Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Roronoa Zoro - Kral Haki

Konuyu Nasıl Buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    98
  • Anket kapatılmış .
Kesinlikle zoroda kral hakisini istemem. O adam şeytan olmalı ayrı bir güç olmalı klasik kral hakisi değil. Çok nadir olan ve çok farklı güçlere sahip şeytan gücü. Zoroyu bu yakışır. Bu adam farklı olmalı

Wano'da Kuino mevzusu işlenirse, bu arcta görebiliriz. Malum bi tetikleme lazım. Daha önce kullandığını sanmıyorum.

Şeytani ruh gücü veya ashura gibi tekniklerin daha açıklanmadığı bir karakterde kral haki çıkacağını düşünmüyorum.
Ha çıkarsa eyvallah derim.
İnşallah sanji’de çıkmaz.

Şeytani ruh gücü veya ashura gibi tekniklerin daha açıklanmadığı bir karakterde kral haki çıkacağını düşünmüyorum.
Ha çıkarsa eyvallah derim.
İnşallah sanji’de çıkmaz.
Önce bunların açıklanması gerek gibi bir şart mı koydun kafanda ?

Sanji'de çıkmaz. Hiçbir altyapısı yok çünkü. Çıkarsa da formalite icabı çıkmış olur.

Önce bunların açıklanması gerek gibi bir şart mı koydun kafanda ?

Sanji'de çıkmaz. Hiçbir altyapısı yok çünkü. Çıkarsa da formalite icabı çıkmış olur.
Zoro’nun teknikleri onun üzerinde kurulu olduğu için önce onların açıklanması gerektiğini düşünüyorum. Açıklanma değil de daha çok kaynağı falan.
Vitesleri göstermeden luffy’nin uyanışa geçmesi gibi bir şey olur bu yoksa bence.

Zoro’nun teknikleri onun üzerinde kurulu olduğu için önce onların açıklanması gerektiğini düşünüyorum. Açıklanma değil de daha çok kaynağı falan.
Vitesleri göstermeden luffy’nin uyanışa geçmesi gibi bir şey olur bu yoksa bence.
Demek istediğini anladım ama meyve ve uyanış birbiriyle bağlantılı şeyler. Hani senin dediğin mantık emeklemeden yürümesin mantığı. Diğer bir deyişle daha gözlem hakiyi en alt limitlerde kullanan birinin geleceği görmesinin saçma olması gibi bir şey. Ama Ashura ve kral hakinin birbiriyle alakası yok sorun orda :)

Sadece silahlanma hakisi kullanan bir karakter düşün. Dövüş içinde gözlem haki açıyor. Ya v ne alakası var kardeşim daha silahlanma hakisinin nasıl kullandığı belli değil falan der misin ?

Beklentini anlıyorum ama beklentini bekleme şeklin yanlış sadece :sapkali:

Oda dedi 2 haki tipi var zoro da ve bunların içinde kral haki yok.
Mihawk'ta da kral haki olduğu açıklanmadı ? Yok mu ? Hadi diyelim ki yok. Böyle birşeyi manga dışında bir yerde açıklamaz ki zaten mangaka ?

Dahası konuyu okuduysan içerik hakkında ne diyorsun ? Verilen örnekler kral haki değilse ne olabilir ?

Demek istediğini anladım ama meyve ve uyanış birbiriyle bağlantılı şeyler. Hani senin dediğin mantık emeklemeden yürümesin mantığı. Diğer bir deyişle daha gözlem hakiyi en alt limitlerde kullanan birinin geleceği görmesinin saçma olması gibi bir şey. Ama Ashura ve kral hakinin birbiriyle alakası yok sorun orda :)

Sadece silahlanma hakisi kullanan bir karakter düşün. Dövüş içinde gözlem haki açıyor. Ya v ne alakası var kardeşim daha silahlanma hakisinin nasıl kullandığı belli değil falan der misin ?

Beklentini anlıyorum ama beklentini bekleme şeklin yanlış sadece :sapkali:

Mihawk'ta da kral haki olduğu açıklanmadı ? Yok mu ? Hadi diyelim ki yok. Böyle birşeyi manga dışında bir yerde açıklamaz ki zaten mangaka ?

Dahası konuyu okuduysan içerik hakkında ne diyorsun ? Verilen örnekler kral haki değilse ne olabilir ?
Ne diyim umarım beklentiniz karşılanır. :sapkali:
Ben karşımıza çıkan ve kral haki kullanmayan her karakter için şükrediyorum o yüzden kral haki taraftarı değilim pek.

Bu ark açacak bence. Daha önce kullanmış olsaydı bir şekilde bize hissettirilirdi. Zaten Monet’e yaptığına falan haki kullanmadan yaptı demişler databooku derleyenler.

Final Luffy > Roger , Final Zoro > Rayleigh hikaye hasır şapkalara odaklı bir hikaye olduğundan Luffy'nin Roger'ın üstüne çıkacağını ve Zoro'nun da Rayleigh'in üstüne çıkacağını düşünüyorum.Zoro' da çok uzak olmayan bir gelecekte zorlu bir vs esnasında kral haki çıkacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık