Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Ne diyor adam? ''Hiç 'bataklık' duymadın mı? Çok uygun bir tabuttur. Mezara gerek yok. Kum bir yer altı nehrine çekiliyor gücümle bunu bulabilirim.'' Sana sormak istiyorum çölde bu adamın kontrolü olmasa koca çölde bulunan yer altı nehirlerini nereden bulacak bu adam? Adam kontrol ediyor işte. O yüzden diyor ''Çölde beni yenebilecek bir canlı yok'' diye.

Bombanın patlamasıyla yağmur arasında gayet de zaman farkı var. Bu anda olmuyor bu Crocodile yenildiği anda yğmurun ilk damlası düşüyor ve sağanak yağış başlıyor. Sence Vivi'nin H.haki açması ne kadar mantıklı allah aşkına bu dediğine sen bile inanmıyorsun. :D
orda muhtemelen çeviri hatası var.Yer altı nehrine çekiliyor ne demek ? muhtemelen çevirisi farklı onun.Cnet128 e baktım da çevirmemiş ya da ben bulamadım.Eğer yer altı nehrini falan bulabiliyorsa dediğin olabilir.Lakin çölde yine bunu gömecek baya adam var yani.

Alakası yok.Eğer Katakuri Doflamingo'dan üstünse dahi bu ancak amirallerin kendi aralarındaki fark kadardır.

Luffy ne dedi onu tam güçte yenmek istiyorum dedi.Bu ne anlama geliyor ?

- Ben bu adamı g4 açıp arka arkaya vurunca alabileceğimi anladım devamında indirecektim demek oluyor.Alacağımı anladım ancak bu gelecek görme mevzusu yüzünden ilk başta ezildiğim için gurur yaptım.Tam gücünde yenmek istiyorum.

Luffy aşağı yukarı bu kapıya çıkan şeyler söylüyor.Arada güç farkı olan aşması gereken biri olsa niye tam güçte yenmek istesin.Lucci'yi tam güç mü yenmek istiyordu.Böyle bir rakibi bir şekilde yener geçersin lucci ve croco gibi.Fakat gelecek görme mevzusu yüzünden alaya alınmak Luffy'nin kanına dokundu.

Aşması gereken mevzu bu.K.hakisini aşmak istiyor o alanda Kata'yı aştığı zaman zaten önünde hiçbir engel yok.Gördük yani hakisi iyiydi diyorsun Luffy g4 ile Dof'a baskın olduğu şekilde aynı şekilde yine baskın.Önündeki tek engel görme mevzusu hepsi o kadar.

Kata bir kere g4'e vurdu Luffy uçtu diye çok mu güçlü oldu.Dressrosa'da da uyanış saldırıları isabet ettiği zaman öyle uçuyordu.Ama denk getirmesi daha zordu açık alan çünkü.Peki etkisi ne oldu ikisinde de sonuçta uçma dışında gözle görülür bir etki yok.Luffy g4 formunda dayanıklı alıyor darbeyi uçuyor ama birşey yok.
Nasıl o demek oluyor yahu? :D Neden açıp vurmuyor şu an? Yani zorlamanın bu kadarını senden görüyorum Emre.

Arada güç farkı olan biri olduğu belli zaten. Adam nasıl aşacağını düşünmek için kara kara oturdu düşünüyor. Savaş içinde k.haki kullanımını yapmaya çalışıyor. Onu başaramadığı sürece yenemeyecek. G4 açmayı bile denemedi geri döner dönmez. Onu tam gücünde yenmek istemesi ise tamamen kendi gücünden emin olabilmek için. Herhangi bir avantaj ile değil onu tüm gücündeyken aşmak istiyor. Çünkü böylece ilerisi için kendinden emin olabilir. Onu söylemesinin ve istemesinin sebebi bu olabilir.:D Senin dediğin nerden çıkıyor anlamış değilim.

O bahsettiğin alan zaten bir güç seviyesi kıstasıdır. Öyle basit bir olay değil. Bu şekilde basitte indirgemeye çalışıyorsun.

Lucci olayında zaten dişe diş bir kapışma var. Crocodile de ise konsept tamamen farklı. Orada b.haki bilmiyordu. Burda bildiği halde neden vuramıyor onu anladı.

orda muhtemelen çeviri hatası var.Yer altı nehrine çekiliyor ne demek ? muhtemelen çevirisi farklı onun.Cnet128 e baktım da çevirmemiş ya da ben bulamadım.Eğer yer altı nehrini falan bulabiliyorsa dediğin olabilir.Lakin çölde yine bunu gömecek baya adam var yani.
Dediğim gibi mantıklı ol az adam Logia üretici ürettiği şey zaten kum. Ortamda olan şey sadece kum bunu kontrol etmeyecek de neyi kontrol edecek adam? :)

Kimseye kızmadım la :( Celal de yok ortada siz niye algı yaratıyorsunuz :( İki gün tartıştık, acaba bişeye mi alındınız :S
Şiii artistlik yapma koçum. Sen buranın nere olduğunu biliyon mu? Buranın girişi mezarlık, çıkışı hapishane. Akıllı ol. :mincika:
Bir tane çocuk bana yaptı geçen gün bu lafı. Değişik oluyormuş he beğenmedim de değil yani. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık