Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Queen"in Rakibi Kim Olacak?

Queen"in rakibi kim olacak?

• Kullanılan toplam oy
    131
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mantıken alamaması lazım. WCL arc'ta Luffy'i 5. Komutan seviyesi bile görmeyen kişilerin şimdi bol keseden Sanji ve Zoro'ya Queen ve King dağıtması abes kaçıyor.

As en son karttır.
Anladım teşekkürler.

Ace öndeymiş. Ace-King-Queen-Jack diye gidiyormuş. Tabi Oda böyle işlemek zorunda değil. Belki Momo yaşında bir velet çıkacak çocuk.
Kaido'nun oğlunun King'ten güçlü çıkması şaşırtmaz bence.Kart hiyerarşilerine göre çizdi sanırım King-Queen ve Jack'i.Ha yine de görmek lazım.Herkes şu Jack'e haber ver diyen boynuzlu herifin o olduğunu falan söylüyordu.

Sanji tek başına alamaz.Sanji önce suitle Page One gibi adamları net olarak yensin.Daha altılıyı net olarak yendi diyemiyoruz.

Kid mantıklı duruyor ama olacağını sanmıyorum kurgu yüzünden.Law ve Kid direk Kaido ile uğraşacak bence.Çünkü yazarın King ve Queen karşısında bu arkadaşları çizmesi Luffy'den ne kadar geride kaldıklarını göstermiş olur ve bu Kaido'ya daldıklarında karizmalarını bozan bir unsur olur.O yüzden bence karşılaştırmayacak Kid vs Queen zor görüyorum.

Kid ve Law Kaido düştükten sonra Kata ile dövüşen Luffy seviyesine ulaşırlarsa öpüp başlarına koysunlar bana göre o da zor.Geriden takip edecekleri için yıkımcıları onlara vermez gibi.

Sanji - Drake vs Queen olabilir yada Jinbe'nin gücünü göstermek için ölümüne bir kapışma çizebilir daz dövüşü gibi belli olmaz.

Olabilir, pek bilgim yok açıkçası. Belki bir Japon kart oyununa göre ayarlamıştır Kaido'nun tayfasını.

Yalnız Bm komutanları sönük kalır bu durumda. İkinci adamı King neler yaptı, o kadar korsan girmeyi göze alamadı. Queen desek her şeye rağmen Big Mom'ı Onigashima'ya götürdü. Jack'ın ise başarıları malum.

Elinde sadece Katakuri varmış. :D
Jack'in başarısı ne hacı :D İnu ve Neko ile 5 gün dövüşmesi mi başarı yoksa muhtemelen Fuji'nin bunu tekme tokat dövüp denize atmasından balık adam olması yüzünden sağ çıkması mı :D Queen meselesine de gram girmiyorum.O konuda çok ayrı düşünüyoruz senle.Konuşmuştuk öncesinde zaten.King'in yaptığı da havadaki gemiye çarpmak.

Bazı üyeler fikirlere saygı duymayı öğrenemiyor hiç...

Sanji'nin tek başına Queen'in rakibi olması hiç abes bir durum değil. TS öncesi 108m ile en düşük ödüle sahip olan Urouge'nin 600m'lik Snacki'i alması normal ama iş Sanji'ye gelince güç dengesi yorumlamayı bilmeyen biz oluyoruz. Sanji'yi Urouge'nin, Bege'nin altında görene de diyecek lafım yok.. Ki bu elemanın tayfada olması hasebiyle gelişim potansiyeli diğer karakterlerden daha yüksek. TS sonrası adamakıllı bir dövüşünü görmediğimiz ve daha yeni bir power up almış olan Sanji pekala Queen'i alabilme potansiyeline sahiptir. Ha sen o şekilde düşünmüyorsan saygı duyarım ama bir zahmet sen de saygı duymayı öğren.
Şuna benzer örneklerde verebiliriz;

Misal Enies Loby arcında Sanji ilk dövüşte Blueno tarafından etkisiz hale getirilirken , Blueno'dan nerden baksak 3 kat güçlü Jabra'ı yenmişti.

Fakat bu serinin iki yıl önceki mantığına göre. Şu an ise gördüğümüz kadarıyla E.oda bazı şeyleri değiştirmeye başladı.

Yonkou sağ kolu veya 2. adamı dediğimiz kişiler kalbur üstü seviyede. Eğer Sanji, Doflamingo karşısında 1 dk içinde paket edilirse, bir sonraki arcta Oven yada Daifuku karşısında bile varlık gösteremediyse, onun üstüne Suit giymesine rağmen PageOne'i indiremediyse, Queen gibi bir karakteri yenemeyebilir. Yani E.oda ona hazır değil gibi.

One piece eski One piece olsa Sanji kendinden güçlü birini yenebilirdi buna ben şahsen katılırdım ama şu an ki gidişata göre Sanjinin Queen gibi birini yenebilmesi çok çok zor.

Valla şuan da hiçbir dövüşte net şu kişiler olur diyemiyorum. Şimdilik Sanji'ye attım oyu onun almasını istediğim için ama Oda ne yapar henüz belli değil.

Aslında bu King- Queen - Jack için en uygun rakipler 9 kın.

Hem intikamlarını alacaklar hem de aktif olmaları için büyük fırsat.

Kaido ise Luffy-Law-Kid'e kalacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık