Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Rob Lucci vs. Vergo

Kim kazanır?

• Lucci

Kullanılan: 60 85.7%
  • Vergo

Kullanılan: 9 12.9%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 1.4%

• Kullanılan toplam oy
    70
Olay o zaten. Konu 2 sene önceki Lucci ile Vergo'yu kapıştırıyor. Neyse, benden başka kimsrnin taktığı yok herhalde bu ayrıntıyı ki hala güncel Lucci öngörülmeye çalışılıyor :/
Anladım senin dediğini de 2 yıl sonraki hallerini o zaman kıyaslamak mümkün değildi zaten. Konu 2013'te açılmış. O zamanlar CP0 yoktu ve Luccilerin akıbeti tam belli değildi. O yüzden güncellense iyi olur dedim.

Bir de eski yorumlara da göz attım. Çoğunluk Vergo rahat alır demiş. 2 yıl sonraki halleri daha çekişmeli bir vs olur hem.

Lucci üzerinden geçer Vergo'nun. Bir kere çok bariz meyve avantajı var Luccide , şuan seride hakisiz eleman neredeyse yok. Dövüş stilleri aynı ama Lucci çok daha teknik duruyor.

3 Sene önce açılan anketi şimdi tartışmak anlamsız. Güncelde haki kullanan bir karakter ile hakinin tam olarak tanıtılmadığı bir dönemdeki karakteri karşılaştırmak ve bunu belirtmeksizin yorumlamak da mantıksız olduğu için konuyu kilitliyorum arkadaşlar.

Vergo ile dövüşen 10 kat güçleniyor. Lucci dayak yer ama dövüş sonu komutan tokatkar Yonko yamultur.

Bırak şimdi... :ehe:

Adamın gelecek seviyesini az çok düşünüp açmışsındır sen. :D

Bir kaç konunu daha gördüm gelicem yine birazdan... :D
Her yerde Lucci Akainu'yu azarladı diye reklam yapsın sonra da sırf Vergo Dof'un adamı diye Lucci'yi kurda kuşa yem etsin. Algı operasyonunu görüyorsun değil mi? Okullarda ders olarak okutulsa yeridir. :D

:hhh:Yani benim bir deha yada kahin olduğumu kabul ediyorsun öyle mi anladım. :D Arar bulursun sen boşa bot yazılım demiyoruz hahah.
Şu yılanlar falan var ya forma falan koyuyorlar hangisini seçerse o şampiyon olacak diye bekliyorlar...

Onlar gibisin ama bir fark var onların ki tutuyor senin ki tutmuyor. Senin dediğinin karşısına oyna kazan... :D
Her yerde Lucci Akainu'yu azarladı diye reklam yapsın sonra da sırf Vergo Dof'un adamı diye Lucci'yi kurda kuşa yem etsin. Algı operasyonunu görüyorsun değil mi? Okullarda ders olarak okutulsa yeridir. :D
La Crocodile'ı yedirmediği adam kalmadı zamanında. Şimdi de ''Amiral ayarı gelir'' diyor. Bunun altında bile büyük oyunlar, düşünceler var. Dediği olduğu gün bunun üzerinden bile başka karakterler övecek sabah akşam... @Millennium Wizard :D :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık