Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Portgas D. Ace vs. Sabo

Kim Alır?

• Ace

Kullanılan: 38 29.7%
  • Sabo

Kullanılan: 81 63.3%
  • Berabere kalır

Kullanılan: 9 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    128
Ace,ölmeyip 2 yıl güçlenseydi yenerdi.Mera Mera Meyvesi'nin hakkını veriyordu tabi ki.Hakisi zayıftı.Akainu olayını kastetmiyorum.Ace'i 2 yıl önce varsayarsak,Sabo'yu da şuan ki haliyle varsayarsak,Sabo alır.Ancak Mera Mera en güzel Ace'in kullanımındaydı :(

Ace ile Sabo aynı güçte gelişen karakterlerdi. Zaman farkıyla Sabo önde olduğu için Sabo alır gibi duruyor.

Berabere kalır; sabo ve luffy kutsal ejderlere karşı geldiler.

Ace naptı? Babam iyi mi kötü mü; saçmalıklarıyla uğraştı...

Ace bunalım çocuğu
Sabo zeki;çevik aynı zamanda duyarlı bir birey.

Sabo = g4 Luffy
Ace = Dofi

Sabo rahatlıkla boruyu döşer...
Meyveli Sabo ise Marco ayarındadır ama biraz haki kasarak amiral olur.

Son düzenleme:
İntikam için yollara düşüp, had bildirmek için canından olan bir adamla, kardeşinin katili diyebileceğimiz bir adama, merhamet gösteriecesine muamele edip, beceriksiliği yüzünden yıllardır bulunamyan Baltigo'yu ifşa eden bir adamı kıyaslamak, pek bana göre değil.

Oyumu da Ace'e verdim.

Sabo olarak oyumu verdim. Nedeni olarak da kaza sonucu daha küçük yaşta Dragon ve çevresindeki kişiler tarafından çeşitli eğitimleri almış olmasına bağlıyorum. Oysa Ace, Sabo o eğitimleri aldığı zamanda, Luffy ile birlikte kendilerini geliştiriyorlardı.

Eğer iki tarafı da eşit halde düşünseydim yani Ace ve Sabo'da erken yaştan itibaren Dragon'un yanında çalışsalardı Ace'i "D" nedeniyle önde görürdüm.

Neyse burasının vs. karşılaştırma ve kıyaslama yeri olması gerekirken karakteri yaptıkları nedeniyle sevmemekten ötürü yorum ve seçimler yapılması saçma geliyor bana.

Sabo eğitim aldı eğitim aldı, o zaman Lufy de 10 senede ancak kapatır arayı ama öyle olmayacağını biliyoruz. Sabo potansiyelli mi, evet ama üst sınırı ne? Roger olacak hali yok ya. Ace 2 sene içinde yeni dünyada amiral üstü güce kesin ulaşırdı. Wb kendi durumunu biliyor, az çok ona göre eğitmiştir ya da eğitim verdirmiştir.

Bu seride eğitim yapan güçlenseydi, Zoro en başta uçardı. Ama görüyoruz ki 3-5 kişi ile vs atıp güçlerini katladırlar. Eğitim biraz kenarda kalıyor.

Ace babası gibi eze eze ilerlemiş, tabi Wb'de tıkandı ama olsun o kadar. En çaylak hali Jinbei ile denk savaşmış. BAA'da Jinbei gücünü gördük. Mom için değerini söylediler. Ace onun üstüne fersah fersah koymuştur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık