Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Queen"in Rakibi Kim Olacak?

Queen"in rakibi kim olacak?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hikaye odaklı zaten seri. Hemen hemen her arkın ana hikayeye dokunuşları mevcut. Bunu Roger'ın son macerasında net olarak gördük reyix.
Ve sayı olarak eşit sayıda ikinci adam avladı haşin ikilimiz.

Aşırı toxic maskülen Zoro'cuların siteyi nasıl manipüle ettiğine şexid oluyoruz reyixsjjwjwjw
Sanji atlamadan beri arcin en güçlüsü ile karşılaştı hep balık saymazsak ^^ Ondan iş yapmıyor gibi duruyor.
Vergo, Doflamingo, Big Mom...

En belirsiz kişi bence Queen. En büyük ihtimal Luffye ara sıcak olur. Novaları buna harcamaz. Tayfadakiler için de uygun değil bence. Samuraylardan birine gidebilir.

Üye silindi 5781

Biz yazsak nolacak ki, bir kulaktan girip diğerinden çıkacak :d Tane tane bütün arcları inceleyip eşit sayıda ikinci adamı indirdiği ortaya konmuş, inatla Zoro 2. adamla kapışıyor deniliyor hala.
Ben senin yazını okumadım , ellerine sağlık şimdiden ama okumayı da düşünmüyorum.Çünkü benim bahsettiğim olay ile hiçbir alakası yok.
Ben bu Doriki ile her şeyin belirtildiğini düşünüyorum. Zoro ve Sanji birbirine (Dorikiye de bakınca.) yakın. Eşit sayıda 2. adamı almış olabilirler hatta bu kurguda çok mantıklı bir olay ama Zoro ve Sanji'nin AYNI ANDA BULUNDUĞU YERDE ve NORMAL ŞARTLAR ALTINDA, Zoro 2.'yi , Sanji ise 3.'yü alır.Örneklerden konuşuyorsak bunun da örnekleri var seride.

Sanji atlamadan beri arcin en güçlüsü ile karşılaştı hep balık saymazsak ^^ Ondan iş yapmıyor gibi duruyor.
Vergo, Doflamingo, Big Mom...
Dişe diş bir mücadelede minik birkaç dokunuşla Vergo'yu harcardı......
Bildiğin ark bosslarına kafa atmaktan xelaq oldu Mr. Prince reyix....

Ben senin yazını okumadım , ellerine sağlık şimdiden ama okumayı da düşünmüyorum.Çünkü benim bahsettiğim olay ile hiçbir alakası yok.
Ben bu Doriki ile her şeyin belirtildiğini düşünüyorum. Zoro ve Sanji birbirine (Dorikiye de bakınca.) yakın. Eşit sayıda 2. adamı almış olabilirler hatta bu kurguda çok mantıklı bir olay ama Zoro ve Sanji'nin AYNI ANDA BULUNDUĞU YERDE ve NORMAL ŞARTLAR ALTINDA, Zoro 2.'yi , Sanji ise 3.'yü alır.Örneklerden konuşuyorsak bunun da örnekleri var seride.
Tamam kardeş zorla okutacak halimiz yok :D:D

Sanji page one ile dövüşürken, suit i usopp ve franky e modifiye etmelerini istiyicem diyordu. Belki saldırı gücü, dayanıklılık vs. Sini üst düzeye cikartmis olabilirler.( çok mantikli degil ama bu seride ne mantikli?)

Şıklar da bir garip olmuş.

Kidd, Luffyden sonra en çok yatırım yapılmış karakter arctaki. O Queen e giderse kingin, linlinin karşısına falan kim çıkacak?

Sanji daha Flying Six e zor diş geçiriyor Quenn fazla ona.

Jinbeinin rakibi bence net Jack olur. Queeni 2. sıraya koyarım. Ama rejuu nerden çıktı ki?

Luffye okeyim bence ara sıcağı zaten bunu yazdım daha önce.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık