Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Rob Lucci

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 122 43.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 156 56.1%

• Kullanılan toplam oy
    278
Karlos'un rütbesi büyük ama. Amirale bile emir verebilir. Normalde korsan olsa, kimse emir veremez buna.
Garp örneği var elimizde yıllarca o konuma düşmemek için terfi kabul etmemiş çünkü kendi iradesi var. Rob lucci cocukluktan yetisme kutsal ejderler tanrı diye öğretilmiş 30 lu yaslarında bile sümüğünü yiyen tanrı olurmu diye sorgulamamıs yapamıyor. Potansiyeli çok yüksekte olsa yetişme tarzı yüzünden hiç bir zaman lider biri olamaz ve özgür ruhlu biri olamaz. Emiri dinler dinlemez ama o kendi kararı olur ama tehditte olusturmazdı . Kaybettiği zamanda ağanın eli öpülmez diyerek o kisinin buyruguna girerdi.am
Karlos Garp'a emir verse ne diyon veled defol git çekebileceğini zannetmiyorum nedense sldldkrkrl.
amiraller mary goiese de uşak gibi gezmiyor kutsallar sadece koruma, eskort ve kurtarma görevlerinde amirallere ulaşıyorlar . Deniz kızını kacırırken garpa yardım et dese garp yardım edermiydi ? diplomasiye önem veren dünyanın işleyişini bilen karakterler bunlar kutsallarında hepsi charlos gibi değildir o istisna ? cipfer pol ajanları karlosa karsı gelmekten korkar cunku adam bir dügmeyle amiral cagırabilir fakat bir amirali tehdit edebilcek koza sahip değiller . Cİpher poll kutsalların emirleri icin vardır denizciler ise asayiş ve güvenliktir . Ayrıca garp sembolik biri charlosun babasına al götür çocugunu yoksa elimde kalıcak bile diyicek kadar totosu sağlam.

amiraller mary goiese de uşak gibi gezmiyor kutsallar sadece koruma, eskort ve kurtarma görevlerinde amirallere ulaşıyorlar . Deniz kızını kacırırken garpa yardım et dese garp yardım edermiydi ? diplomasiye önem veren dünyanın işleyişini bilen karakterler bunlar kutsallarında hepsi charlos gibi değildir o istisna ? cipfer pol ajanları karlosa karsı gelmekten korkar cunku adam bir dügmeyle amiral cagırabilir fakat bir amirali tehdit edebilcek koza sahip değiller . Cİpher poll kutsalların emirleri icin vardır denizciler ise asayiş ve güvenliktir . Ayrıca garp sembolik biri charlosun babasına al götür çocugunu yoksa elimde kalıcak bile diyicek kadar totosu sağlam.
Diplomasi falan filan iyi hoş da cidden bu düşünülüyorsa normal şartlarda buna da dikkat edip hiç bu krizin çıkmayacağı bir ortamın hazır edilmesi gerekliydi.

Bu konu cidden kafa karıştırıcı. Garp ve kutsalların nasıl bir ilişkisi var? Mesela Kutsallar Akainu'yı beğendim kölem olsun deseler şat diye alabiliyor mu? Bir sınırları var mı?

Yani koca ülkenin prensesini kaçırmaya yeltenen adamlar bunlar. Biz tanrıyız diye geziyorlar. Cidden bir sınırları var mı? Çok emin değilim.

gaap bir kutsalı dövmüş falan olsa şimdiye çoktan pekmezinin akıtılmış olması lazımdı yada en azından ordudan atılması falan gerekirdi. tolere edilecek bir tarafı yok bu olayın, kizaru eniğinin böyle bir olaya yaklaşımı malum. zaten gaap bu adamlarla karşılaşmayayım diye görevden kaçınmış, amiralliği reddetmiş, tamamıyla bi eniğe dönüşmemek için.

gaapa kahraman denilmesi de politik bi hamle bence. hükümet bakın doğal düşmanımız olan terörist d.ler bile bizim için savaşıyor, d.ler bile bize hizmet ediyor mesajını vermek istiyor. yoksa gaap işte çok güçlü hükümetin tarafındaki en güçlü adam aman onu kaybetmeyelim, rojayı, beyazbıyığı dövecek kadar güçlü biz bu adamı karşımıza almayalım diye çekinceleri olduğundan falan değil.

Çocukken giydiği t shirt de ''Barış'' yazan birinin bu kafada olması...

2 yıl öncesi kapak hikayesi sonrası cidden farklı bir karakterde döner demiştim ama resmen daha kötü hali geldi karakter olarak.
Hani bir oyun peşindeyse iyi de Mariejois de ki hareketi hiç öyle göstermedi.

gaap bir kutsalı dövmüş falan olsa şimdiye çoktan pekmezinin akıtılmış olması lazımdı yada en azından ordudan atılması falan gerekirdi. tolere edilecek bir tarafı yok bu olayın, kizaru eniğinin böyle bir olaya yaklaşımı malum. zaten gaap bu adamlarla karşılaşmayayım diye görevden kaçınmış, amiralliği reddetmiş, tamamıyla bi eniğe dönüşmemek için.

gaapa kahraman denilmesi de politik bi hamle bence. hükümet bakın doğal düşmanımız olan terörist d.ler bile bizim için savaşıyor, d.ler bile bize hizmet ediyor mesajını vermek istiyor. yoksa gaap işte çok güçlü hükümetin tarafındaki en güçlü adam aman onu kaybetmeyelim, rojayı, beyazbıyığı dövecek kadar güçlü biz bu adamı karşımıza almayalım diye çekinceleri olduğundan falan değil.
garp dövmez zaten öyle bir durum olmaz çünkü kutsalların hepsi charlos gibi olsa 800 yıl bu herifler işin kaymagını yiyemezdi . Olurda charlos garpa sinirlenir olay cıkartırsa tıpkı marie goeisede oldugu gibi baska bir kutsal tarafından etkisiz hale getirilir Çünkü akıllı olanları kendilerinin amirallere ihtiyacı oldugunu biliyor. Bu adamın oglu dünyanın gelmiş gecmiş büyük teroristi yinede herifin girip cıkmadıgı yer yok ama sümüklü kırmızı cizgi olur işte cipher pol ajanları böyle doktrin yiyor .

Çocukken giydiği t shirt de ''Barış'' yazan birinin bu kafada olması...

2 yıl öncesi kapak hikayesi sonrası cidden farklı bir karakterde döner demiştim ama resmen daha kötü hali geldi karakter olarak.
Hani bir oyun peşindeyse iyi de Mariejois de ki hareketi hiç öyle göstermedi.
Döneceğim demişti zaten Spandam'a, döndü de. CP9 ajanları arasında güç olarak değil de konum olarak bir fark yoktu ama sanırım CP0 öyle çalışmıyor üyesi olsan bile senden üstte insanlar olabiliyor örneğin Lucci, Spandam'a üstü gibi konuştu. Tamam Hükümetin köpeği falan ama 2 yıl önce kendisini sadece koruma köpeği ve terfi için bir basamak olarak gören hatta işleri batırdıktan sonra onu ortadan kaldırmayı düşünen Spandam'ı kendisine yağ çektirecek konuma getirmesi kral hareket. Benim asıl merak ettiğim şey neden Hükümet Rob Lucci'yi geri aldı? Arkasında özel bir sebep olduğunu düşünüyorum.

Döneceğim demişti zaten Spandam'a, döndü de. CP9 ajanları arasında güç olarak değil de konum olarak bir fark yoktu ama sanırım CP0 öyle çalışmıyor üyesi olsan bile senden üstte insanlar olabiliyor örneğin Lucci, Spandam'a üstü gibi konuştu. Tamam Hükümetin köpeği falan ama 2 yıl önce kendisini sadece koruma köpeği ve terfi için bir basamak olarak gören hatta işleri batırdıktan sonra onu ortadan kaldırmayı düşünen Spandam'ı kendisine yağ çektirecek konuma getirmesi kral hareket. Benim asıl merak ettiğim şey neden Hükümet Rob Lucci'yi geri aldı? Arkasında özel bir sebep olduğunu düşünüyorum.
O hikaye şöyle...

CP9 kaybettikten sonra görevden tamamen ayrılıyorlar, atılıyorlar.
Sonra Denizciler bunların peşine düşüyor, Spadam ise hastaneye kaldırılıyor ama o bir nevi şef. Muhtemelen görevden atılıyor ama onlar kadar etkilenmiyor konumu ve aile bağları sebebiyle. Tabi sonra Spandam'a ulaşıyorlar ve ''Bir gün geri döneceğiz'' diyorlar. Tabi o noktada eski CP9'un hepsi bir arada. O noktada zaten ''arananlar'' konumuna düşüyorlar bir nevi.

CP9'dan CP 0'a geçmiş bir tek Lucci ve Kaku'yu gördük. Diğer isimlerin çoğunun yüzü kapalı ve kim oldukları belli değil. CP0 doğrudan hükümete yani kutsallara bağlı bir oluşum denizciler ile bir bağı yok.

Eski takım ile geri döneceğiz derken belki alt örgütlerde veya farklı gruplar olabilir bu noktada. Çünkü ''AIGIS'' olayı burada önemli gibi duruyor.
Nasıl döndüklerine gelecek olursak ''büyük bir iş'' yapmış olmaları gerekli. Şöyle ki bu CP0 heralde 2 yıl sonrası kurulmadı. Önceden de vardı peki eski üyelere ne oldu? Muhtemelen ya kovuldular ya da Luccilere yenildiler. Bu noktada aranan adamlar yani Lucci'ler bunları yense yine alınmazlardı ve başları daha çok belaya girerdi. Muhtemelen hükümete yarayacak çok büyük bir bilgi keşfettiler ve bu şekilde geri döndüler. Ya da korsanlara karşı büyük bir iş yaptılar.

Nasıl Law korsanların kalbini getirip Shichibukai oldu, ya da Teach Ace'i yakalayıp bu mevkiyi aldı buna benzer bir şey olmuş olmalı. Tabi bunun içinde eski örgüte bir şey olması ya da CP 0'ın ''AIGIS'' kolu altında yeni bir oluşum oluşturulmuş olmalı. Spandam ise eskiden bunlarlaydı ve muhtemelen ayakçı olarak da olsa Lucci bunu geride bırakmamıştır eski olaylar sebebiyle.

Rob Lucci'yi geri aldı? Arkasında özel bir sebep olduğunu düşünüyorum.
O adamlar kolay yetişmiyor çünkü en az 20 yıl carmel bu işi yapıyordu yetimleri toplayıp yetenek vaad edenleri eğitim için gönderiyordu luccide güç olarak o dönemlerin en parlak karakteri. Bir kaza sonucu kaybolan ve bir süre sonra evinin yolunu bulan evcil bir hayvanı geri kabul etmek için bir sebebe ihtiyacın olurmuydu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık