Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Rayleigh Zirve Döneminde Hangi Seviyededir?

Sizce ?

• Korsanlar Kralı Seviyesindedir.

Kullanılan: 34 7.6%
  • Yonkou Seviyesindedir.

Kullanılan: 272 61.0%
  • Amiral Seviyesindedir.

Kullanılan: 119 26.7%
  • Amiral Alamaz.

Kullanılan: 21 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    446
Roger vs BM yaşanmamasında BM hamile olduğu için Roger dövüşmek istememiştir yorumları var.Ben sıcak bakıyorum açıkçası.

Yonkou nasıl oluyo bana biri anlatsın ya gemi de roger la birlikte 2 yonkou dan daha güçlü oluyorlar ki böyle bir şey mümkün değil şuan düşünsenize 2 kaidou nun 2 shanksın 2 bigmom ın olduğunu biriyle baş edilmezken böyle bir gücün olmasına imkan yok amirallerle dövüşebilecek belki kazancak belki kazanamayacak belki de oyalayabilecek kadar güçlüdür daha da üstü olamaz

Roger vs BM yaşanmamasında BM hamile olduğu için Roger dövüşmek istememiştir yorumları var.Ben sıcak bakıyorum açıkçası.
Roger ne zamandan beri iyi bir adam? En genç sahnesinde Dünya'yı altüst edelim diyen biri, rakiplerini acımadan yok eden, tayfasından birine laf edildi diye adaları yok eden, tüm dünyayı korsanlığa yönlendiren, bir savaşı bitirebilecekken çocukların savaşıp ölmesine müsaade eden biri. Böyle bir bahanenin arkasına saklanmış olabilir en iyi ihtimal.

Roger ne zamandan beri iyi bir adam? İlk sahnesinde Dünya'yı altüst edelim diyen biri, rakiplerini acımadan yok eden, tayfasından birine laf edildi diye adaları uok eden, tüm dünyayı korsanlığa yönlendiren, bir savaşı bitirebilecekken çocukların savaşıp ölmesine müsaade eden biri. Böyle bir bahanenin arkasına saklanmış olabilir en iyi ihtimal.
Roger'ın düşmanlarına karşı sert olması onun kötü biri olduğu anlamına mı geliyor ? İnsanları korsanlığa yönlendirmesinin nedeni belli değil.Opun bulunması ve hükümetin daha fazla dünyaya egemen olmaması gerektiğini düşünüyor belki.Adam BM'nin karnındaki çocuğun sesini duymuştur.Ona zarar gelmesin diye BM ile savaşmak istememiş olabilir.Roger saf kötü değil.

Roger'ın düşmanlarına karşı sert olması onun kötü biri olduğu anlamına mı geliyor ? İnsanları korsanlığa yönlendirmesinin nedeni belli değil.Opun bulunması ve hükümetin daha fazla dünyaya egemen olmaması gerektiğini düşünüyor belki.Adam BM'nin karnındaki çocuğun sesini duymuştur.Ona zarar gelmesin diye BM ile savaşmak istememiş olabilir.Roger saf kötü değil.
Rakip tayfanın tamamını katledip kaptanını sağ bırakacak kadar düşünceli evet. Korsanlar çağını başlatıp belki Luffy gibi çıkar diye, Karasakal gibi, Kahverengisakal gibi, Doflamingo gibi binlercesine yol açan biri. Diğer saydığım iki neden de yok sayılmış. Duymuştur, düşünmüştür kelimelerinden sonra yadırgamıyorum.

Rakip tayfanın tamamını katledip kaptanını sağ bırakacak kadar düşünceli evet. Korsanlar çağını başlatıp belki Luffy gibi çıkar diye, Karasakal gibi, Kahverengisakal gibi, Doflamingo gibi binlercesine yol açan biri. Diğer saydığım iki neden de yok sayılmış. Duymuştur, düşünmüştür kelimelerinden sonra yadırgamıyorum.
Dof,Teach gibi korsanların denize açılmasına neden olmasının hamile bir kadınla dövüşmek istememesinin ne alakası var ? Sen Roger'ı çok yanlış anlamışsın.Roger gördüğümüz kadarıyla saf kötü değil.Hamile bir kadına da zarar vermek isteyeceğini sanmıyorum.

Dof,Teach gibi korsanların denize açılmasına neden olmasının hamile bir kadınla dövüşmek istememesinin ne alakası var ? Sen Roger'ı çok yanlış anlamışsın.Roger gördüğümüz kadarıyla saf kötü değil.Hamile bir kadına da zarar vermek isteyeceğini sanmıyorum.
Hamile olduğunun bir kanıtı yok. Hamile olduğunu düşündürtecek bi sahnede yok. Bu sebepten kesin konuşmamak gerek bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık