Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro, Monkey D. Luffy’nin Rakiplerine Karşı!

Hangilerini alırdı?

• Buggy The Clown

Kullanılan: 170 60.1%
  • Kuro

Kullanılan: 240 84.8%
  • Don Krieg

Kullanılan: 221 78.1%
  • Arlong

Kullanılan: 194 68.6%
  • Crocodile

Kullanılan: 44 15.5%
  • Enel

Kullanılan: 21 7.4%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 62 21.9%
  • Hody Jones

Kullanılan: 265 93.6%
  • Ceasar Clown

Kullanılan: 230 81.3%
  • Doflamingo

Kullanılan: 56 19.8%
  • Charlotte Katakuri

Kullanılan: 32 11.3%
  • Kaido

Kullanılan: 1 0.4%
  • Kizaru

Kullanılan: 1 0.4%
  • Hiçbiri

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    283
Ciddiyim. Katakuri seviyeyi baya yukarı çıkardı. Eskiden farklı düşünüyordum. Ama Fuji'ye bile Dressrosa'da şans veririm oradakilerin hepsini gömebilmesi için. Doflamingo seviyesi düşük kaldı. Katakuri'nin işlenişi sen görüyorsun. Luffy'nin power upa ihtiyacı var. İstediği kadar dinlenip gelse bile Katakuri'yi yenmek için en küçük bir ihtimali yok. Gelişmediği sürece Kata'yı aşamayacak yenemeyecek. Doflamingo'da bu böyle değildi. Ne k.hakisine ne h.hakisine ne de b.hakisine özellikle bir vurgu yapıldı ve Luffy'den fazla denildi. Luffy Doflamingo ile gayet dövüşebiliyordu g4'te tamamen baskın taraftaydı. Kata'da aşmaktan bahsediliyor. Sen bu adamı Zoro'nun yenebileceğini söylüyorsun ve gerçeklerden bahseden sen oluyorsun.

Dof Luffy Cracker neredeyse aynı seviyelerde geziyorlar. Katakuri hepsinden üst seviyede. Hem de öyle az değil bildiğin klasman olarak üstlerinde. Ayrı bir sınıfta. Luffy o sınıfı zorluyor. Luffy-Law aynı anda dövüşse bile Kata daha baskın duruyor. Luffy-Zoro da olsa öyle. O yüzden Dof-Zoro'da olsa farketmez. Şu an için görünen bu.

K.haki ve geleceği görme olayını ve bunun getireceği avantajı böyle işleyeceğini düşünmüyordum. Bildiğin ayrı bir seviye.
Alakası yok.Eğer Katakuri Doflamingo'dan üstünse dahi bu ancak amirallerin kendi aralarındaki fark kadardır.

Luffy ne dedi onu tam güçte yenmek istiyorum dedi.Bu ne anlama geliyor ?

- Ben bu adamı g4 açıp arka arkaya vurunca alabileceğimi anladım devamında indirecektim demek oluyor.Alacağımı anladım ancak bu gelecek görme mevzusu yüzünden ilk başta ezildiğim için gurur yaptım.Tam gücünde yenmek istiyorum.

Luffy aşağı yukarı bu kapıya çıkan şeyler söylüyor.Arada güç farkı olan aşması gereken biri olsa niye tam güçte yenmek istesin.Lucci'yi tam güç mü yenmek istiyordu.Böyle bir rakibi bir şekilde yener geçersin lucci ve croco gibi.Fakat gelecek görme mevzusu yüzünden alaya alınmak Luffy'nin kanına dokundu.

Aşması gereken mevzu bu.K.hakisini aşmak istiyor o alanda Kata'yı aştığı zaman zaten önünde hiçbir engel yok.Gördük yani hakisi iyiydi diyorsun Luffy g4 ile Dof'a baskın olduğu şekilde aynı şekilde yine baskın.Önündeki tek engel görme mevzusu hepsi o kadar.

Kata bir kere g4'e vurdu Luffy uçtu diye çok mu güçlü oldu.Dressrosa'da da uyanış saldırıları isabet ettiği zaman öyle uçuyordu.Ama denk getirmesi daha zordu açık alan çünkü.Peki etkisi ne oldu ikisinde de sonuçta uçma dışında gözle görülür bir etki yok.Luffy g4 formunda dayanıklı alıyor darbeyi uçuyor ama birşey yok.

Sahne örneklemişim sana bak.Croco niye luffynin ağzından çıktı da tekrar oluşmadı ? ben mi yanlış hatırlıyorum acaba.

Pica logia değil işte.Mesela Katakuri havada süzülen yumrukler atabiliyor.Aynı şeyi bir logiada görmedik.Logia da element vücuttan çıkınca kontrol edemiyorsun.Sakazuki korsanlara yolladığı magmaya yön veremiyor.Kizaru lazerleri falsolu atamıyor gibi.Anlatmak istediğimi anladıysan cevap ver bu arada.Sen anlamak istemiyorsun anti-fansın tripleri hiç girme bana karşı.
Adamın tekniklerine bakarak bile bunu anlayabilirsin. Çölü alehine kullandığını. Pica Logia değil bir paramecia ama Dressrosa taşlardan oluştuğu için onu kontrol edebiliyor ve kolayca dolaşabiliyor. Amiraller bile vs atarken adayı kendi lehine çevirmeye uğraşıyor. Bu sayede savaşta daha fazla avantaja sahip olmak istiyorlar.

Adamın tekniklerine bakarak bile bunu anlayabilirsin. Çölü alehine kullandığını. Pica Logia değil bir paramecia ama Dressrosa taşlardan oluştuğu için onu kontrol edebiliyor ve kolayca dolaşabiliyor. Amiraller bile vs atarken adayı kendi lehine çevirmeye uğraşıyor. Bu sayede savaşta daha fazla avantaja sahip olmak istiyorlar.

Çölde saldırılarının etkisi büyüyor.Yanılmıyorsam bu espadanın aynısını kaledeki kapışmada da attıydı.Bulabiliyorsan o sahneye de bir bak aralarında fark vardır mutlaka.Bataklık mevzusunu ise çölde yapıyor.Başka görmedik.

Amirallerin mevzusu farklı.Onların yaptığı saldırılar da adayı etkiliyor.Adamların meyveleri iklimsel olduğundan öyle.Croco sadece saldırı atarak bunu yapamaz teknik kullanıp kurutması ve kuma dönüştürmesi lazım ki bu da anca etrafı kum yapar daha sonra yağmurlar ile falan düzelebilecek bir şey.Gerçi bunu niye anlatıyorsam.

Adamın alaburnaya gönderdiği sables benim açımdan bu konuda fikir veriyor bana.Croco çöldeki kumları direk olarak kullanamıyor.Başka şekillerde işlevsel halde kullanabiliyor.Rüzgar gücünü kullanarak sablesi fırtına haline getirmesi ve bataklık tekniği buna örnek.

@Eserovic

ayıp ettin başkan.

Dans tozu gerçeği baştan buyana vardı. Fakat Logia'ların çevreyi etkileme faktörlerini gördük seride. Crocodile düşer düşmez yağmurun damlaya başlaması bir tesadüf mü sence? Dans tozu o an mı etkisini kaybediyor? :D

Neyi oha? Tüm çöl adamın yönetimi altında adam kuma girse sağlam bir K.haki gerekli adamı bulmak için. Sürekli hareket halinde olacak bir kere adam çölü kontrol ediyor bildiğin ki o adamın MF de ki adam olduğunu varsayarsak 2 yıl sonrası hakiden bahsedip duran adamlardan bir hasar almamış bu adam. Çölde yenilmez olur zaten öyle diyor kendiside. Bunun gibi pek çok saldırı yapabilir ki emin ol bundan daha fazlası vardır bu adamda. Hele de karşısında ki adamların Logia olmadığını düşün.

Neyse ben yine fan falan olacağım şimdi daha fazla tartışmayayım en iyisi. Bu adam meyve uyandırmış hali ile geldiğinde görürsün demek istediğimi. :)
Bomba örneğini bu yüzden verdim zaten :( Bomba gökyüzünde büyük çapta patlaması hava basıncını düşürüyor, hava tekrar o alana dolmak için hücum edince de yoğunlaşma yüzünden yağmur yağıyor, manga logic. Ayrıca başka bi gönderme daha var o sahnede, Vivi bağırınca yağmur yağıyor, belki de Vivi Kral Hakisi ile yağmur yağdırdı :/ Bi ihtimale tutulup kalmak bana göre değil gördüğün gibi :/

Bomba örneğini bu yüzden verdim zaten :( Bomba gökyüzünde büyük çapta patlaması hava basıncını düşürüyor, hava tekrar o alana dolmak için hücum edince de yoğunlaşma yüzünden yağmur yağıyor, manga logic. Ayrıca başka bi gönderme daha var o sahnede, Vivi bağırınca yağmur yağıyor, belki de Vivi Kral Hakisi ile yağmur yağdırdı :/ Bi ihtimale tutulup kalmak bana göre değil gördüğün gibi :/
Ace şu sürekli kar yağan adaya gittiğinde kar yağmıyor o adada bulunduğu sürece.Keza aynı mevzu crocoya da olabilir.Hatta bence olmuştur.

Çölde saldırılarının etkisi büyüyor.Yanılmıyorsam bu espadanın aynısını kaledeki kapışmada da attıydı.Bulabiliyorsan o sahneye de bir bak aralarında fark vardır mutlaka.Bataklık mevzusunu ise çölde yapıyor.Başka görmedik.

Amirallerin mevzusu farklı.Onların yaptığı saldırılar da adayı etkiliyor.Adamların meyveleri iklimsel olduğundan öyle.Croco sadece saldırı atarak bunu yapamaz teknik kullanıp kurutması ve kuma dönüştürmesi lazım ki bu da anca etrafı kum yapar daha sonra yağmurlar ile falan düzelebilecek bir şey.Gerçi bunu niye anlatıyorsam.

Adamın alaburnaya gönderdiği sables benim açımdan bu konuda fikir veriyor bana.Croco çöldeki kumları direk olarak kullanamıyor.Başka şekillerde işlevsel halde kullanabiliyor.Rüzgar gücünü kullanarak sablesi fırtına haline getirmesi ve bataklık tekniği buna örnek.

@Eserovic

ayıp ettin başkan.
Ne diyor adam? ''Hiç 'bataklık' duymadın mı? Çok uygun bir tabuttur. Mezara gerek yok. Kum bir yer altı nehrine çekiliyor gücümle bunu bulabilirim.'' Sana sormak istiyorum çölde bu adamın kontrolü olmasa koca çölde bulunan yer altı nehirlerini nereden bulacak bu adam? Adam kontrol ediyor işte. O yüzden diyor ''Çölde beni yenebilecek bir canlı yok'' diye.

Bombanın patlamasıyla yağmur arasında gayet de zaman farkı var. Bu anda olmuyor bu Crocodile yenildiği anda yğmurun ilk damlası düşüyor ve sağanak yağış başlıyor. Sence Vivi'nin H.haki açması ne kadar mantıklı allah aşkına bu dediğine sen bile inanmıyorsun. :D

Ace şu sürekli kar yağan adaya gittiğinde kar yağmıyor o adada bulunduğu sürece.Keza aynı mevzu crocoya da olabilir.Hatta bence olmuştur.
Croco'nun yaptığı Ace'in ki gibi değil bence. Adam yeri kurutmak için bile dokunması gerekiyor. Yaptığı en fazla arada bir gökyüzüne toz bulutları göndermek falandır ki savaş sırasında gökyüzünde kum fırtınasına benzer birşey var. Ace'in ki direk sıcaklığı etkileyen birşey sonuçta ama Croco toprakta kuraklık yapar anca.
Ne diyor adam? ''Hiç 'bataklık' duymadın mı? Çok uygun bir tabuttur. Mezara gerek yok. Kum bir yer altı nehrine çekiliyor gücümle bunu bulabilirim.'' Sana sormak istiyorum çölde bu adamın kontrolü olmasa koca çölde bulunan yer altı nehirlerini nereden bulacak bu adam? Adam kontrol ediyor işte. O yüzden diyor ''Çölde beni yenebilecek bir canlı yok'' diye.

Bombanın patlamasıyla yağmur arasında gayet de zaman farkı var. Bu anda olmuyor bu Crocodile yenildiği anda yğmurun ilk damlası düşüyor ve sağanak yağış başlıyor. Sence Vivi'nin H.haki açması ne kadar mantıklı allah aşkına bu dediğine sen bile inanmıyorsun. :D
Aynen çok zaman farkı var, şöyle bi bölüm falan kadar :( Bomba ile itilen hava aynı hızda geri gelmez zaten :( H.haki açmış olabilir, revierede görürüz. Hatta Wano 2023'de de olur.

Croco'nun yaptığı Ace'in ki gibi değil bence. Adam yeri kurutmak için bile dokunması gerekiyor. Yaptığı en fazla arada bir gökyüzüne toz bulutları göndermek falandır ki savaş sırasında gökyüzünde kum fırtınasına benzer birşey var. Ace'in ki direk sıcaklığı etkileyen birşey sonuçta ama Croco toprakta kuraklık yapar anca.
Aynen çok zaman farkı var, şöyle bi bölüm falan kadar :( Bomba ile itilen hava aynı hızda geri gelmez zaten :( H.haki açmış olabilir, revierede görürüz. Hatta Wano 2023'de de olur.
O zaman geliyoruz. Bekle Wano 2023 :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık