Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Rocks İddiaları

Kim kimi koparmıştır?

• Kullanılan toplam oy
    188
Üç aylığına seçeceğin bir tane Luffy ( :( ) avatarı kullanabilir ve Mifak gömebilirim. Ne diyorsun?
-Itachi > Sannini savunacaksın.
- Gon,İtachi,luffy,Sakura avatarları 1'er haftalığına.Ya da sana kalmış süreleri afsdfsdd
- Naruto'nun dövüşleri < One Pieceden yapılacak durum xd

Ne dersin?asfgfasfd

Sen büyük ihtimal bu ikilinin hepsini aldigini diyorsundur. Bende tam tersini diyorum zaten.
2 haftaligina luffy'nin zoro'yu tekledigi yada zoro'nun luffy'i tekledigi pp?
Ben 4v2 diyorum öncelikli savım bu.:D Sen de netlestir iddianı. Bu ikisi 2v1 yapmıştır diğerleri savaşmamıs mıdır gibi. Çünkü 3 V2 de olsa sen kazanıyon gibi oluyor o zaman.

Onun dışında iddiaya razıyım. Ama öyle ppler var mı?

İlk şık dedim,kaybedersem 1 aylığına tiksindiğim Apoo 'yu avatar ,ismimin yanınada Shogun Orochi sama yazdırtacam(Bu iki katıksız o.'ların adları bile tiksindiriyorya neyse)

Ben 4v2 diyorum öncelikli savım bu.:D Sen de netlestir iddianı. Bu ikisi 2v1 yapmıştır diğerleri savaşmamıs mıdır gibi. Çünkü 3 V2 de olsa sen kazanıyon gibi oluyor o zaman.

Onun dışında iddiaya razıyım. Ama öyle ppler var mı?
O zaman bende xebec tarafi daha kalabalik degildir yani ya 2 vs 1 yada 2 vs 2 desem olur mu? Olmazsa da 2 vs 1 derim.
Zoro'nun luffy'i aldigi var ama şöyle diyelim o zaman; 2 haftaligina kazananin istedigi avatari kullanacağız

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık