Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
3 gün boyunca ne yaptı Wb tayfasıyla savaşırken ne yapıyordu çay mı demleyirdu. Şimdiki Bmyi alabileceğini söylüyorsun, eğer öyle olsaydı Odeni rahatca yenerdi.
Oden ile dövüştüğü ne malum Ray'in? Bu tamamen fanların eşleştirmesi. Adam belki katılmadı dövüşe.Hadi dövüştü diyelim. Ortada bütün gücünü kullanıp ölümüne bir savaş verilmiş gibi bir ortam hiç yoktu savaş sonunda.O kadar güçlü adamlar savaşsa ortada ne gemiler ne ada kalır. Ama savaş sonunda karakterlerde yara bile yok. Bana göre savaş tamamen antreman gibi geçti. Kimse gerçekten yenmeye çalışmadı. Bu yüzden o savaştan güç çıkarımı yapmayı sağlıklı bulmuyorum.

Sağlık sorunundan ziyade kilo var hocam. Gençken çocukkenki ve şimdiki haline göre bayağı zayıf, 12 saat pastasız kalınca da yine zayıflıyor. Luffy gibi bu kadın metabolizması aşırı hızlı. Adasında oturup bütün işleri çocuklarına yaptıra yaptıra bayağı körelmiş olsa gerek, aktif korsanlık yapıp savaştığı yıllarda sürekli yiyip sürekli formda kalıyordur gibi geldi

Daha da yaşlıymış, en güçlü hali şu ortadakine yakın yaşlardaykendir büyük ihtimal
Büyük ihtimalle haklısın. 40 ile 50 yaş arasında mevcut halinden daha güçlü olabilir. Ben mevcut halini kastetmiştim dediğim gibi. Zirve halini alamayabilir Ray.

Niye bilmiyorum yonkou demişim. Amiral üstü gördüğüm içindi sanırım ama amiral ve yonkou arasında amirale daha yakındır derim.
Amiral liginin tepesindeydi diye tahmin ediyorum. Akainu ve aokiji 10 gün dövüşmüşse bi daha dövüşseler kimin kazanacağı belli olmaz aralarında. Ama reyleigh saatlerce/günlerce uğraşsa da hep kazanan olurdu derim o ligde.

Hayattaki en büyük vasfı iyileşme yeteneği sayesinde arsızca dayak yemek olan adamla bir tutulmaz Rayleigh. Zamanındaki dengi Oden'dir Oden'i de 1 vs 1'de yer bana göre. Hiçbir yonkoyu ve Akainu'yu yenemese de geri kalan amiralleri yenecek kadar güçlüdür zirvesi. Amiral seviyesi deyip geçelim işte
Aka dışında tamemen katılıyorum.

Yonkolar çok başka seviye dostum yonko yenemiyor olmak aciz yapmaz karakterleri.
Yonko dediğimiz şey bir başlık değil mi? Kafasında motor sürülen kocakarı, dengesiz ayyaş şeklinde itibarsızlaştırılabilmelerine rağmen bence dediğin gibi hala muazzam güçlüler. Ama madem başlıktan itibar kaybı yaşamıyorlar, 1 tane korsanlar kralı varken adama sırf sağ kolu olduğu için Kara kral demezlerdi. Luffy-Zoro ilişkisine misal. . Roger bambaşka bir seviyeye adını vermişken yaveri de günümüzdeki yonkouları alır bence. Shanks'ı bilmiyoruz onu katmayayım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık