kaido Oden'in varlığını seziyorum dedi. Garip haki muhabbeti geçti. Zoro'nun çatıdaki her atağı güçlü değildi. 9 Kın'dan Kinemon'da Kaido'nun deriyi aştı. Şimdi bu adamın saldırı gücü WCI Luffy'den yüksek mi? Hele ki sert savunmayı yumrukla aşmak daha zorken?

Luffy'nin atak gücü Kaido'da işe yaramadı diye Zoro'da da işe yaramayacak diye bir şey de yok. Luffy o saldırı gücüyle saatlerce savaşabiliyor. Zoro ise bahsettiğin ve benim de bazı ataklar için katıldığım saldırı gücünü ise sayılı (3-4) atak için kullanabiliyor. King Elizabello'dan çok farkı kalmıyor bu anlamda.

Bu arada Wano Arc Başı Luffy de hepten hasarsız bırakmadı Kaido'yu.

Tabiki bu ataklar ile inmezdi. Ama çizik atmadı felan uydurma. Zamanında iyi algı yapıldı. Bu adama Zoro sonda bütün gücüyle vurdu ona rağmen ayağını yerden kesemedi. Luffy kaç kere ayağını yerden kesti. Kötek izlerini de çiziyor. Ama şu açık ki Kaido bu tarz ataklardan bir sürü yiyip ayakta kalacak kadar güçlü. Zoro'nun King için eklediği kral hakili ataklar da yenemezdi bu adamı. Sonda yenildiği atağı gördük. Ada kadar yumruk, adalar arası hatlar çeken kral haki yıldırımları ile iniyor Kaido.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık