Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Queen"in Rakibi Kim Olacak?

Queen"in rakibi kim olacak?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tarot açtım Queen'in rakibi kim olacak diye, kupa kralı çıktı :p Su grubundan biri demek. Sanji balık burcu, gerçi Zoro'da akrep burcu su grupları ama Sanji diyorum. Toprak grubu biri daha çıkmış. Kid, Hawkins, Chopper uygun görünüyor. Kid'i de Kaido'ya düşündüğümden diğerlerini dedim. Eğlence işte benimki :p
Bir dakika zoro akrep burcu mu? Kaidou'nun adamlarından biri akrep zoani cikacak.( muhtemelen oğlu) o zaman onunla zoro vs si kesin gibi. ( 2 dk da teori yazdım, helal bana)

Nasıl yok? Gayet yazan var. Sanji fanları yazamıyor mu reis? Geçen arc Kata bakış attığı için Sanji alacak denmedi mi? dasdas
Bu ark için diyorum yaw. Denk gelmemiş de olabilirim. Herkes aklını başına devşirdi hem. Oda'ya Sanji konusunda mıskal güvenimiz kalmamıştır......
Fairy tail i çok eziyorsun ama one piece de göremediğimiz dövüş sahnelerini orada bolca gördük. Yanlış anlama one piece bencede daha iyi kurgu, cizim vs acisindan ama fairy tail dedovüş anlaminda insanı doyuruyordu.
Fairy Tail'i Op konusunda anarken bile yeterince yüceltiyorum aslında reyix.

2 kişi idealdir. O ikili kim olacak bakalım.

Aynısı King içinde geçerli.

Bence Zoro ihtimalü dahi Sanji'ye göre daha fazla Queen için. Teke tek düşünüldüğünde.

2 kişi idealdir. O ikili kim olacak bakalım.

Aynısı King içinde geçerli.

Bence Zoro ihtimalü dahi Sanji'ye göre daha fazla Queen için. Teke tek düşünüldüğünde.
Zaten Zoro fanlarının gözü yükseklerde. Önce Amiral seviyesi Shogun vardı o Orochi çıktı şimdi kimse Shogun vs Zoro demiyor. :D

Zoro vs Jack akıllarından bile geçmiyor. Zoro daha hiç komutanla başlamadı mesela? Çok olası bir dövüş bu. :D Hem yenerse de ödülü 1 milyarı aşmış olacak.

Zoro fanları kafayı King'e taktı bu aralar. Nerde kaptandan güçsüz varsa gözüne onu kestiriyorlar ama daha seride hedefledikleri bir vs'yi tutturabilmiş değiller.

Sanji fanlarının da Zoro fanlarından aşağı kalır yanı yok artık. Sanji daha bir tane Uçan altılı seviyesinde yani Yonkou 4. adamı ile 9. adamı arasındaki birini alamadı. Queen'i tek aldırıyorlar.

Gram akıllanma yok forumda. İnsan bu kadar yanılıp hatalarından ders çıkarmaz mı?

Eğer bir gün üşenmezsem Sanji ve Zoro fanlarının 2 yıl sonrasındaki tüm yazdığı eşleştirmeleri derleyip yazdığım bir konu açmayı düşünüyorum. Belki o zaman biraz kendilerine gelirler. 1 tane vs tutturamamışım biraz kendime hakim olup mantıklı düşüneyim diye düşünürler belki.

Üye silindi 5781

Sanji'nin Queen'i yenemeyeceğini , bunun mümkün olmadığını belirten yorumları hayretle okuyorum.Arkadaşlar , bu adam armut toplamadı 2 yıl boyunca.Üstüne üstlük O-Soba-mask gibi benim sevmediğim güzel bir power-up aldı.Luffy , 500 milyonlukken hem Cracker'i hem Katakuri'yi alırken hiçbir sorun yapmayan insan ahalisi şimdi diye Sanji'nin Queen'i alamayacağından bahsediyor? Seri başından beri belli değil mi , en güçlü 3. adam Sanji ile , en güçlü 2. adamın da Zoro ile dövüştüğü???
Bu vs konularında aklım almıyor , ya ben çok ters düşünüyorum ya da forumdaki arkadaşlar seriyi üstün körü okumuş.Yahu adam zaten okama , buradan belli değil mi ya gözünüzü seveyim.Bu VS için konu açılması bile büyük bir hata.

King-Zoro
Sanji-Queen
eşleşmesi olmasın seriyi bırakırım , net konuşuyorum.

İşin garip noktası şu; Herkes mantık arıyor ama mesela Luffy vs Kata çokta mantıklı değildi. Nasıl bir dövüş olduğunu hepimiz biliyoruz yani. Sanki Oda çok mantık düşünen bir herifmiş ve bu dengeleri takıyormuş gibi düşünüyorsunuz ama Oda öyle bir adam değil. Yine ne istiyorsa onu çizecek herifin umurunda olmaz. Adam her şeyi işine geldiği gibi büküyor. Sanji’yi belki trollediğinden dolayı tek başına Queen aldırır mı bilemiyorum. Ama Zoro’nun eğer bu hali yetmez ise bile King’i alması dövüş içinde bir gelişimine ve bir Fb hatırlamasına bakar. Kaldı ki Zoro’nun ölümüne bir dövüşte ne olduğunu da daha bilmiyoruz ve p.up da aldı yeni. Zoro için bu arc da beklentim çok büyük hemde baya çok ve bunun içinde kendi sebeplerim var.

Gönlüm tabiki 1 v 1 Sanji'den yana.Gram mantık aramıyorum.Zaten genel olarak Sanji'nin rakip standartlarına uygun bir karakter.2 vs 1 olup bitirici vuruşu Sanji'yede yaptırabilir.Power up'ı alarak zaten sağlam dövüş çizeceğinin sinyalini verdi yazar tabi sOdalık yapmazsa.Şu p1'in akıbetini görelim daha netleşir kafamda durumu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık