Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Şuraya kadar olay doğru gelmiş. Buradan sonrasında alttakiler olur.

Zoro: Bir aceleyle hemen yere secdeye yatar. Beni de eğit der. Eğit ki seni geçeyim şeklinde konuşur.

Katakuri: Zoro bunu demeye kalmadan 5 saniye öncesinde Katakuri önce hayal kırıklığına uğrar. 3 saniye öncesinde biraz şaşırır (King'i yendiğini anlar). En sonda da baya baya güler. Yandan Brulee'ye şu gerzeği hazırlayın der. İçinden bu tarz aptallar geleceği görse de aptal olarak kalır der.:D
Kata: Kaptanın gibi korkak ve beceriksiz değilsin di mi?
Zoro: Luffy aptal olabilir ama korkak asla değildir.
Kata: Hakisi bittiğinde yaptığı Şener Şen koşuşunu görecektin dostum efsaneydi.
Zoro:...
Kata: Geleceği görmeyi öğrensin diye saatlerce dayak attım kamile ama nafile. Çok uğraştırdı beni.
Zoro: Yeter sus artık sus. Duymak istemiyorum.
Kata: İşte siz Luffy fanları hep böylesiniz. Gerçeği duymak istemiyorsunuz. Halbuki hepsi yaşanmış şeyler dostum. Geleceği görmek bu dünyadaki en bü..
Zoro: Shishi son son! Benim kaptanım senin gibilerle uğraşmaz.
Kata: (Kanlar içinde yerde yatarken içinden geçirir: Uğraştı işte salak. Bile bile yenildim hatta. Tüh anamı kes demeyi unuttum. Kendimden geçiyo...)

Zoro ile Kata karşılaşır.

Zoro: Senin yiğit bir adam olduğunu duydum. Onurlu bir düello yapacağım için sevinçliyim. Duy...
Kata: Duyduğun doğru. Evet geleceği görebiliyorum.
Zoro: Fena değilsin. Tam da Koca Ana korsanlarının sağ kolundan beklediğim gibi. Dövüşün sonu için ne diyorsun?
Kata: O kadar ileriyi göremiyorum. Yalnızca bir kaç sani... (Bir kaç saniye sonra kesileceğini ve kaybedeceğini görür.) Aslına bakarsan dövüşmeye gerek yok. Direkt sorumu sorayım; anamı da kesecek misin?
Arkada da şu çalsın mı?
Lin lin, he shot me down
Lin lin, I hit the ground
Lin lin, that awful sound
Lin lin, my baby shot me down

Kata: Geleceği görmeyi öğrensin diye saatlerce dayak attım kamile ama nafile. Çok uğraştırdı beni.
Kata: İşte siz Luffy fanları hep böylesiniz. Gerçeği duymak istemiyorsunuz. Halbuki hepsi yaşanmış şeyler dostum. Geleceği görmek bu dünyadaki en bü..
Kata: (Kanlar içinde yerde yatarken içinden geçirir: Uğraştı işte salak. Bile bile yenildim hatta. Tüh anamı kes demeyi unuttum. Kendimden geçiyo...)
Olmamış bu. Çok saldırgan bir tavır var.:(

İşte Zoro fanligi bunu gerektirir :hhh: . Katakurinin Zoro ile dövüşmesi tek bir amaç üzerine olur. Oda kim luffynin yancısı olacak diye...
Siz hayal kurmaya devam edin :ehe:
Gerçekte böyle olur bak hatta katakuri Zoro söylemeden onaylıyor.

Son düzenleme:
İşte Zoro fanligi bunu gerektirir :hhh: . Katakurinin Zoro ile dövüşmesi tek bir amaç üzerine olur. Oda kim luffynin yancısı olacak diye...
Siz hayal kurmaya devam edin :ehe:
Gerçekte böyle olur bak hatta katakuri Zoro söylemeden onaylıyor.
Yav Zoro zaten Luffy'nin tayfası ve doğal olarak yancısı. Bunda gocunacak bir şey yok ki. Adam kaptanım da kaptanım diye geziyor 25 senedir. Luffy'nin tayfası olmadan yancılık yapan yanaşmalara söyle bu sözleri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık