Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Dof'un Kata'dan hızlı olmasına %1 bile ihtimal yok.Manga paneli atmak ile uğraşmayacağım bakıp kendin görebilirsin aradaki farkı.Zaten paneller üzerinden değil keyfin üzerinden yorumluyorsun :D Geleceği görme konseptini anlamamışsın ayrıca.Geleceği görüyorsun diye saldırıyı yemeyeceksin diye bir şey yok.Rock Lee'nin Sasuke'ye sözü bile yeterli bunun için."Gözün görebilir ama vücudun buna tepki veremiyorsa bir anlamı yok" diyordu adam Sasuke'ye.

Dof'un Hawk Gatling'den kurtuluyor diyip övmeye çalıştığın saldırılar Snakeman'in yanında ağır çekim kalan saldırılar yalnız.

@Alpamis Mw işi büyüttü artık Dof daha hızlı diyor.Her geçen gün daha da nasıl fanlık yapılır özeti işte :D
Belki sen haklısındır çünkü bu kimin haklı olduğunu bilmemizin mümkün olması zor bir konu.Bende bilmiyorum o yüzden cidden kim yanılıyor ama emin ol Kata daha hızlıysa bile bu aradaki fark ufak bir farktır.Adamın saldırıları savuşturma ve saldırı hızının olduğu sahneleri söyledim.En basitinden ışınlanır gibi geldiği için Kyros bırak arkasında olduğunu farketmesini tekmenin boynunda olduğunu farkedemiyordu.

Belki sen haklısındır çünkü bu kimin haklı olduğunu bilmemizin mümkün olması zor bir konu.Bende bilmiyorum o yüzden cidden kim yanılıyor ama emin ol Kata daha hızlıysa bile bu aradaki fark ufak bir farktır.Adamın saldırıları savuşturma ve saldırı hızının olduğu sahneleri söyledim.En basitinden ışınlanır gibi geldiği için Kyros bırak arkasında olduğunu farketmesini tekmenin boynunda olduğunu farkedemiyordu.
Şu mangada ışınlanma gibi dediğin nedir ya? Sanji gitti gözle görülmüyorken birine tekme atıp başkası yapmış gibi gösterdi aynı anda birisini taşıyıp geri döndü.

Başka sokaktaki sniper’ı hissetti. Sniper’ın dürbününde yok olup adamın yanında belirdi.

Luffy gitti ceaser’a karşı ilizyon klonu bıraktı bombayı yemiş gibi gözüktü. Luffy artık ışınlanmış gibi bile görünmüyor farklı şekillerde hız göstermeye başladı bu ikili.
_____

Kata hız konusunda öyle bi hayvanattı ki luffy ona doğru koşarken kata yanından geçip arkasındaki adamlara daldı:

Katakuri'nin hızını en iyi ifade eden panellerden birisidir bu panel @Starrk @Millennium Wizard
Brulee'nin durduğu yere bakın,Luffy ve Kata arasındaki uzaklığa bakın ve sonrasında da olana bakın.
Bana söylediğin anlık ışınlanmaların falan ötesinde bir şey bu.Ki daha nicesi olan bir şey bu.

Şu mangada ışınlanma gibi dediğin nedir ya? Sanji gitti gözle görülmüyorken birine tekme atıp başkası yapmış gibi gösterdi aynı anda birisini taşıyıp geri döndü.

Başka sokaktaki sniper’ı hissetti. Sniper’ın dürbününde yok olup adamın yanında belirdi.

Luffy gitti ceaser’a karşı ilizyon klonu bıraktı bombayı yemiş gibi gözüktü. Luffy artık ışınlanmış gibi bile görünmüyor farklı şekillerde hız göstermeye başladı bu ikili.
_____

Kata hız konusunda öyle bi hayvanattı ki luffy ona doğru koşarken kata yanından geçip arkasındaki adamlara daldı:
Sanji zaten çok hızlı biriydi gen uyanışıyla daha hızlandı.Sanji yavaş diyen yok.Şu sahnede de birşey yok normal soru kullanımı gibi birşey arkasındaki adamlara yöneliyor orada belirerek.Birçok karakter benzer kullanımlar gösterdi.Mihawk mesela bir anda kayıktan karaya çıkıyordu.Ekstrem hızlı olaylar Sanji’nin Queen karşısında şovu Kaido’nun Thunder Baguaları gibi şeyler.Luffy geleceği görüp tepki veremiyorsa Kizaru gibi birşey gelmiştir.

Katakuri'nin hızını en iyi ifade eden panellerden birisidir bu panel @Starrk @Millennium Wizard
Brulee'nin durduğu yere bakın,Luffy ve Kata arasındaki uzaklığa bakın ve sonrasında da olana bakın.
Bana söylediğin anlık ışınlanmaların falan ötesinde bir şey bu.Ki daha nicesi olan bir şey bu.

Bunu saldırı g2 değil diye atmadım.

@Millennium Wizard

Sadece çöplere ışınlanma olsa onu atmam. O sırada luffy kata’ya koşuyor. Luffy onu hissetmeden, olduğu yerden fazla kıpırdamadan kata yanından geçip gitmiş arkaya. Orda önemli olan o.

Dövüş boyunca “ben senden daha hızlıyım” deyip durdu. Gelecek görme avantajı gitmişken snakeman’la kapıştı. Dof’un ligi g2’ydi en fazla. Kata’nın aşağıladığı hızı övüyordu dof.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık