Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
Ray'ın arkası dönük, Odenin de yaraları görünüyor yakın çek olanı var onun istersen bulub atarım sana. Benim demek istediğim zaten bu adamlar amirallerle aynı güçte değil. Çevre olayındaysa kılıç çarpıştırınca nasıl bir çevre olayı olmasını bekliyorsun ki ? Adamlar meyve kullanıcısı değil.
2 tane yara bandı tam güçle savaşılmış bir dövüşün sonunucu için çok saçma. Ciddi bir kılıç dövüşünde millet birbirini boydan boya kesiyor. Zoro bile dövüşürken saldırılarının sonucu olarak etraftaki yapıları,yeri,gemileri falan kesiyor. Ray ve Oden ciddi dövüşseydi etraftan ve yaralardan belli olurdu. Bunun dışında sen oradaki hallerini amiral bile almıyorsan tartışmayı bitirmemiz daha sağlıklı olacaktır zira ben çok daha farklı düşünüyorum.

Nasıl Big mom'u alıyor bu adam anlamdım ben. Bununla aynı seviyede olan Oden 20 yıl önceki Kaidoya yeniliyor. Şimdiki Kaido ve Bm aynı seviyede adamlar. Marco gibi boğazını sıkar Bm bunun.
Oden ile Ray'in mangada aynı seviyede olduğu ile alakalı mangadan birşey geçtiğini hatırlamıyorum.Rayleigh'nin Roger'a yakın olduğunu düşünürsek Mom'ı yenebilmesi gayet mümkün.

Üye silindi 6669

Oden ile Ray'in mangada aynı seviyede olduğu ile alakalı mangadan birşey geçtiğini hatırlamıyorum.Rayleigh'nin Roger'a yakın olduğunu düşünürsek Mom'ı yenebilmesi gayet mümkün.
Ray'ın Roger'a yakın olduğu neden düşünüyorsun, mangada öyle bir yazı geçti mi ? Tamam dostum, Ray kimle vs atmışdır o zaman ?

Ray'ın Roger'a yakın olduğu neden düşünüyorsun, mangada öyle bir yazı geçti mi ? Tamam dostum, Ray kimle vs atmışdır o zaman ?
Rayleigh'in Roger ile yakın olduğunu düşünmemin sebebi aralrındaki ilişkinin Zoro ve Luffy'ninkine benzemesi.Kaptan ile sağ kolun yaş farkı birbirlerinden az olduğunda ve aralarında ki dinamik Kaido&King veya Big Mom&Katakuri'ninkine benzemiyorsa genellikle güç olarak birbirlerine yakın oluyorlar.

Rayleigh Kizaru'ya tıraş kanaması kadar zarar verdi diye abartılıyor. Böyle düşünüyorsak 9 Kın yerine 9 Yonko diyelim. Rayleigh uygun şartlarda Amiral veya Yonko olabilir ama asla zirveye oynayamaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık