Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
Roger gördüğümüz kadarıyla saf kötü değil.Hamile bir kadına da zarar vermek isteyeceğini sanmıyorum
Gördüğümüz kadarıyla çok kötü biri. Onca kötülüğü yapan biri hamile kadına saldırmamak gibi bir düşünceyle haraket etmesindense, bunu bir bahane olarak kullanması bana daha mantıklı geliyor. Karakteri yüceltmek için durum uydurmaya gerek yok.

@Hakili Yumruk

Yapma la Roger bildiğin saf kötü.Sakazuki bile melek kalır bunun yanında.Sırf tayfası hakkında kötü konuşuldu diye ordu yok etmiş,binlerce hatta yüzbinlerce adamın hayatına bilinçli olarak kastetmiştir Korsanlar çağını açmak ile.

Bu aynı Robinin alabasta da tarih ayağına milyon ile ifade edilen orduları çarpıştırıp insan hayatını umursamaz iken bizim tayfaya gelince "abi çocukluğu çok kötüymüş ya.Mecbur o yola düşmüş" diye polyanacılık yapanlara benziyor.Sanki insan doğuşan şeytan doğabilirmiş gibi.

Gördüğümüz kadarıyla çok kötü biri. Onca kötülüğü yapan biri hamile kadına saldırmamak gibi bir düşünceyle haraket etmesindense, bunu bir bahane olarak kullanması bana daha mantıklı geliyor. Karakteri yüceltmek için durum uydurmaya gerek yok.
Roger'ı sevmem bile neden onu yüceltmeye çalışayım ? Ben Roger'ın o karakterde bir adam olduğunu sanmıyorum diyeyim o zaman.Saf kötü olarak gözükmedi bana.

@Hakili Yumruk

Yapma la Roger bildiğin saf kötü.Sakazuki bile melek kalır bunun yanında.Sırf tayfası hakkında kötü konuşuldu diye ordu yok etmiş,binlerce hatta yüzbinlerce adamın hayatına bilinçli olarak kastetmiştir Korsanlar çağını açmak ile.

Bu aynı Robinin alabasta da tarih ayağına milyon ile ifade edilen orduları çarpıştırıp insan hayatını umursamaz iken bizim tayfaya gelince "abi çocukluğu çok kötüymüş ya.Mecbur o yola düşmüş" diye polyanacılık yapanlara benziyor.Sanki insan doğuşan şeytan doğabilirmiş gibi.
Yinede olayların iç yüzünü bilmiyoruz.Oda Roger'ı şeytan gibi göstermek için "Tayfası hakkında kötü konuşuldu diye orduları yok etti" sözünü söyletmiş olabilir.Zaten op halkı da adamı şeytan olarak anıyor ama yakın çevresinden anladığım bu adamın saf kötü olmadığıdır.

Konuyla ilgili son yorumum olsun. Luffy'nin Skypiea'da ki savaşı bitirmek için varıyla yoğuyla çanı çalmak istemesi ve o çan sesiyle savaşın biteceğini bilen bir Roger'ın çana kadar çıkıp imzasını atıp geri dönmesi. Luffy Montblanc Cricket duysun diye de yaptı ama fark etmez.

Yonkou amiral arasıdır.Roger yeni doğan bir çocuk günahsızdır deyip kendi çocuğunu garpa (kendisini yakalamaya çalışan adam) emanet ediyor.Zaten rogerın zamanı sınırlıydı , bigmoma saldırma nedeni de yoksa neden saldırsın.Rogerın kaçmaması bence meydan okumalardan kaçmaması olarak algılanmalı.Gel kapışalım diyen herkesi kabul etmiş.Rakibin ne kadar zayıf veya güçlü olduğuna bakmadan.

Shanks'dan güçlüdür, miçonun sağ kolu geçtiği nerede görülmüş. :D 2 kollu olsa bile fark etmez Shanks'dan güçlüdür. Oda SBS olayında BAA'da ikisi de hepsini bayıltır diye boşuna demiyor.

Shanks'dan güçlüdür, miçonun sağ kolu geçtiği nerede görülmüş. :D 2 kollu olsa bile fark etmez Shanks'dan güçlüdür. Oda SBS olayında BAA'da ikisi de hepsini bayıltır diye boşuna demiyor.
Roger önden Ray'i yollayıp iş bitiriyormuş. Soran olursa da ben yaptım diyormuş. Ray çok büyük adam. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık