Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446

Üye silindi 6669

Nasıl Big mom'u alıyor bu adam anlamdım ben. Bununla aynı seviyede olan Oden 20 yıl önceki Kaidoya yeniliyor. Şimdiki Kaido ve Bm aynı seviyede adamlar. Marco gibi boğazını sıkar Bm bunun.

Şu an 63 yaşında ya zirve hali bu değildir bence
Yani başka bir halini görmediğimiz için bu halini zirve olarak düşünüyorum BM'ın. Zaten insanların 100'ü geçik yaşlara kadar yaşayabildiği bir evrende sağlık sorunu veya idmansızlık gibi etkenler dışında 60 yaşında çok fazla güç kaybı olmaz bence.

Yani başka bir halini görmediğimiz için bu halini zirve olarak düşünüyorum BM'ın. Zaten insanların 100'ü geçik yaşlara kadar yaşayabildiği bir evrende sağlık sorunu veya idmansızlık gibi etkenler dışında 60 yaşında çok fazla güç kaybı olmaz bence.
Sağlık sorunundan ziyade kilo var hocam. Gençken çocukkenki ve şimdiki haline göre bayağı zayıf, 12 saat pastasız kalınca da yine zayıflıyor. Luffy gibi bu kadın metabolizması aşırı hızlı. Adasında oturup bütün işleri çocuklarına yaptıra yaptıra bayağı körelmiş olsa gerek, aktif korsanlık yapıp savaştığı yıllarda sürekli yiyip sürekli formda kalıyordur gibi geldi
Daha da yaşlıymış, en güçlü hali şu ortadakine yakın yaşlardaykendir büyük ihtimal

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık