Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Roger, Beyazbıyık ve Garp Arasındaki Güç İlişkisi

Yaşlanınca derken tam olarak ne zamana kadar en güçlüydü o zaman ? Ve ben MW'deki WB'den bahsetmiyorum ilk gösterildiğinde de farkındasındır serumlarla gösteriliyor.

Yaptığın çıkarım yani Meyve gücü üzerine olan bence olanaksız bişey :bilmem:
Orasını bilemiyorum öncesini görmedik sonuçta. Belki 2 belki 5 belki 10 yıl öncesinde en güçlü olabilir ama bu olumsuzlukları bu kadar ağır yaşadığı yaşında o adamı yaşatmazlar. Düşün bir yonkou ile kapışsa, mesela Shanks olsun adam 1 gün sadece oyalasa bile yeter serumsuzluktan Wb hızlı bir şekilde çökecektir zaten :/

Orasını bilemiyorum öncesini görmedik sonuçta. Belki 2 belki 5 belki 10 yıl öncesinde en güçlü olabilir ama bu olumsuzlukları bu kadar ağır yaşadığı yaşında o adamı yaşatmazlar. Düşün bir yonkou ile kapışsa, mesela Shanks olsun adam 1 gün sadece oyalasa bile yeter serumsuzluktan Wb hızlı bir şekilde çökecektir zaten :/
Bu senin düşüncen, Mangaka serumlu haline en güçlü demiş ben şahsen o durumu kabulleniyorum aksi halde ünvanların hiçbir kıymeti yok demektir.

Komik mi ? Yılın kapağı bak orda duruyor.
İlk üç en güçlü arasında iki tane D var sen kalkıp hala D'ler üstün ırk mı diye soruyorsun :alkis:
Yahu siz D.den en üstün ırk diye bahsediyorsunuz. Ama sana sorsam Roger'ı Garp'tan bariz bir farkla güçlü görüp WB'yi de Roger'ın önüne koyuyorsun. WB bu noktada Roger'dan da Garp'tan da net olarak güçlü. Garp'ı oraya koyman ise senin esprinin bir parçası. Yine sana sorsam oraya belki de Mihawk'ı ya da bir başkasını bile korsun. Amaç orda iki tane D. gözüksün. Ama senin genel anlamda yazdıklarına baksam oraya Garp'tan önce Shiki'yi Akainu'yu koyarsın. Ama sana göre yine de en üstün ırk D. olduğu halde en güçlü adam WB. Evet senin bu çelişkin bence de kapak gibi orada duruyor.

Yahu siz D.den en üstün ırk diye bahsediyorsunuz. Ama sana sorsam Roger'ı Garp'tan bariz bir farkla güçlü görüp WB'yi de Roger'ın önüne koyuyorsun. WB bu noktada Roger'dan da Garp'tan da net olarak güçlü. Garp'ı oraya koyman ise senin esprinin bir parçası. Yine sana sorsam oraya belki de Mihawk'ı ya da bir başkasını bile korsun. Amaç orda iki tane D. gözüksün. Ama senin genel anlamda yazdıklarına baksam oraya Garp'tan önce Shiki'yi Akainu'yu koyarsın. Ama yine de en üstün ırk D. olduğu halde en güçlü adam WB. Evet senin bu çelişkin bence de kapak gibi orada duruyor.
Yoo bana sorsan Garp'ı koyarım oraya ama WB=Roger denkliğine yetişemez sadece. WB, Roger, Garp devrinin en güçlü üç kişidir ve bunlardan ikisi D ismini taşıyor. Sen en güçlü ırk olmakla illa en güçlü kişi çıkacak anlayışını birbirinden ayır önce. Bir aileden standartı 100 olan 10 çocuk doğar bu aile en güçlü aile olabilir ama başka bir aileden 10 çocuk doğar bunlardan biri 110 olur diğerleri 20, 30 olur yani işin sonunda en güçlü ikinci aileden çıksa bile en güçlü aile ilki olur arada bir fark var o farkı kaçırma gözünü seveyim :D

D'ler op için özeldir bunu bu seriyi izleyen herkes kabul eder ve bu özelliğe güçleri de dahildir.

Yoo bana sorsan Garp'ı koyarım oraya ama WB=Roger denkliğine yetişemez sadece. WB, Roger, Garp devrinin en güçlü üç kişidir ve bunlardan ikisi D ismini taşıyor. Sen en güçlü ırk olmakla illa en güçlü kişi çıkacak anlayışını birbirinden ayır önce. Bir aileden standartı 100 olan 10 çocuk doğar bu aile en güçlü aile olabilir ama başka bir aileden 10 çocuk doğar bunlardan biri 110 olur diğerleri 20, 30 olur yani işin sonunda en güçlü ikinci aileden çıksa bile en güçlü aile ilki olur arada bir fark var o farkı kaçırma gözünü seveyim :D

D'ler op için özeldir bunu bu seriyi izleyen herkes kabul eder ve bu özelliğe güçleri de dahildir.
Roger ile Garp arasında bir kan bağı olduğu gibi bir şey bile yok ortada hala aile ırk diyonuz.:D D. bir ırk da değil büyük ihtimal. İçlerinde Dev var çünkü. En üstün ırk dersen en güçlü kişinin de ondan çıkmasını beklersin. Adı üstünde adamların ırkı doğal olarak üstündür çünkü. Üstünün de anlamını sorgulamaya başladık. Eğer D. en üstün ırk ise WB gibi köylü bu adamdan üstün olamaz. Bu noktada ikisini de kabul edemezsin. Bu senin çelişkin olur. Hem D. en üstün ırk olacak hem de bu adamlar 2. ve 3. sıralamada olacaklar. Kardeş 1. olamadıktan sonra ne önemi var?

Dönemin en güçlü üç ismi olarak bahsetmen de ayrı bir oyun. Dönemin en güçlü üç ismi ama 1. olan WB'nin 3. olan Garp'tan bariz farkla güçlüdür dersin. Yerin dibine sokar dersin. Ee ben de o zaman şöyle bahsedeyim de 2 tane D. ve sıralamadaki diğer isimlerden bahsetmiş oluruz.

Dönemin en güçlü 10 ismi. 1)WB 2)Roger 3)Garp 4) Rayleigh 5)Sengoku 6)Shiki 7)Big Mom .... gibi. Sonra da diyim işte dönemin en güçlü isimleri arasında 2 tane D. var diğerleride normal insanlar. Demek ki normal ırk D. denilen ırktan daha üstündür hehe..:D

Not: Sıralamada gerçeklik payı aramayınız.

Roger ile Garp arasında bir kan bağı olduğu gibi bir şey bile yok ortada hala aile ırk diyonuz.:D En üstün ırk dersen en güçlü kişinin de ondan çıkmasını beklersin. Adı üstünde adamların ırkı doğal olarak üstündür çünkü. Üstünün de anlamını sorgulamaya başladık. Eğer D. en üstün ırk ise WB gibi köylü bu adamdan üstün olamaz. Bu noktada ikisini de kabul edemezsin. Bu senin çelişkin olur. Hem D. en üstün ırk olacak hem de bu adamlar 2. ve 3. sıralamada olacaklar. Kardeş 1. olamadıktan sonra ne önemi var?

Dönemin en güçlü üç ismi olarak bahsetmen de ayrı bir oyun. Dönemin en güçlü üç ismi ama 1. olan WB'nin 3. olan Garp'tan bariz farkla güçlüdür dersin. Yerin dibine sokar dersin. Ee ben de o zaman şöyle bahsedeyim de 2 tane D. ve sıralamadaki diğer isimlerden bahsetmiş oluruz.

Dönemin en güçlü 10 ismi. 1)WB 2)Roger 3)Garp 4) Rayleigh 5)Sengoku 6)Shiki 7)Big Mom .... gibi. Sonra da diyim işte dönemin en güçlü isimleri arasında 2 tane D. var diğerleride normal insanlar. Demek ki normal ırk D. denilen ırktan daha üstündür hehe..:D

Ne kadar uç bakış açın var ya :D Tamam Hasan sen öyle devam et eğer bir aile güç bakımından özelse illa hep en güçlü onlardan çıkmalı kimse onlara denk olamamalı :good:

Ben bu konuda söyleyeceğim herşeyi söyledim derdimi anlattım :gamyon:

Roger ile Garp arasında bir kan bağı olduğu gibi bir şey bile yok ortada hala aile ırk diyonuz.:D D. bir ırk da değil büyük ihtimal. İçlerinde Dev var çünkü. En üstün ırk dersen en güçlü kişinin de ondan çıkmasını beklersin. Adı üstünde adamların ırkı doğal olarak üstündür çünkü. Üstünün de anlamını sorgulamaya başladık. Eğer D. en üstün ırk ise WB gibi köylü bu adamdan üstün olamaz. Bu noktada ikisini de kabul edemezsin. Bu senin çelişkin olur. Hem D. en üstün ırk olacak hem de bu adamlar 2. ve 3. sıralamada olacaklar. Kardeş 1. olamadıktan sonra ne önemi var?

D'ler güçlü ama 800 yıldır hükümet ayakta :D

En güçlü ırk muhtemelen devler.Çünkü en aciz dev bile diğer ırkların sıradan bireylerinden kat kat güçlüdür.Genele vurursan büyük ihtimalle onlar çıkar.Ama D. olayı bambaşka.D. klanı özel ırkla alakası yok.Artık ileride bunun nedenleri de açıklanacak.Bunların iradelerine birşeyler mi yapılmış aktarılsın diye yada güçlendirilmiş mi ? Yada direk üzerlerinde deney mi yapılmış anlatılacak.Neden özel oldukları ortaya çıkacak.Özel ve güçlüler o kesin.Irk olarak olmaz ama klan olarak ırklarla kıyaslarsak diğerlerine fark atarlar.Bu devler olsa bile.En güçlü 10 devi getir birde en güçlü 10 D. üyesini (gerçi sayıları zaten az ama) fark açıkça ortada olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık