Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Rocks İddiaları

Kim kimi koparmıştır?

• Kullanılan toplam oy
    188
Bence iddia sonuçlarını karşılıklı söyleyin :oops:
Evet en mantıklısı bu gibi. :good:

-Itachi > Sannini savunacaksın.
- Gon,İtachi,luffy,Sakura avatarları 1'er haftalığına.Ya da sana kalmış süreleri afsdfsdd
- Naruto'nun dövüşleri < One Pieceden yapılacak durum xd

Ne dersin?asfgfasfd
Oho bu çok sert oldu.:ühü:

Bir haftalığına Urahara > Aizen yazarsan ve Luffy hateri olur, ayrıca seçeceğim* bir Ichimaru Gin avatarını kullanırsan kabülüm. :oops:

@Mirage

1 aylığına neden Urahara>Aizen yazmıyorsun?
Yaaaa :( :(
Zaten öyle değil mi :oops:
Değel.:oops:

Evet en mantıklısı bu gibi. :good:

Oho bu çok sert oldu.:ühü:

Bir haftalığına Urahara > Aizen yazarsan ve Luffy hateri olur, ayrıca seçeceğim* bir Ichimaru Gin avatarını kullanırsan kabülüm. :oops:
Asıl bu sert oldu:( Baya hem de.

Ek:ben de avatarlarından birini seçebilir miyim? :/

Tamam kabulüm ama süre?
Ek:ben de avatarlarından birini seçebilir miyim? :/
Süre birer hafta demiştin avatar konusunda. Dört hafta boyunca hepsi birer haftaya ayrılmak üzere Gon, Itachi, Luffy ve Sakura avatarı kullanacağım yani. Evet avatarın birini sen seçebilirsin ama Gon olmadığı sürece. :bilmem:

One Piece dövüşleri > Naruto dövüşleri yazmam ise bir haftadan fazla olabilir. Itachi savunmasının süresine de karar verebiliriz.

Süre birer hafta demiştin avatar konusunda. Dört hafta boyunca hepsi birer haftaya ayrılmak üzere Gon, Itachi, Luffy ve Sakura avatarı kullanacağım yani. Evet avatarın birini sen seçebilirsin ama Gon olmadığı sürece. :bilmem:

One Piece dövüşleri > Naruto dövüşleri yazmam ise bir haftadan fazla olabilir. Itachi savunmasının süresine de karar verebiliriz.
Şöyle mi yapsak seninki çok fazla Naruto odaklı oldu.O yüzden İtachi savunmak yerine Mifak gömersin. durumu bir ay kullanırsın.Avatarlar birer haftalığına birini ben seçicem(gon hariç)
Ben de Bir ay luffy haterlığı yerine Zoro fanlığı yapsam olur mu :gamyon::gamyon::gamyon:,o durumu ve sasuke avatarı kullanırım.(Sasuke'yi günahım kadar sevmem),Bir de avatarı seçebilirsin birden fazla kişi de olabilir seninki gibi no problem.

Eşit olsun.:d

Şöyle mi yapsak seninki çok fazla Naruto odaklı oldu.O yüzden İtachi savunmak yerine Mifak savunursun. durumu bir ay kullanırsın.Avatarlar birer haftalığına birini ben seçicem(gon hariç)
Ben de Bir ay luffy haterlığı yerine Zoro fanlığı yapsam olur mu :gamyon::gamyon::gamyon:,o durumu ve sasuke avatarı kullanırım.(Sasuke'yi günahım kadar sevmem),Bir de avatarı seçebilirsin birden fazla kişi de olabilir seninki gibi no problem.

Eşit olsun.:d
Adam itachi övüyor be. Sen de lütfü haterı olursun artık :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık